Co je to?
Výraz, termín, definice slova Habilitace. Co znamená odborný pojem Habilitace z kategorie Školství?

Co je to Habilitace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Habilitace?

Habilitace je označení pro proces udělení titulu vyučujícímu na vysoké škole. Jedná se o řízení k získání postavení docenta. Většinou se toto řízení skládá z vypracování habilitační práce, její obhajoby před odbornou habilitační komisí a mohou být stanoveny i další podmínky – přednášky, učitelská i vědecká praxe, odborné publikace a jiné.
Organizátory habilitací jsou vysoké školy, jmenování docentů provádí jejich rektor. Po skončení habilitačního řízení se lze ucházet o získání profesury.


Co je to Habilitace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Habilitace. Co znamená odborný pojem Habilitace z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Habilitace s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Habilitace se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, lexikon, formulace, význam slova, pojem, přesný výraz, synonymum, definice pojmu, popis, co znamená, informace, wiki, přesný význam, Habilitace, termín, slovník, co to je


Pojem Habilitace je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Habilitace doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Habilitace na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Habilitace ve Wikimedia Commons

Najít termín Habilitace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Habilitace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Habilitace ve Wikislovníku

Vyhledat termín Habilitace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Habilitace například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Habilitace? resp. co přesně označuje termín Habilitace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Habilitace, odpověď na dotaz co je to Habilitace?. Víte např. kdo to je Stalker? Znáte a víte kdo je Pokladní? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.