Co je to?
Definice výrazu, termínu Řadový dům. Co znamená odborný pojem Řadový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Řadový dům? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Řadový dům

Řadový dům je zvláštním způsobem výstavby domů, při kterém se podobné či totožné rodinné domy staví těsně vedle sebe a mají společné zdi se sousedními domy.
Na rozdíl od domů činžovních poskytují svým majitelům větší komfort, soukromí, terasu, zahrádku a podobně. Nezabírají tolik místa a jsou i energeticky úsporné. Inženýrské sítě u řadových domů nejsou tak nákladné, vzhledem k vyšší hustotě osídlení jsou lepší i služby a doprava.


Co je to Řadový dům? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Řadový dům. Co znamená odborný pojem Řadový dům z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Řadový dům se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co je to Řadový dům?, synonymum, lexikon, význam, odborné názvosloví, wiki, Stavebnictví, co to je, terminologie, názvosloví, definice, slovo, termín, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, terminus technicus, přesný význam


Pojem Řadový dům je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Řadový dům v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Řadový dům ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Řadový dům ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Řadový dům ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Řadový dům ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řadový dům ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Řadový dům ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Řadový dům například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Řadový dům? resp. co se skrývá pod slovem Řadový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řadový dům, odpověď na dotaz co je to Řadový dům?. Víte např. kdo to je Napolen Bonaparte? Znáte a víte kdo je Basista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?