Co je to?
Výraz, termín, definice slova IrfanView. Co znamená odborný pojem IrfanView z kategorie Software?

Co je to IrfanView? Význam slova

Co znamená termín IrfanView? Vysvětlení pojmu, definice hesla

IrfanView je pojmenování pro freewarový prohlížeč obrázků. Ten byl navržen pro MS Windows. Využívá se k prohlídce, úpravám a konverzi obrázků a přehrání různých formátů. Nemá příliš mnoho možností pro tvorbu obrazů, jeho předností je jednoduchost použití, rychlost a kompatibilita s mnoha grafickými formáty.
Podporuje obrazové formáty, multimediální soubory bez obrazu i textové soubory. IrfaView má jako typické logo i maskota přejetou červenou kočku. Ta je zvětšená lupou.


Co je to IrfanView? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova IrfanView. Co znamená odborný pojem IrfanView z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu IrfanView doporučujeme sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem IrfanView se nachází v sekci software

Klíčová slova: software, vysvětlení, wiki, definice, synonymum, pojem, co je to IrfanView?, odborný výraz, terminus technicus, slovník, software, význam, IrfanView, popis, přesný význam, lexikon, termín, co to je


Pojem IrfanView je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem IrfanView? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

IrfanView je freewarový prohlížeč obrázků pro Microsoft Windows určený pro prohlížení, editaci a konverzi obrázků a přehrávání audio/video formátů. Nemá tak rozsáhlé možnosti tvorby obrazu jako Adobe Photoshop, Pixel, Paint.NET nebo GIMP. Je tvořen především s ohledem na rychlost, snadné použití a podporu mnoha grafických formátů. Program je pojmenovaný podle svého tvůrce, Irfana Skiljana.

Další zdroje informací

Zkusit najít pojem IrfanView ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IrfanView ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem IrfanView ve Wikimedia Commons

Najít heslo IrfanView ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo IrfanView ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem IrfanView ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo IrfanView například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova IrfanView? resp. co je to IrfanView? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IrfanView, odpověď na dotaz co je to IrfanView?. Víte např. kdo to je Aristotelés? Znáte a víte kdo je Vlasta Fialová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín IrfanView hledat i v jiných kategoriích (než software) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.