Co je to?
Odborný výraz, definice slova Lodyha. Co znamená pojem Lodyha z kategorie Rostliny?

Co je to Lodyha? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Lodyha?

Lodyha je označení pro dužnatý, tedy nedřevnatý stonek bylin. Nachází se nad zemí a od stvolu se liší tím, že jsou na něm listy. Listy jsou na lodyze rozmístěny po celé délce stonku. Stonek vydrží pouze jedno vegetační období, pak odumírá.
Lodyha patří k nejčastějším druhům stonku. Typickými rostlinami s tímto stonkem jsou kopřiva, hluchavka a další.


Co je to Lodyha? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Lodyha. Co znamená pojem Lodyha z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Lodyha? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Lodyha se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: význam pojmu, Lodyha, přesný význam, pojem, slovník, co je to Lodyha?, popis, odborný výraz, vysvětlení, názvosloví, informace, Rostliny, lexikon, definice pojmu, wiki, význam slova, Rostliny, termín


Pojem Lodyha je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Lodyha na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lodyha ve Wikimedia Commons

Najít termín Lodyha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Lodyha ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Lodyha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lodyha ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lodyha například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Lodyha? resp. co se přesně ukrývá za slovem Lodyha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lodyha, odpověď na dotaz co je to Lodyha?. Víte např. kdo to je Majordomus? Znáte a víte kdo je Probošt? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?