Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co to je Chirurgická ocel? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Chirurgická ocel

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.


Co je to Chirurgická ocel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Chirurgická ocel doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Chirurgická ocel se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: pojem, co znamená, slovník, odborný výraz, odborné názvosloví, význam slova, synonymum, Materiály, termín, význam pojmu, přesný výraz, terminologie, definice, co to je, lexikon, názvosloví, význam, wiki


Pojem Chirurgická ocel je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Chirurgická ocel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Chirurgická ocel ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Chirurgická ocel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Chirurgická ocel ve Wikipedii

Hledat pojem Chirurgická ocel na Google.cz

Hledat slovo Chirurgická ocel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurgická ocel například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Chirurgická ocel? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Emmanuel Macron? Znáte a víte kdo je HR specialista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Chirurgická ocel hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.