Co je to?
Odborný výraz, definice slova IrfanView. Co znamená pojem IrfanView z kategorie Software?

Co je IrfanView? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla IrfanView?

IrfanView je pojmenování pro freewarový prohlížeč obrázků. Ten byl navržen pro MS Windows. Využívá se k prohlídce, úpravám a konverzi obrázků a přehrání různých formátů. Nemá příliš mnoho možností pro tvorbu obrazů, jeho předností je jednoduchost použití, rychlost a kompatibilita s mnoha grafickými formáty.
Podporuje obrazové formáty, multimediální soubory bez obrazu i textové soubory. IrfaView má jako typické logo i maskota přejetou červenou kočku. Ta je zvětšená lupou.


Co je to IrfanView? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova IrfanView. Co znamená pojem IrfanView z kategorie Software?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text IrfanView s blízkými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín IrfanView se nachází v sekci software

Klíčová slova: heslo, názvosloví, vysvětlení, odborné názvosloví, definice, software, význam pojmu, popis, termín, terminus technicus, lexikon, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, definice pojmu, formulace, slovo, co znamená


Pojem IrfanView je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu IrfanView?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

IrfanView je freewarový prohlížeč obrázků pro Microsoft Windows určený pro prohlížení, editaci a konverzi obrázků a přehrávání audio/video formátů. Nemá tak rozsáhlé možnosti tvorby obrazu jako Adobe Photoshop, Pixel, Paint.NET nebo GIMP. Je tvořen především s ohledem na rychlost, snadné použití a podporu mnoha grafických formátů. Program je pojmenovaný podle svého tvůrce, Irfana Skiljana.

Hledejte pojem IrfanView v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo IrfanView ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi IrfanView ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem IrfanView ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz IrfanView ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IrfanView ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín IrfanView ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo IrfanView například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená IrfanView? resp. co přesně znamená slovo IrfanView? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IrfanView, odpověď na dotaz co je to IrfanView?. Víte např. kdo to je Igor Stravinskij? Znáte a víte kdo je Vágus? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než software. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.