Co je to?
Výraz, termín, definice slova IrfanView. Co znamená odborný pojem IrfanView z kategorie Software?

Co je to IrfanView? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla IrfanView?

IrfanView je pojmenování pro freewarový prohlížeč obrázků. Ten byl navržen pro MS Windows. Využívá se k prohlídce, úpravám a konverzi obrázků a přehrání různých formátů. Nemá příliš mnoho možností pro tvorbu obrazů, jeho předností je jednoduchost použití, rychlost a kompatibilita s mnoha grafickými formáty.
Podporuje obrazové formáty, multimediální soubory bez obrazu i textové soubory. IrfaView má jako typické logo i maskota přejetou červenou kočku. Ta je zvětšená lupou.


Co je to IrfanView? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova IrfanView. Co znamená odborný pojem IrfanView z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem IrfanView patří do kategorie software

Klíčová slova: slovník, co znamená, význam, slovo, popis, software, informace, terminologie, IrfanView, názvosloví, odborný výraz, wiki, co je to IrfanView?, terminus technicus, význam pojmu, lexikon, přesný výraz, software


Pojem IrfanView je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín IrfanView? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

IrfanView je freewarový prohlížeč obrázků pro Microsoft Windows určený pro prohlížení, editaci a konverzi obrázků a přehrávání audio/video formátů. Nemá tak rozsáhlé možnosti tvorby obrazu jako Adobe Photoshop, Pixel, Paint.NET nebo GIMP. Je tvořen především s ohledem na rychlost, snadné použití a podporu mnoha grafických formátů. Program je pojmenovaný podle svého tvůrce, Irfana Skiljana.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem IrfanView ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem IrfanView na Youtube

Zkusit najít pojem IrfanView ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IrfanView ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo IrfanView ve vyhledávači Qwant

Najít termín IrfanView ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo IrfanView například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě nyní již víte jaký je význam slova IrfanView? resp. co se vlastně skrývá pod slovem IrfanView? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IrfanView, odpověď na dotaz co je to IrfanView?. Víte např. kdo to je Jiří Drahoš? Znáte a víte kdo je Debil? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu IrfanView v jiné sekci než software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.