Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elektronická peněženka. Co znamená odborný pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Elektronická peněženka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Elektronická peněženka?

Elektronická peněženka je nedílnou součástí bezhotovostního platebního styku. Je jedním ze způsobů bezhotovostních úhrad, jako je převod, platební karta, platba e - bankou a podobně. Virtuální elektronická peněženka je využívána především k bezpečné platbě nižší částky na internetu. Není potřeba vyplňovat takové údaje, jako u platby kartou.
Peníze jsou převedeny do elektronické peněženky, kterou můžete pravidelně dobíjet. K tomu není potřeba žádný účet. Platba je rychlá, pohodlná a bezpečná.


Co je to Elektronická peněženka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elektronická peněženka. Co znamená odborný pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Elektronická peněženka je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: popis, co je to Elektronická peněženka?, slovník, bankovnictví, pojem, slovo, vysvětlení, definice, terminologie, synonymum, přesný význam, Elektronická peněženka, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, informace, význam, lexikon


Pojem Elektronická peněženka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Elektronická peněženka na Youtube

Vyhledat pojem Elektronická peněženka ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Elektronická peněženka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Elektronická peněženka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elektronická peněženka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Elektronická peněženka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická peněženka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Elektronická peněženka? resp. co označuje slovo Elektronická peněženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická peněženka, odpověď na dotaz co je to Elektronická peněženka?. Víte např. kdo to je Plašan? Znáte a víte kdo je Lena Headey? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci bankovnictví Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.