Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Workflow. Co znamená pojem Workflow z kategorie Různé?

Co je Workflow? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Workflow?

Workflow je označení postupu založeného na přesně dané posloupnosti jednotlivých kroků, užívá se při přesunu dokumentace nebo dat od jednoho uživatele k druhému, a odehrává se prostřednictvím software.
Zjednodušeně jde o tok dokumentů a jiných aktivit rámci firemních procesů. Pravidla pro workflow jsou přesně definována, každý uživatel splní svou roli a posune dokument dalšímu uživateli. Takto se např. schvalují smlouvy, objednávky, produkty, faktury a podobně.

Co je to Workflow? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Workflow. Co znamená pojem Workflow z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Workflow s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Workflow se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: wiki, informace, lexikon, Workflow, co znamená, názvosloví, heslo, formulace, různé, co je to Workflow?, co to je, slovo, definice, popis, různé, synonymum, význam, odborný výraz


Pojem Workflow je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Workflow? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Workflow (pracovní postup, technologický postup) je schéma provádění nějaké komplexnější činnosti (procesu), rozepsané na jednodušší činnosti a jejich vazby. Obvykle se tímto pojmem popisuje technologie řízení podniků, projektů, či zpracování dokumentů.
Pro podporu workflow existuje řada konkrétních softwarových produktů, v nichž je předdefinovaný systém např. vnitropodnikových procesů, v němž využitím digitalizace dokumentů, oběhu dokumentů v elektronické podobě a archivace dokumentů podle nastavených procesů je nadefinováno, kdo má vykonat jaké činnosti od daného procesu či podprocesu až po realizaci celého procesu v průběhu realizace projektu. Tento software má nadefinováno hlídání plnění dílčích úkolů (podprocesů) a odsouhlasení kroků k dokončení projektu.

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Workflow ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Workflow ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Workflow na Google.cz

Zkusit najít frázi Workflow ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Workflow ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Workflow ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Workflow například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte jaký je význam slova Workflow? resp. co se přesně ukrývá za slovem Workflow? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workflow, odpověď na dotaz co je to Workflow?. Víte např. kdo to je Lékárník? Znáte a víte kdo je Sandra Nováková? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Workflow i v jiných kategoriích (než různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.