Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Co je to Kondiční cvičení? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kondiční cvičení

Kondiční cvičení je označení pro pravidelně prováděnou fyzickou aktivitu, jež si klade za cíl udržení a zlepšení fyzické kondice člověka. Kondiční cvičení by mělo být nedílnou součástí zdravého životního stylu. Přispívá též k udržení nebo snížení hmotnosti, k udržení a rozvoji pohybových schopností. Kondiční cvičení je také účinná prevence před kardiovaskulárními a civilizačními chorobami.


Co je to Kondiční cvičení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Kondiční cvičení se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: terminus technicus, slovník, názvosloví, sport, co to je, termín, synonymum, popis, přesný význam, definice pojmu, význam slova, odborné názvosloví, slovo, wiki, Kondiční cvičení, co znamená, informace, formulace


Pojem Kondiční cvičení je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Kondiční cvičení ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Kondiční cvičení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Kondiční cvičení ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kondiční cvičení ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Kondiční cvičení ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kondiční cvičení na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondiční cvičení například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kondiční cvičení? resp. co znamená výraz Kondiční cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondiční cvičení, odpověď na dotaz co je to Kondiční cvičení?. Víte např. kdo to je Bisexuálka? Znáte a víte kdo je Ivanka Trumpová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.