Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co to je Chirurgická ocel? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Chirurgická ocel?

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.


Co je to Chirurgická ocel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Chirurgická ocel můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Chirurgická ocel je v kategorii Materiály

Klíčová slova: odborný výraz, popis, přesný význam, význam slova, formulace, Materiály, wiki, význam, co je to Chirurgická ocel?, pojem, přesný výraz, vysvětlení, Chirurgická ocel, význam pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, informace, terminologie


Pojem Chirurgická ocel je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Chirurgická ocel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Chirurgická ocel ve Wikipedii

Najít výraz Chirurgická ocel na Google.cz

Vyhledat heslo Chirurgická ocel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Chirurgická ocel ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Chirurgická ocel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurgická ocel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Chirurgická ocel? resp. co znamená Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Otorinolaryngolog? Znáte a víte kdo je HR specialista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.