Co je to?
Odborný výraz, definice slova Apatie. Co znamená pojem Apatie z kategorie Psychologie?

Co je to Apatie? Význam slova

Co znamená termín Apatie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Slovo apatie pochází z řečtiny a vyjadřuje stav netečnosti a rezignace. Slovo se vyvíjelo v průběhu věků, když původně se vyskytovalo ve stoické filosofii. Jednalo se o odolnost člověka vůči vášním a různým stavům mysli. Ideál sebeovládání a ctnosti hrál velice důležitou roli v počátcích křesťanského vyrovávání s řeckou a římskou kulturou.


Co je to Apatie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Apatie. Co znamená pojem Apatie z kategorie Psychologie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Apatie) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Apatie patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: heslo, formulace, pojem, názvosloví, wiki, vysvětlení, synonymum, odborné názvosloví, co je to Apatie?, terminus technicus, Psychologie, slovo, termín, definice, přesný výraz, význam, co znamená, popis


Pojem Apatie je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Apatie

Hledat videa s názvem Apatie na Youtube

Najít výraz Apatie ve Wikislovníku

Najít heslo Apatie ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Apatie ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Apatie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Apatie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Apatie například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Apatie? resp. co se přesně ukrývá za slovem Apatie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apatie, odpověď na dotaz co je to Apatie?. Víte např. kdo to je Anna Fialová? Znáte a víte kdo je Světlonoš? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.