Co je to?
Definice výrazu, termínu Stroh. Co znamená odborný pojem Stroh z kategorie Nápoje?

Co je to Stroh? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Stroh?

Stroh je označení pro lihovinu s vysokým obsahem alkoholu a s příchutí rumu. Vyrábí se v Rakousku, kde je tradičním výrobkem již od roku 1832. Název má tento vysokoprocentní rum podle jména zakladatele značky, Sebastiana Stroha.
Obsah alkoholu může být ve třech variantách - 80%, 60% nebo 40%. Nejsilnější Stroh je využíván hlavně do různých směsí, koktejlů, horkých nápojů nebo jídel. Je populární pro vynikající chuť a vysokou kvalitu a jako přísadu ho používají nejen kuchaři, ale i cukráři.


Co je to Stroh? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Stroh. Co znamená odborný pojem Stroh z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Stroh? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Stroh je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: terminus technicus, synonymum, co je to Stroh?, definice pojmu, vysvětlení, informace, wiki, Nápoje, terminologie, formulace, slovo, přesný výraz, názvosloví, heslo, co znamená, co to je, Stroh, definice


Pojem Stroh je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Stroh? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Stroh je značka alkoholického nápoje s rumovým aroma, který je vyráběn v Rakousku od roku 1832. Pojmenován je podle zakladatele značky, kterým byl Sebastian Stroh.
Obsahuje vysoký podíl alkoholu a prodává se ve třech verzích
♦ Stroh 80 (80 % alkoholu)
♦ Stroh 60 (60 % alkoholu)
♦ Stroh 40 (40 % alkoholu)

Lihovina Stroh

Tradiční rakouská lihovina s příchutí rumu Stroh. Autor: Olympic1981, zdroj: Wikimedia commons, licence: CC BY-SA
Tradiční rakouská lihovina s příchutí rumu Stroh. Autor: Olympic1981, zdroj: Wikimedia commons, licence: CC BY-SA


Jiné informační zdroje o pojmu Stroh

Vyhledat pojem Stroh ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Stroh na Youtube

Zkusit najít pojem Stroh ve vyhledávači Yandex

Najít termín Stroh na Google.cz

Hledat výraz Stroh ve Wikizdrojích

Najít slovo Stroh ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Stroh například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Stroh? resp. co přesně označuje termín Stroh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stroh, odpověď na dotaz co je to Stroh?. Víte např. kdo to je Cukrouš? Znáte a víte kdo je P.C. Roberts? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nápoje. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.