Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co to je Chirurgická ocel? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Chirurgická ocel?

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.


Co je to Chirurgická ocel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Chirurgická ocel patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, terminologie, lexikon, přesný význam, Materiály, wiki, termín, odborný výraz, názvosloví, slovník, popis, co je to Chirurgická ocel?, synonymum, co znamená, odborné názvosloví, Materiály, pojem


Pojem Chirurgická ocel je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Chirurgická ocel zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Chirurgická ocel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Chirurgická ocel ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Chirurgická ocel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chirurgická ocel ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Chirurgická ocel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Chirurgická ocel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurgická ocel například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Chirurgická ocel? resp. co přesně znamená slovo Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Ewa Farna? Znáte a víte kdo je Farmakolog? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.