Co je to?
Odborný výraz, definice slova Moruše. Co znamená pojem Moruše z kategorie Jídlo?

Co je to Moruše? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Moruše?

Moruše je druh ovoce. Jedná se o plod morušovníku, stromu, kterému se daří v teplejších oblastech s úrodnou půdou. V Evropě je pěstován již velmi dlouho a plody moruše jsou tak trochu pozapomenutým a znovuobjeveným ovocem. Barvou a vzhledem připomínají ostružiny. Mohou být ale i bílé, pokud se jedná o druh morušovník bílý.


Co je to Moruše? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Moruše. Co znamená pojem Moruše z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Moruše) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Moruše patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: názvosloví, význam pojmu, odborné názvosloví, definice, co je to Moruše?, lexikon, co znamená, termín, slovo, odborný výraz, terminus technicus, co to je, wiki, Jídlo, přesný výraz, formulace, Jídlo, popis


Pojem Moruše je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Moruše ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Moruše ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Moruše ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Moruše ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Moruše ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Moruše ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Moruše například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Moruše? resp. co se skrývá pod slovem Moruše? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moruše, odpověď na dotaz co je to Moruše?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Quasimodo? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.