Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Co to je Elektronická peněženka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Elektronická peněženka

Elektronická peněženka je nedílnou součástí bezhotovostního platebního styku. Je jedním ze způsobů bezhotovostních úhrad, jako je převod, platební karta, platba e - bankou a podobně. Virtuální elektronická peněženka je využívána především k bezpečné platbě nižší částky na internetu. Není potřeba vyplňovat takové údaje, jako u platby kartou.
Peníze jsou převedeny do elektronické peněženky, kterou můžete pravidelně dobíjet. K tomu není potřeba žádný účet. Platba je rychlá, pohodlná a bezpečná.


Co je to Elektronická peněženka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Elektronická peněženka je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: terminus technicus, slovo, definice pojmu, odborný výraz, Bankovnictví, termín, vysvětlení, formulace, synonymum, lexikon, Bankovnictví, co znamená, definice, co je to Elektronická peněženka?, význam slova, přesný výraz, terminologie, přesný význam


Pojem Elektronická peněženka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Elektronická peněženka v následujících zdrojích

Hledat slovo Elektronická peněženka ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Elektronická peněženka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Elektronická peněženka ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektronická peněženka ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Elektronická peněženka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Elektronická peněženka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická peněženka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Elektronická peněženka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Elektronická peněženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická peněženka, odpověď na dotaz co je to Elektronická peněženka?. Víte např. kdo to je Pazneht? Znáte a víte kdo je Rafael Nadal? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Elektronická peněženka hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.