Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co to je Chirurgická ocel? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Chirurgická ocel

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.


Co je to Chirurgická ocel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Chirurgická ocel? Potom se o definici podělte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Chirurgická ocel se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: lexikon, synonymum, slovo, terminologie, wiki, odborné názvosloví, definice pojmu, odborný výraz, přesný výraz, termín, terminus technicus, co je to Chirurgická ocel?, Chirurgická ocel, formulace, pojem, význam slova, co to je, význam


Pojem Chirurgická ocel je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Chirurgická ocel v následujících zdrojích

Hledat pojem Chirurgická ocel ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Chirurgická ocel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Chirurgická ocel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Chirurgická ocel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chirurgická ocel ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Chirurgická ocel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurgická ocel například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Nyní už nejspíš víte co to je Chirurgická ocel? resp. co znamená Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Ondřej Hejma? Znáte a víte kdo je Ariana Grande? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než materiály). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.