Co je to?
Odborný výraz, definice slova Paypal. Co znamená slovo Paypal z kategorie Internet?

Co je Paypal?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Paypal?

Paypal je jeden z nejrozšířenějších internetových platebních systémů (tzv. internetová peněženka) umožňující bezpečné odesílání a přijímání plateb v reálném čase. Účet v systému PayPal bývá propojen s platební nebo kreditní kartou (VISA, MasterCard, apod.), kterou se do peněženky převedou peníze a z ní jsou převedeny k cílovému subjektu (např. k eshopu). Výhodou je, že cílový subjekt nezíská přístup k vaší platební kartě a nemůže ji tak zneužít. Nevýhodou jsou relativně vyšší poplatky za transakce.


Co je to Paypal? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Paypal. Co znamená slovo Paypal z kategorie Internet?

Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Paypal s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Paypal patří do kategorie internet

Klíčová slova: internet, terminologie, wiki, termín, význam slova, informace, popis, názvosloví, slovník, co to je, heslo, význam pojmu, co znamená, odborné názvosloví, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, formulace


Pojem Paypal je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Paypal můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Paypal ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Paypal na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Paypal ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Paypal ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Paypal ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Paypal ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Paypal například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Paypal? resp. co znamená slovo Paypal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Paypal, odpověď na dotaz co je to Paypal?. Víte např. kdo to je Levičák? Znáte a víte kdo je Makléř? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Paypal i v jiné kategorii než je sekce internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.