Co je to?
Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Co je to Paypal? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Paypal?

Paypal je jeden z nejrozšířenějších internetových platebních systémů (tzv. internetová peněženka) umožňující bezpečné odesílání a přijímání plateb v reálném čase. Účet v systému PayPal bývá propojen s platební nebo kreditní kartou (VISA, MasterCard, apod.), kterou se do peněženky převedou peníze a z ní jsou převedeny k cílovému subjektu (např. k eshopu). Výhodou je, že cílový subjekt nezíská přístup k vaší platební kartě a nemůže ji tak zneužít. Nevýhodou jsou relativně vyšší poplatky za transakce.


Co je to Paypal? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Paypal můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Paypal je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, wiki, přesný výraz, slovník, termín, definice, terminus technicus, co je to Paypal?, význam slova, informace, odborné názvosloví, definice pojmu, význam, slovo, názvosloví, vysvětlení, formulace, Internet


Pojem Paypal je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Paypal dozvíte následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Paypal na Google.cz

Vyhledat pojem Paypal ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Paypal ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Paypal ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paypal ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Paypal ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Paypal například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Paypal? resp. co vlastně znamená slovo Paypal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Paypal, odpověď na dotaz co je to Paypal?. Víte např. kdo to je Whistleblower? Znáte a víte kdo je Nevolník? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.