Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo IrfanView. Co znamená pojem IrfanView z kategorie Software?

Co je IrfanView?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu IrfanView

IrfanView je pojmenování pro freewarový prohlížeč obrázků. Ten byl navržen pro MS Windows. Využívá se k prohlídce, úpravám a konverzi obrázků a přehrání různých formátů. Nemá příliš mnoho možností pro tvorbu obrazů, jeho předností je jednoduchost použití, rychlost a kompatibilita s mnoha grafickými formáty.
Podporuje obrazové formáty, multimediální soubory bez obrazu i textové soubory. IrfaView má jako typické logo i maskota přejetou červenou kočku. Ta je zvětšená lupou.


Co je to IrfanView? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo IrfanView. Co znamená pojem IrfanView z kategorie Software?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Text sestavily autoři (redaktoři a redaktorky) pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu IrfanView s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz IrfanView se nachází v kategorii software

Klíčová slova: co znamená, IrfanView, co je to IrfanView?, definice, definice pojmu, formulace, slovník, popis, synonymum, odborné názvosloví, přesný význam, wiki, význam, názvosloví, heslo, terminologie, software, slovo


Pojem IrfanView je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu IrfanView?

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

IrfanView je freewarový prohlížeč obrázků pro Microsoft Windows určený pro prohlížení, editaci a konverzi obrázků a přehrávání audio/video formátů. Nemá tak rozsáhlé možnosti tvorby obrazu jako Adobe Photoshop, Pixel, Paint.NET nebo GIMP. Je tvořen především s ohledem na rychlost, snadné použití a podporu mnoha grafických formátů. Program je pojmenovaný podle svého tvůrce, Irfana Skiljana.

Hledejte pojem IrfanView v následujících vyhledávačích

Najít termín IrfanView ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem IrfanView ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo IrfanView ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo IrfanView ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IrfanView ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín IrfanView na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo IrfanView například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teďka už zajisté víte jaká je definice termínu IrfanView? resp. co vlastně znamená slovo IrfanView? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IrfanView, odpověď na dotaz co je to IrfanView?. Víte např. kdo to je Václav Svoboda? Znáte a víte kdo je Renáta Kellnerová? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než software). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, aplikace v notebooku, irfanView, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.