Co je to?
Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Co je to Paypal? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Paypal?

Paypal je jeden z nejrozšířenějších internetových platebních systémů (tzv. internetová peněženka) umožňující bezpečné odesílání a přijímání plateb v reálném čase. Účet v systému PayPal bývá propojen s platební nebo kreditní kartou (VISA, MasterCard, apod.), kterou se do peněženky převedou peníze a z ní jsou převedeny k cílovému subjektu (např. k eshopu). Výhodou je, že cílový subjekt nezíská přístup k vaší platební kartě a nemůže ji tak zneužít. Nevýhodou jsou relativně vyšší poplatky za transakce.


Co je to Paypal? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Paypal doporučujeme sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Paypal se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: popis, co to je, formulace, Paypal, význam, wiki, definice, synonymum, lexikon, heslo, terminus technicus, slovník, Internet, Internet, slovo, co je to Paypal?, vysvětlení, terminologie


Pojem Paypal je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Paypal píše následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Paypal ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Paypal na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Paypal ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Paypal ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Paypal ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Paypal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Paypal například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Paypal? resp. jaký je přesný význam slova Paypal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Paypal, odpověď na dotaz co je to Paypal?. Víte např. kdo to je Mistr? Znáte a víte kdo je Nevolník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Paypal hledat i v jiných kategoriích (než Internet) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.