Co je to?
Definice výrazu, termínu Distanční studium. Co znamená odborný pojem Distanční studium z kategorie Školství?

Co je to Distanční studium? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Distanční studium?

Distanční studium je jednou z dálkových forem vzdělávání, kdy studium neprobíhá denně, ale pouze v některý den nebo o víkendu.
Fyzická docházka je zde minimální, studuje se především pomocí ICT. Student se musí někdy zúčastňovat konzultací a části přednášek nebo seminářů nebo celé studium probíhá pouze elektronicky.


Co je to Distanční studium? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Distanční studium. Co znamená odborný pojem Distanční studium z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Distanční studium patří do kategorie Školství

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, popis, co je to Distanční studium?, slovník, Školství, Školství, odborný výraz, wiki, pojem, termín, definice, slovo, formulace, co znamená, informace, Distanční studium, odborné názvosloví


Pojem Distanční studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Distanční studium? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Dálková forma vzdělávání (někdy též studium při zaměstnání) je forma vzdělávání, která studentovi umožňuje studovat střední školu, vyšší odbornou školu či konzervatoř, nebo vysokou školu, na rozdíl od denního studia, při zaměstnání. Vyžaduje však občasný (1 × za měsíc, 14 dnů apod.) osobní kontakt studenta s vyučujícím. Někdy se však (např. dle českého školského zákona) od dálkového studia odlišně definuje distanční studium, které může probíhat kompletně elektronicky, někdy jde však o totéž, resp. se mezi těmito pojmy striktně neodlišuje (např. dle českého vysokoškolského zákona). Opakem je prezenční studium, které je charakteristické častou osobní docházkou. Jako kombinované studium se pak označuje kombinace ostatních forem studia. Jinou formou studia (zpravidla při zaměstnání) je pak večerní studium.

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Distanční studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Distanční studium ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Distanční studium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Distanční studium ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Distanční studium ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Distanční studium na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Distanční studium například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Distanční studium? resp. co znamená výraz Distanční studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Distanční studium, odpověď na dotaz co je to Distanční studium?. Víte např. kdo to je Jan Pirk? Znáte a víte kdo je Retrakář? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.