Co je to?
Definice odborného termínu, slova IrfanView. Co znamená pojem IrfanView z kategorie Software?

Co je to IrfanView? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu IrfanView?

IrfanView je pojmenování pro freewarový prohlížeč obrázků. Ten byl navržen pro MS Windows. Využívá se k prohlídce, úpravám a konverzi obrázků a přehrání různých formátů. Nemá příliš mnoho možností pro tvorbu obrazů, jeho předností je jednoduchost použití, rychlost a kompatibilita s mnoha grafickými formáty.
Podporuje obrazové formáty, multimediální soubory bez obrazu i textové soubory. IrfaView má jako typické logo i maskota přejetou červenou kočku. Ta je zvětšená lupou.


Co je to IrfanView? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova IrfanView. Co znamená pojem IrfanView z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín IrfanView patří do sekce Software

Klíčová slova: co znamená, co to je, Software, heslo, přesný význam, odborné názvosloví, co je to IrfanView?, definice pojmu, terminologie, popis, názvosloví, slovo, vysvětlení, lexikon, IrfanView, význam pojmu, význam, wiki


Pojem IrfanView je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem IrfanView? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

IrfanView je freewarový prohlížeč obrázků pro Microsoft Windows určený pro prohlížení, editaci a konverzi obrázků a přehrávání audio/video formátů. Nemá tak rozsáhlé možnosti tvorby obrazu jako Adobe Photoshop, Pixel, Paint.NET nebo GIMP. Je tvořen především s ohledem na rychlost, snadné použití a podporu mnoha grafických formátů. Program je pojmenovaný podle svého tvůrce, Irfana Skiljana.

Jiné zdroje informací o pojmu IrfanView

Hledat termín IrfanView ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo IrfanView na Google.cz

Najít heslo IrfanView ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz IrfanView ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem IrfanView na Youtube

Najít pojem IrfanView ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo IrfanView například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená IrfanView? resp. co se přesně ukrývá za slovem IrfanView? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IrfanView, odpověď na dotaz co je to IrfanView?. Víte např. kdo to je Markéta Gregorová? Znáte a víte kdo je Lenka Filipová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu IrfanView i v jiných kategoriích (než Software). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.