Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Co je to Kondiční cvičení? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kondiční cvičení?

Kondiční cvičení je označení pro pravidelně prováděnou fyzickou aktivitu, jež si klade za cíl udržení a zlepšení fyzické kondice člověka. Kondiční cvičení by mělo být nedílnou součástí zdravého životního stylu. Přispívá též k udržení nebo snížení hmotnosti, k udržení a rozvoji pohybových schopností. Kondiční cvičení je také účinná prevence před kardiovaskulárními a civilizačními chorobami.


Co je to Kondiční cvičení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kondiční cvičení s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kondiční cvičení patří do kategorie Sport

Klíčová slova: terminus technicus, pojem, definice pojmu, vysvětlení, přesný význam, názvosloví, Kondiční cvičení, synonymum, význam pojmu, terminologie, popis, význam slova, lexikon, co znamená, odborný výraz, wiki, slovo, heslo


Pojem Kondiční cvičení je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Kondiční cvičení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Kondiční cvičení na Youtube

Najít pojem Kondiční cvičení ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Kondiční cvičení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Kondiční cvičení na Google.cz

Hledat termín Kondiční cvičení ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondiční cvičení například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kondiční cvičení? resp. jaká je definice termínu Kondiční cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondiční cvičení, odpověď na dotaz co je to Kondiční cvičení?. Víte např. kdo to je Horský vůdce? Znáte a víte kdo je Jiří Dědeček? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.