Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Co to je Elektronická peněženka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Elektronická peněženka

Elektronická peněženka je nedílnou součástí bezhotovostního platebního styku. Je jedním ze způsobů bezhotovostních úhrad, jako je převod, platební karta, platba e - bankou a podobně. Virtuální elektronická peněženka je využívána především k bezpečné platbě nižší částky na internetu. Není potřeba vyplňovat takové údaje, jako u platby kartou.
Peníze jsou převedeny do elektronické peněženky, kterou můžete pravidelně dobíjet. K tomu není potřeba žádný účet. Platba je rychlá, pohodlná a bezpečná.


Co je to Elektronická peněženka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Elektronická peněženka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Elektronická peněženka se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: lexikon, popis, co znamená, význam slova, termín, odborný výraz, terminologie, vysvětlení, Bankovnictví, definice, heslo, informace, přesný význam, význam, odborné názvosloví, Bankovnictví, přesný výraz, wiki


Pojem Elektronická peněženka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít výraz Elektronická peněženka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Elektronická peněženka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Elektronická peněženka na Youtube

Vyhledat pojem Elektronická peněženka ve Wikipedii

Hledat heslo Elektronická peněženka ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Elektronická peněženka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická peněženka například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Elektronická peněženka? resp. co přesně znamená slovo Elektronická peněženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická peněženka, odpověď na dotaz co je to Elektronická peněženka?. Víte např. kdo to je Jevgenij Malkin? Znáte a víte kdo je Barista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.