Co je to?
Odborný výraz, definice slova Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co je Chirurgická ocel?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Chirurgická ocel

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.


Co je to Chirurgická ocel? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Text s definicí výrazu Chirurgická ocel doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Chirurgická ocel se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: termín, slovo, popis, význam slova, materiály, odborné názvosloví, význam pojmu, wiki, heslo, terminus technicus, definice pojmu, informace, co je to Chirurgická ocel?, definice, co znamená, synonymum, vysvětlení, materiály


Pojem Chirurgická ocel je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Chirurgická ocel ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Chirurgická ocel ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Chirurgická ocel na Youtube

Najít slovo Chirurgická ocel na Google.cz

Vyhledat výraz Chirurgická ocel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Chirurgická ocel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurgická ocel například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit jaký je význam slova Chirurgická ocel? resp. co se přesně ukrývá za slovem Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Magistr? Znáte a víte kdo je Jan Rosák? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, jasan, chirurgická ocel, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.