Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co to je Chirurgická ocel? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Chirurgická ocel

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.


Co je to Chirurgická ocel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Chirurgická ocel? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Chirurgická ocel je v sekci Materiály

Klíčová slova: Chirurgická ocel, Materiály, slovník, formulace, informace, wiki, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, lexikon, co je to Chirurgická ocel?, co to je, termín, definice, pojem, význam slova, význam, odborné názvosloví


Pojem Chirurgická ocel je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Chirurgická ocel lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Chirurgická ocel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Chirurgická ocel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Chirurgická ocel ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chirurgická ocel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Chirurgická ocel ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Chirurgická ocel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurgická ocel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Chirurgická ocel? resp. jaký je přesný význam slova Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Charlize Theron? Znáte a víte kdo je Epidemiolog? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.