Co je to?
Definice odborného termínu, slova IrfanView. Co znamená pojem IrfanView z kategorie Software?

Co je to IrfanView? Význam slova

Co znamená termín IrfanView? Vysvětlení pojmu, definice hesla

IrfanView je pojmenování pro freewarový prohlížeč obrázků. Ten byl navržen pro MS Windows. Využívá se k prohlídce, úpravám a konverzi obrázků a přehrání různých formátů. Nemá příliš mnoho možností pro tvorbu obrazů, jeho předností je jednoduchost použití, rychlost a kompatibilita s mnoha grafickými formáty.
Podporuje obrazové formáty, multimediální soubory bez obrazu i textové soubory. IrfaView má jako typické logo i maskota přejetou červenou kočku. Ta je zvětšená lupou.


Co je to IrfanView? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova IrfanView. Co znamená pojem IrfanView z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu IrfanView? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo IrfanView je v kategorii Software

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, synonymum, přesný význam, terminus technicus, termín, pojem, přesný výraz, definice pojmu, význam slova, definice, odborný výraz, popis, formulace, význam, slovo, terminologie, co je to IrfanView?


Pojem IrfanView je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu IrfanView můžete dozvědět následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

IrfanView je freewarový prohlížeč obrázků pro Microsoft Windows určený pro prohlížení, editaci a konverzi obrázků a přehrávání audio/video formátů. Nemá tak rozsáhlé možnosti tvorby obrazu jako Adobe Photoshop, Pixel, Paint.NET nebo GIMP. Je tvořen především s ohledem na rychlost, snadné použití a podporu mnoha grafických formátů. Program je pojmenovaný podle svého tvůrce, Irfana Skiljana.

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo IrfanView ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo IrfanView ve Wikislovníku

Zkusit najít termín IrfanView ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem IrfanView ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz IrfanView ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín IrfanView na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo IrfanView například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je IrfanView? resp. co znamená výraz IrfanView? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IrfanView, odpověď na dotaz co je to IrfanView?. Víte např. kdo to je Ludvík Svoboda? Znáte a víte kdo je Lhář? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.