Co je to?
Výraz, termín, definice slova Workflow. Co znamená odborný pojem Workflow z kategorie Různé?

Co je to Workflow? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Workflow?

Workflow je označení postupu založeného na přesně dané posloupnosti jednotlivých kroků, užívá se při přesunu dokumentace nebo dat od jednoho uživatele k druhému, a odehrává se prostřednictvím software.
Zjednodušeně jde o tok dokumentů a jiných aktivit rámci firemních procesů. Pravidla pro workflow jsou přesně definována, každý uživatel splní svou roli a posune dokument dalšímu uživateli. Takto se např. schvalují smlouvy, objednávky, produkty, faktury a podobně.


Co je to Workflow? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Workflow. Co znamená odborný pojem Workflow z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Workflow? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Workflow je v kategorii Různé

Klíčová slova: terminologie, wiki, definice, definice pojmu, heslo, informace, přesný výraz, význam, přesný význam, pojem, význam pojmu, Různé, vysvětlení, Workflow, význam slova, co to je, co je to Workflow?, slovo


Pojem Workflow je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Workflow

Vyhledat výraz Workflow ve Wikipedii

Najít výraz Workflow ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Workflow na Google.cz

Hledat videa s názvem Workflow na Youtube

Hledat pojem Workflow ve Wikislovníku

Hledat termín Workflow ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Workflow například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Workflow? resp. co přesně znamená slovo Workflow? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workflow, odpověď na dotaz co je to Workflow?. Víte např. kdo to je Smažka? Znáte a víte kdo je Občan? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.