Co je to?
Definice výrazu, termínu Stroh. Co znamená odborný pojem Stroh z kategorie Nápoje?

Co je to Stroh? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Stroh?

Stroh je označení pro lihovinu s vysokým obsahem alkoholu a s příchutí rumu. Vyrábí se v Rakousku, kde je tradičním výrobkem již od roku 1832. Název má tento vysokoprocentní rum podle jména zakladatele značky, Sebastiana Stroha.
Obsah alkoholu může být ve třech variantách- 80%, 60% nebo 40%. Nejsilnější Stroh je využíván hlavně do různých směsí, koktejlů, horkých nápojů nebo jídel. Je populární pro vynikající chuť a vysokou kvalitu a jako přísadu ho používají nejen kuchaři, ale i cukráři.


Co je to Stroh? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Stroh. Co znamená odborný pojem Stroh z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Stroh s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Stroh je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: pojem, význam, odborný výraz, názvosloví, Nápoje, Stroh, význam slova, slovník, slovo, vysvětlení, formulace, terminologie, informace, synonymum, lexikon, definice, popis, Nápoje


Pojem Stroh je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Stroh lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Stroh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Stroh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Stroh na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stroh ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Stroh ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Stroh ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Stroh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Stroh? resp. jaká je definice termínu Stroh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stroh, odpověď na dotaz co je to Stroh?. Víte např. kdo to je Archeolog? Znáte a víte kdo je Jana Lorencová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nápoje. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.