Co je to?
Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Co je to Paypal? Význam slova

Co znamená termín Paypal? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Paypal je jeden z nejrozšířenějších internetových platebních systémů (tzv. internetová peněženka) umožňující bezpečné odesílání a přijímání plateb v reálném čase. Účet v systému PayPal bývá propojen s platební nebo kreditní kartou (VISA, MasterCard, apod.), kterou se do peněženky převedou peníze a z ní jsou převedeny k cílovému subjektu (např. k eshopu). Výhodou je, že cílový subjekt nezíská přístup k vaší platební kartě a nemůže ji tak zneužít. Nevýhodou jsou relativně vyšší poplatky za transakce.


Co je to Paypal? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Paypal sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Paypal patří do sekce Internet

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, Internet, formulace, definice, synonymum, význam, Internet, přesný výraz, heslo, slovník, slovo, odborný výraz, termín, co znamená, názvosloví, význam slova, co je to Paypal?


Pojem Paypal je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Paypal můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami.

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Paypal ve Wikizdrojích

Hledat termín Paypal ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Paypal ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Paypal ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Paypal ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Paypal na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Paypal například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Paypal? resp. co znamená Paypal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Paypal, odpověď na dotaz co je to Paypal?. Víte např. kdo to je Alice Bendová? Znáte a víte kdo je Notář? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.