Co je to?
Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Co je to Paypal? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Paypal?

Paypal je jeden z nejrozšířenějších internetových platebních systémů (tzv. internetová peněženka) umožňující bezpečné odesílání a přijímání plateb v reálném čase. Účet v systému PayPal bývá propojen s platební nebo kreditní kartou (VISA, MasterCard, apod.), kterou se do peněženky převedou peníze a z ní jsou převedeny k cílovému subjektu (např. k eshopu). Výhodou je, že cílový subjekt nezíská přístup k vaší platební kartě a nemůže ji tak zneužít. Nevýhodou jsou relativně vyšší poplatky za transakce.


Co je to Paypal? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Paypal. Co znamená pojem Paypal z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Paypal se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Paypal je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, pojem, formulace, slovník, wiki, synonymum, co znamená, přesný výraz, význam slova, slovo, lexikon, význam pojmu, popis, informace, vysvětlení, co je to Paypal?, Paypal, terminus technicus


Pojem Paypal je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Paypal dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami.

Další informační zdroje

Zkusit najít výraz Paypal na Google.cz

Hledat slovo Paypal ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Paypal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Paypal ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Paypal na Youtube

Vyhledat heslo Paypal ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Paypal například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Paypal? resp. co znamená slovo Paypal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Paypal, odpověď na dotaz co je to Paypal?. Víte např. kdo to je Cucák? Znáte a víte kdo je Nevolník? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.