Co je to?
Definice odborného termínu, slova Stalking. Co znamená pojem Stalking z kategorie Právo?

Co je to Stalking? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Stalking?

Dlouhodobé opakované sledování a obtěžování určitého člověka, patologický zájem o jeho osobu. Stalking se projevuje fyzickým pronásledováním dotyčného, jeho kontaktováním, i když on nemá o kontakt sebemenší zájem, sbíráním informací o něm a to i od příbuzných nebo přátel. Nevhodný zájem oběť obtěžuje a může být i příčinou jejího strachu z pronásledovatele.


Co je to Stalking? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Stalking. Co znamená pojem Stalking z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Stalking můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Stalking je v kategorii Právo

Klíčová slova: synonymum, názvosloví, přesný výraz, wiki, význam, význam pojmu, terminologie, slovo, co to je, význam slova, heslo, definice pojmu, termín, přesný význam, popis, odborné názvosloví, Právo, Stalking


Pojem Stalking je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Stalking ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Stalking ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Stalking ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Stalking ve Wikislovníku

Hledat slovo Stalking ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Stalking ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Stalking například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Stalking? resp. co to je Stalking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stalking, odpověď na dotaz co je to Stalking?. Víte např. kdo to je Roman Zach? Znáte a víte kdo je Xena? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?