Co je to?
Odborný výraz, definice slova Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co je Chirurgická ocel? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Chirurgická ocel?

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.


Co je to Chirurgická ocel? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chirurgická ocel s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Chirurgická ocel se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: terminus technicus, formulace, význam slova, co je to Chirurgická ocel?, slovo, definice pojmu, odborný výraz, materiály, význam pojmu, materiály, přesný význam, informace, wiki, co to je, co znamená, význam, terminologie, termín


Pojem Chirurgická ocel je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Chirurgická ocel

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chirurgická ocel ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Chirurgická ocel ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Chirurgická ocel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Chirurgická ocel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Chirurgická ocel ve Wikislovníku

Najít výraz Chirurgická ocel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurgická ocel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Chirurgická ocel? resp. co to je Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Ivana Hloužková? Znáte a víte kdo je Karel Šíp? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Chirurgická ocel i v jiné části webu než je kategorie materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.