Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Co je Kiteboarding? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kiteboarding?

Kiteboarding – jinak také kitesurfing- je druh sportu, založený na ježdění po vodě na speciálním prkně, nazývaném kiteboard, kdy k pohybu po vodní hladině je využíván tažný drak. Jedná se o poměrně nový sport, který se rozvíjí a získává stále více přívrženců.
Lze ho rozdělit do samostatných disciplín, jako je freestyle, speed, wake style nebo riding. Kiteboarding je sice extrémní sport, ale při dodržení všech bezpečnostních pravidel je poměrně bezpečný a je dostupný široké veřejnosti.


Co je to Kiteboarding? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kiteboarding s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Kiteboarding se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: heslo, informace, přesný výraz, odborné názvosloví, sport, přesný význam, wiki, popis, odborný výraz, slovník, co to je, synonymum, význam, slovo, formulace, vysvětlení, pojem, význam pojmu


Pojem Kiteboarding je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kiteboarding? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kiteboarding je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Hledejte pojem Kiteboarding v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Kiteboarding ve Wikizdrojích

Hledat heslo Kiteboarding na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kiteboarding ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Kiteboarding ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Kiteboarding ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Kiteboarding ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiteboarding například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě nyní již víte co je to Kiteboarding? resp. co vlastně znamená slovo Kiteboarding? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiteboarding, odpověď na dotaz co je to Kiteboarding?. Víte např. kdo to je Atomista? Znáte a víte kdo je Jitka Čvančarová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Kiteboarding i v jiné části webu než je kategorie sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.