Co je to?
Definice výrazu, termínu Moringa. Co znamená odborný pojem Moringa z kategorie Rostliny?

Co je to Moringa? Význam slova

Co znamená termín Moringa? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Moringa je jméno stromovité rostliny, která je obrovským zdrojem živin a také antioxidantů. Pochází z Indie, z oblasti Himalájí, a její účinky zaznamenali do svých spisů dávní Hindové již před 5000 let.
Celý název rostliny je moringa olejodárná. Strom dosahuje výše až deset metrů. Roste velice rychle, typické jsou jasně zelené oválné listy a také lusky. V Indii jsou listy moringy považovány za významnou potravinu, protože obsahují vlákninu, vitamíny, minerály a mnoho dalších prospěšných látek.


Co je to Moringa? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Moringa. Co znamená odborný pojem Moringa z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Moringa? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Moringa je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: synonymum, slovo, wiki, co to je, pojem, termín, heslo, vysvětlení, význam, terminus technicus, formulace, definice pojmu, popis, lexikon, slovník, Rostliny, co je to Moringa?, význam slova


Pojem Moringa je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Moringa ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Moringa na Google.cz

Hledat videa s názvem Moringa na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Moringa ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Moringa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Moringa ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Moringa například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Moringa? resp. co to je Moringa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moringa, odpověď na dotaz co je to Moringa?. Víte např. kdo to je Antonín Novotný? Znáte a víte kdo je Dylina? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Moringa v jiné sekci než Rostliny. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.