Co je to?
Odborný výraz, definice slova Elektronická peněženka. Co znamená slovo Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Co je Elektronická peněženka? Definice pojmu

Co znamená termín Elektronická peněženka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Elektronická peněženka je nedílnou součástí bezhotovostního platebního styku. Je jedním ze způsobů bezhotovostních úhrad, jako je převod, platební karta, platba e - bankou a podobně. Virtuální elektronická peněženka je využívána především k bezpečné platbě nižší částky na internetu. Není potřeba vyplňovat takové údaje, jako u platby kartou.
Peníze jsou převedeny do elektronické peněženky, kterou můžete pravidelně dobíjet. K tomu není potřeba žádný účet. Platba je rychlá, pohodlná a bezpečná.


Co je to Elektronická peněženka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Elektronická peněženka. Co znamená slovo Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento text (Elektronická peněženka) můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Elektronická peněženka patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, popis, definice, bankovnictví, vysvětlení, definice pojmu, význam slova, názvosloví, Elektronická peněženka, co to je, termín, lexikon, přesný význam, odborný výraz, co je to Elektronická peněženka?, význam pojmu, terminologie


Pojem Elektronická peněženka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Elektronická peněženka na Google.cz

Zkusit najít frázi Elektronická peněženka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Elektronická peněženka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Elektronická peněženka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Elektronická peněženka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektronická peněženka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická peněženka například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Elektronická peněženka? resp. co vlastně znamená slovo Elektronická peněženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická peněženka, odpověď na dotaz co je to Elektronická peněženka?. Víte např. kdo to je Ondřej Sekora? Znáte a víte kdo je Jiří Schmitzer? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Elektronická peněženka i v jiné kategorii než je sekce bankovnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.