Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kondiční cvičení. Co znamená odborný pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Co je to Kondiční cvičení? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kondiční cvičení?

Kondiční cvičení je označení pro pravidelně prováděnou fyzickou aktivitu, jež si klade za cíl udržení a zlepšení fyzické kondice člověka. Kondiční cvičení by mělo být nedílnou součástí zdravého životního stylu. Přispívá též k udržení nebo snížení hmotnosti, k udržení a rozvoji pohybových schopností. Kondiční cvičení je také účinná prevence před kardiovaskulárními a civilizačními chorobami.


Co je to Kondiční cvičení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kondiční cvičení. Co znamená odborný pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Kondiční cvičení patří do kategorie sport

Klíčová slova: význam slova, informace, terminus technicus, názvosloví, odborné názvosloví, slovník, přesný význam, Kondiční cvičení, sport, synonymum, slovo, pojem, odborný výraz, wiki, vysvětlení, termín, sport, co znamená


Pojem Kondiční cvičení je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Kondiční cvičení hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kondiční cvičení ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kondiční cvičení ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kondiční cvičení na Youtube

Hledat výraz Kondiční cvičení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Kondiční cvičení ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Kondiční cvičení ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kondiční cvičení například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kondiční cvičení? resp. jaká je definice slova Kondiční cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondiční cvičení, odpověď na dotaz co je to Kondiční cvičení?. Víte např. kdo to je Konstruktér? Znáte a víte kdo je Dominik Hašek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je sport. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.