Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Co je Elektronická peněženka?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Elektronická peněženka?

Elektronická peněženka je nedílnou součástí bezhotovostního platebního styku. Je jedním ze způsobů bezhotovostních úhrad, jako je převod, platební karta, platba e - bankou a podobně. Virtuální elektronická peněženka je využívána především k bezpečné platbě nižší částky na internetu. Není potřeba vyplňovat takové údaje, jako u platby kartou.
Peníze jsou převedeny do elektronické peněženky, kterou můžete pravidelně dobíjet. K tomu není potřeba žádný účet. Platba je rychlá, pohodlná a bezpečná.


Co je to Elektronická peněženka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Elektronická peněženka s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Elektronická peněženka se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: heslo, termín, definice, odborný výraz, bankovnictví, co je to Elektronická peněženka?, definice pojmu, význam slova, formulace, co to je, odborné názvosloví, přesný význam, synonymum, bankovnictví, terminus technicus, lexikon, slovo, Elektronická peněženka


Pojem Elektronická peněženka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Elektronická peněženka zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Elektronická peněženka ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Elektronická peněženka na Google.cz

Najít pojem Elektronická peněženka na Google obrázcích

Najít slovo Elektronická peněženka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Elektronická peněženka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Elektronická peněženka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická peněženka například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní již víte co znamená Elektronická peněženka? resp. jaká je definice termínu Elektronická peněženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická peněženka, odpověď na dotaz co je to Elektronická peněženka?. Víte např. kdo to je Monika Timková? Znáte a víte kdo je Eva Hrušková? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je bankovnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, banka nová, elektronická peněženka, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.