Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Co je to Kiteboarding? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kiteboarding

Kiteboarding – jinak také kitesurfing- je druh sportu, založený na ježdění po vodě na speciálním prkně, nazývaném kiteboard, kdy k pohybu po vodní hladině je využíván tažný drak. Jedná se o poměrně nový sport, který se rozvíjí a získává stále více přívrženců.
Lze ho rozdělit do samostatných disciplín, jako je freestyle, speed, wake style nebo riding. Kiteboarding je sice extrémní sport, ale při dodržení všech bezpečnostních pravidel je poměrně bezpečný a je dostupný široké veřejnosti.


Co je to Kiteboarding? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Kiteboarding sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kiteboarding je v kategorii Sport

Klíčová slova: synonymum, Sport, heslo, co znamená, terminologie, co to je, slovo, význam pojmu, význam, informace, pojem, přesný výraz, termín, odborné názvosloví, co je to Kiteboarding?, lexikon, terminus technicus, Sport


Pojem Kiteboarding je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kiteboarding? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kiteboarding je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Další informační zdroje o slovu Kiteboarding

Vyhledat slovo Kiteboarding ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kiteboarding ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Kiteboarding ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Kiteboarding na Youtube

Vyhledat výraz Kiteboarding ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Kiteboarding ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiteboarding například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kiteboarding? resp. co je to Kiteboarding? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiteboarding, odpověď na dotaz co je to Kiteboarding?. Víte např. kdo to je Zbojník? Znáte a víte kdo je Ivanka Trumpová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Kiteboarding i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.