Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zimnice. Co znamená odborný pojem Zimnice z kategorie Nemoce?

Co je to Zimnice? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Zimnice

Zimnice je průvodní jev horečnatých onemocnění, většinou infekčních, jako je angína, chřipka, zápal plic a nejrůznější záněty. Projevuje se třesavkou, která je způsobena pocitem zimy. Ten nezávisí na teplotě okolí a nezmizí ani po použití dek nebo teplého oblečení. Trvá po dobu, kdy se organizmus snaží vyrovnat s horečkou.
Zimnice je typická také pro velmi závažná onemocnění jakou jsou malárie, žlutá zimnice nebo hemoragické horečky.


Co je to Zimnice? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zimnice. Co znamená odborný pojem Zimnice z kategorie Nemoce?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Zimnice doporučujeme sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Zimnice se nachází v sekci nemoce

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, wiki, lexikon, terminologie, nemoce, slovník, informace, heslo, názvosloví, odborné názvosloví, odborný výraz, přesný význam, definice pojmu, pojem, Zimnice, termín, popis


Pojem Zimnice je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Zimnice ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Zimnice ve Wikislovníku

Hledat slovo Zimnice na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zimnice ve Wikimedia Commons

Hledat termín Zimnice ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Zimnice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Zimnice například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Zimnice? resp. co znamená Zimnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zimnice, odpověď na dotaz co je to Zimnice?. Víte např. kdo to je Alois Hadamczik? Znáte a víte kdo je Zdeněk Godla? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je nemoce. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?