Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Co je to Kondiční cvičení? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kondiční cvičení

Kondiční cvičení je označení pro pravidelně prováděnou fyzickou aktivitu, jež si klade za cíl udržení a zlepšení fyzické kondice člověka. Kondiční cvičení by mělo být nedílnou součástí zdravého životního stylu. Přispívá též k udržení nebo snížení hmotnosti, k udržení a rozvoji pohybových schopností. Kondiční cvičení je také účinná prevence před kardiovaskulárními a civilizačními chorobami.


Co je to Kondiční cvičení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kondiční cvičení patří do sekce Sport

Klíčová slova: informace, význam pojmu, lexikon, přesný význam, synonymum, termín, odborné názvosloví, wiki, odborný výraz, vysvětlení, význam slova, co to je, názvosloví, význam, formulace, definice, pojem, co je to Kondiční cvičení?


Pojem Kondiční cvičení je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kondiční cvičení ve Wikimedia Commons

Najít pojem Kondiční cvičení na Google.cz

Vyhledat heslo Kondiční cvičení ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Kondiční cvičení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Kondiční cvičení ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Kondiční cvičení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondiční cvičení například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kondiční cvičení? resp. co znamená Kondiční cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondiční cvičení, odpověď na dotaz co je to Kondiční cvičení?. Víte např. kdo to je Kreativec? Znáte a víte kdo je Daniel Nekonečný? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.