Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kiteboarding. Co znamená odborný pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Co je to Kiteboarding? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kiteboarding?

Kiteboarding – jinak také kitesurfing- je druh sportu, založený na ježdění po vodě na speciálním prkně, nazývaném kiteboard, kdy k pohybu po vodní hladině je využíván tažný drak. Jedná se o poměrně nový sport, který se rozvíjí a získává stále více přívrženců.
Lze ho rozdělit do samostatných disciplín, jako je freestyle, speed, wake style nebo riding. Kiteboarding je sice extrémní sport, ale při dodržení všech bezpečnostních pravidel je poměrně bezpečný a je dostupný široké veřejnosti.


Co je to Kiteboarding? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kiteboarding. Co znamená odborný pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Kiteboarding patří do sekce sport

Klíčová slova: popis, termín, co znamená, co je to Kiteboarding?, přesný výraz, sport, názvosloví, wiki, vysvětlení, slovník, sport, význam pojmu, co to je, formulace, pojem, význam, přesný význam, informace


Pojem Kiteboarding je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kiteboarding? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kiteboarding je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Kiteboarding na Google.cz

Zkusit najít termín Kiteboarding ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Kiteboarding ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kiteboarding na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kiteboarding ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Kiteboarding ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiteboarding například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kiteboarding? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kiteboarding? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiteboarding, odpověď na dotaz co je to Kiteboarding?. Víte např. kdo to je Nemrava? Znáte a víte kdo je Larry Page? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než sport. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.