Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kiteboarding. Co znamená slovo Kiteboarding z kategorie Sport?

Co je Kiteboarding?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kiteboarding?

Kiteboarding – jinak také kitesurfing- je druh sportu, založený na ježdění po vodě na speciálním prkně, nazývaném kiteboard, kdy k pohybu po vodní hladině je využíván tažný drak. Jedná se o poměrně nový sport, který se rozvíjí a získává stále více přívrženců.
Lze ho rozdělit do samostatných disciplín, jako je freestyle, speed, wake style nebo riding. Kiteboarding je sice extrémní sport, ale při dodržení všech bezpečnostních pravidel je poměrně bezpečný a je dostupný široké veřejnosti.


Co je to Kiteboarding? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kiteboarding. Co znamená slovo Kiteboarding z kategorie Sport?

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Kiteboarding patří do kategorie sport

Klíčová slova: co je to Kiteboarding?, termín, přesný význam, heslo, terminus technicus, názvosloví, sport, vysvětlení, terminologie, wiki, přesný výraz, definice, Kiteboarding, formulace, odborný výraz, co to je, co znamená, slovo


Pojem Kiteboarding je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kiteboarding? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kiteboarding je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Jiné informační zdroje o pojmu Kiteboarding

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kiteboarding ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Kiteboarding ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Kiteboarding na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kiteboarding ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Kiteboarding na Google.cz

Zkusit najít Kiteboarding ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiteboarding například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kiteboarding? resp. co je to Kiteboarding? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiteboarding, odpověď na dotaz co je to Kiteboarding?. Víte např. kdo to je Fetišista? Znáte a víte kdo je Linda Rybová? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, basketbalista hra, kiteboarding, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.