Co je to?
Výraz, termín, definice slova Habilitace. Co znamená odborný pojem Habilitace z kategorie Školství?

Co je to Habilitace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Habilitace?

Habilitace je označení pro proces udělení titulu vyučujícímu na vysoké škole. Jedná se o řízení k získání postavení docenta. Většinou se toto řízení skládá z vypracování habilitační práce, její obhajoby před odbornou habilitační komisí a mohou být stanoveny i další podmínky – přednášky, učitelská i vědecká praxe, odborné publikace a jiné.
Organizátory habilitací jsou vysoké školy, jmenování docentů provádí jejich rektor. Po skončení habilitačního řízení se lze ucházet o získání profesury.


Co je to Habilitace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Habilitace. Co znamená odborný pojem Habilitace z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Habilitace? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Habilitace je v kategorii Školství

Klíčová slova: definice, definice pojmu, Školství, přesný výraz, přesný význam, synonymum, terminologie, význam pojmu, odborný výraz, Školství, vysvětlení, Habilitace, slovo, wiki, informace, heslo, termín, pojem


Pojem Habilitace je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Habilitace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Habilitace ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Habilitace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Habilitace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Habilitace na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Habilitace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Habilitace například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Habilitace? resp. co znamená výraz Habilitace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Habilitace, odpověď na dotaz co je to Habilitace?. Víte např. kdo to je Albert Einstein? Znáte a víte kdo je Pokladní? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.