Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Co je to Kiteboarding? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kiteboarding

Kiteboarding – jinak také kitesurfing- je druh sportu, založený na ježdění po vodě na speciálním prkně, nazývaném kiteboard, kdy k pohybu po vodní hladině je využíván tažný drak. Jedná se o poměrně nový sport, který se rozvíjí a získává stále více přívrženců.
Lze ho rozdělit do samostatných disciplín, jako je freestyle, speed, wake style nebo riding. Kiteboarding je sice extrémní sport, ale při dodržení všech bezpečnostních pravidel je poměrně bezpečný a je dostupný široké veřejnosti.


Co je to Kiteboarding? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kiteboarding. Co znamená pojem Kiteboarding z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kiteboarding je v sekci Sport

Klíčová slova: Kiteboarding, význam, heslo, slovo, přesný význam, synonymum, význam pojmu, terminologie, co je to Kiteboarding?, co to je, wiki, definice, názvosloví, co znamená, přesný výraz, lexikon, slovník, popis


Pojem Kiteboarding je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kiteboarding? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kiteboarding je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Kiteboarding ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Kiteboarding na Google.cz

Vyhledat slovo Kiteboarding ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Kiteboarding ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kiteboarding ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Kiteboarding ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiteboarding například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kiteboarding? resp. jaký je význam pojmu Kiteboarding? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiteboarding, odpověď na dotaz co je to Kiteboarding?. Víte např. kdo to je Ester Kočičková? Znáte a víte kdo je Jan Zahradil? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.