Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Co to je Elektronická peněženka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Elektronická peněženka

Elektronická peněženka je nedílnou součástí bezhotovostního platebního styku. Je jedním ze způsobů bezhotovostních úhrad, jako je převod, platební karta, platba e - bankou a podobně. Virtuální elektronická peněženka je využívána především k bezpečné platbě nižší částky na internetu. Není potřeba vyplňovat takové údaje, jako u platby kartou.
Peníze jsou převedeny do elektronické peněženky, kterou můžete pravidelně dobíjet. K tomu není potřeba žádný účet. Platba je rychlá, pohodlná a bezpečná.


Co je to Elektronická peněženka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Elektronická peněženka je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: odborný výraz, Elektronická peněženka, přesný význam, význam, synonymum, popis, informace, názvosloví, co je to Elektronická peněženka?, terminologie, co to je, význam pojmu, slovo, význam slova, definice, vysvětlení, přesný výraz, Bankovnictví


Pojem Elektronická peněženka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektronická peněženka ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Elektronická peněženka na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elektronická peněženka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Elektronická peněženka ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Elektronická peněženka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Elektronická peněženka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická peněženka například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Elektronická peněženka? resp. co přesně znamená slovo Elektronická peněženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická peněženka, odpověď na dotaz co je to Elektronická peněženka?. Víte např. kdo to je Jan Tříska? Znáte a víte kdo je Bebe Rexha? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.