Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zimnice. Co znamená pojem Zimnice z kategorie Nemoce?

Co je to Zimnice? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zimnice?

Zimnice je průvodní jev horečnatých onemocnění, většinou infekčních, jako je angína, chřipka, zápal plic a nejrůznější záněty. Projevuje se třesavkou, která je způsobena pocitem zimy. Ten nezávisí na teplotě okolí a nezmizí ani po použití dek nebo teplého oblečení. Trvá po dobu, kdy se organizmus snaží vyrovnat s horečkou.
Zimnice je typická také pro velmi závažná onemocnění jakou jsou malárie, žlutá zimnice nebo hemoragické horečky.


Co je to Zimnice? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zimnice. Co znamená pojem Zimnice z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Zimnice doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Zimnice se nachází v sekci nemoce

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, co to je, popis, slovník, význam, wiki, přesný význam, nemoce, přesný výraz, terminologie, co je to Zimnice?, termín, vysvětlení, lexikon, formulace, slovo, Zimnice


Pojem Zimnice je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít termín Zimnice ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Zimnice na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zimnice ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Zimnice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Zimnice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Zimnice ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zimnice například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste zjistili jaká je definice slova Zimnice? resp. co se přesně ukrývá za slovem Zimnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zimnice, odpověď na dotaz co je to Zimnice?. Víte např. kdo to je Jiří Adamíra? Znáte a víte kdo je Radek Štěpánek? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nemoce. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?