Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co to je Chirurgická ocel? Význam slova

Co znamená termín Chirurgická ocel? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.


Co je to Chirurgická ocel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Chirurgická ocel se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: terminologie, heslo, slovník, definice pojmu, co to je, definice, synonymum, přesný význam, Materiály, co je to Chirurgická ocel?, terminus technicus, lexikon, odborné názvosloví, Chirurgická ocel, význam, pojem, wiki, slovo


Pojem Chirurgická ocel je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Chirurgická ocel na Youtube

Hledat slovo Chirurgická ocel ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chirurgická ocel ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chirurgická ocel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Chirurgická ocel na Google.cz

Vyhledat pojem Chirurgická ocel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurgická ocel například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Chirurgická ocel? resp. co přesně znamená slovo Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Gustav Mahler? Znáte a víte kdo je Epidemiolog? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.