Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Co to je Elektronická peněženka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Elektronická peněženka

Elektronická peněženka je nedílnou součástí bezhotovostního platebního styku. Je jedním ze způsobů bezhotovostních úhrad, jako je převod, platební karta, platba e - bankou a podobně. Virtuální elektronická peněženka je využívána především k bezpečné platbě nižší částky na internetu. Není potřeba vyplňovat takové údaje, jako u platby kartou.
Peníze jsou převedeny do elektronické peněženky, kterou můžete pravidelně dobíjet. K tomu není potřeba žádný účet. Platba je rychlá, pohodlná a bezpečná.


Co je to Elektronická peněženka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Elektronická peněženka s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Elektronická peněženka patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: slovník, význam slova, definice pojmu, terminologie, Elektronická peněženka, Bankovnictví, význam pojmu, co to je, slovo, formulace, informace, popis, odborný výraz, co je to Elektronická peněženka?, termín, terminus technicus, definice, vysvětlení


Pojem Elektronická peněženka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Elektronická peněženka lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Elektronická peněženka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Elektronická peněženka na Youtube

Hledat heslo Elektronická peněženka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektronická peněženka ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Elektronická peněženka ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elektronická peněženka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická peněženka například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Elektronická peněženka? resp. co znamená Elektronická peněženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická peněženka, odpověď na dotaz co je to Elektronická peněženka?. Víte např. kdo to je Programátor? Znáte a víte kdo je Rafael Nadal? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.