Co je to?
Definice výrazu, termínu Řadový dům. Co znamená odborný pojem Řadový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Řadový dům? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Řadový dům

Řadový dům je zvláštním způsobem výstavby domů, při kterém se podobné či totožné rodinné domy staví těsně vedle sebe a mají společné zdi se sousedními domy.
Na rozdíl od domů činžovních poskytují svým majitelům větší komfort, soukromí, terasu, zahrádku a podobně. Nezabírají tolik místa a jsou i energeticky úsporné. Inženýrské sítě u řadových domů nejsou tak nákladné, vzhledem k vyšší hustotě osídlení jsou lepší i služby a doprava.


Co je to Řadový dům? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Řadový dům. Co znamená odborný pojem Řadový dům z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Řadový dům s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Řadový dům se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: definice, formulace, Řadový dům, odborný výraz, význam slova, význam pojmu, popis, co je to Řadový dům?, význam, přesný význam, definice pojmu, heslo, názvosloví, odborné názvosloví, termín, co znamená, co to je, slovo


Pojem Řadový dům je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řadový dům ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Řadový dům ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Řadový dům ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Řadový dům ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Řadový dům na Google.cz

Vyhledat pojem Řadový dům ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Řadový dům například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Řadový dům? resp. jaká je definice termínu Řadový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řadový dům, odpověď na dotaz co je to Řadový dům?. Víte např. kdo to je Margaret Thatcherová? Znáte a víte kdo je Basista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Řadový dům i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?