Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zimnice. Co znamená odborný pojem Zimnice z kategorie Nemoce?

Co je to Zimnice? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zimnice?

Zimnice je průvodní jev horečnatých onemocnění, většinou infekčních, jako je angína, chřipka, zápal plic a nejrůznější záněty. Projevuje se třesavkou, která je způsobena pocitem zimy. Ten nezávisí na teplotě okolí a nezmizí ani po použití dek nebo teplého oblečení. Trvá po dobu, kdy se organizmus snaží vyrovnat s horečkou.
Zimnice je typická také pro velmi závažná onemocnění jakou jsou malárie, žlutá zimnice nebo hemoragické horečky.


Co je to Zimnice? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zimnice. Co znamená odborný pojem Zimnice z kategorie Nemoce?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zimnice s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zimnice se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: slovník, Nemoce, přesný výraz, Zimnice, co znamená, informace, význam, názvosloví, význam slova, přesný význam, pojem, wiki, terminus technicus, co to je, popis, odborné názvosloví, odborný výraz, vysvětlení


Pojem Zimnice je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Zimnice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Zimnice na Youtube

Hledat termín Zimnice ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Zimnice ve Wikislovníku

Najít slovo Zimnice ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Zimnice ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zimnice například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zimnice? resp. co znamená výraz Zimnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zimnice, odpověď na dotaz co je to Zimnice?. Víte např. kdo to je Pravdoláskař? Znáte a víte kdo je Démon? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nemoce. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?