Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Co to je Elektronická peněženka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Elektronická peněženka?

Elektronická peněženka je nedílnou součástí bezhotovostního platebního styku. Je jedním ze způsobů bezhotovostních úhrad, jako je převod, platební karta, platba e - bankou a podobně. Virtuální elektronická peněženka je využívána především k bezpečné platbě nižší částky na internetu. Není potřeba vyplňovat takové údaje, jako u platby kartou.
Peníze jsou převedeny do elektronické peněženky, kterou můžete pravidelně dobíjet. K tomu není potřeba žádný účet. Platba je rychlá, pohodlná a bezpečná.


Co je to Elektronická peněženka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Elektronická peněženka můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Elektronická peněženka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: Bankovnictví, popis, wiki, termín, co to je, terminus technicus, definice, definice pojmu, názvosloví, co je to Elektronická peněženka?, význam pojmu, slovník, vysvětlení, formulace, odborný výraz, odborné názvosloví, význam, Elektronická peněženka


Pojem Elektronická peněženka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Elektronická peněženka

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektronická peněženka ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Elektronická peněženka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Elektronická peněženka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Elektronická peněženka na Youtube

Najít termín Elektronická peněženka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Elektronická peněženka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická peněženka například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Elektronická peněženka? resp. jaký je přesný význam slova Elektronická peněženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická peněženka, odpověď na dotaz co je to Elektronická peněženka?. Víte např. kdo to je Specialista ERP? Znáte a víte kdo je Bebe Rexha? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Bankovnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.