Co je to?
Odborný výraz, definice slova Distanční studium. Co znamená pojem Distanční studium z kategorie Školství?

Co je to Distanční studium? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Distanční studium?

Distanční studium je jednou z dálkových forem vzdělávání, kdy studium neprobíhá denně, ale pouze v některý den nebo o víkendu.
Fyzická docházka je zde minimální, studuje se především pomocí ICT. Student se musí někdy zúčastňovat konzultací a části přednášek nebo seminářů nebo celé studium probíhá pouze elektronicky.


Co je to Distanční studium? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Distanční studium. Co znamená pojem Distanční studium z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Distanční studium s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Distanční studium se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: názvosloví, wiki, přesný výraz, odborné názvosloví, terminologie, význam, Distanční studium, vysvětlení, definice, termín, slovo, Školství, popis, heslo, definice pojmu, slovník, terminus technicus, formulace


Pojem Distanční studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Distanční studium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Distanční studium ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Distanční studium ve Wikislovníku

Najít slovo Distanční studium na Google.cz

Zkusit najít slovo Distanční studium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Distanční studium ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Distanční studium například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Distanční studium? resp. co znamená Distanční studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Distanční studium, odpověď na dotaz co je to Distanční studium?. Víte např. kdo to je Jiří Grossmann? Znáte a víte kdo je Knihomol? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Distanční studium i v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.