Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chirurgická ocel. Co znamená odborný pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co je to Chirurgická ocel? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Chirurgická ocel

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.


Co je to Chirurgická ocel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chirurgická ocel. Co znamená odborný pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Chirurgická ocel je v kategorii materiály

Klíčová slova: slovo, význam slova, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, slovník, terminus technicus, popis, Chirurgická ocel, termín, význam pojmu, materiály, co znamená, lexikon, formulace, význam, heslo, pojem


Pojem Chirurgická ocel je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chirurgická ocel ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chirurgická ocel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Chirurgická ocel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Chirurgická ocel na Google.cz

Vyhledat slovo Chirurgická ocel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Chirurgická ocel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurgická ocel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Teď už víte co znamená slovo Chirurgická ocel? resp. co znamená výraz Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Nataša Gollová? Znáte a víte kdo je Ivan Gašparovič? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než materiály. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.