Co je to?
Definice výrazu, termínu Akvizice. Co znamená odborný pojem Akvizice z kategorie Ekonomie?

Co je to Akvizice? Význam slova

Co znamená termín Akvizice? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Průběh získávání nějakého předmětu, věci nebo i osoby pro své záměry a zároveň cíl celého tohoto procesu. V ekonomické oblasti akvizice znamená především převzetím určitého podniku jinou firmou, situaci, kdy dojde k nákupu podniku. Ve finančnictví pojmem akvizice označujeme získávání zákazníků díky osobnímu jednání.


Co je to Akvizice? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Akvizice. Co znamená odborný pojem Akvizice z kategorie Ekonomie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Akvizice? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Akvizice je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: co znamená, synonymum, terminologie, wiki, definice, termín, terminus technicus, význam pojmu, odborný výraz, slovník, heslo, význam slova, definice pojmu, co je to Akvizice?, přesný výraz, odborné názvosloví, Ekonomie, názvosloví


Pojem Akvizice je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Akvizice? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Akvizice je proces získávání či nabytí nějakého aktiva (předmětu, věci, osoby) nebo cíl tohoto procesu. V ekonomice se akvizicí rozumí právní i ekonomické spojení (převzetí) podniků. Naproti tomu ve finančnictví jde o získávání zákazníků osobním vyhledáváním a jednáním.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Akvizice ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akvizice ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Akvizice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Akvizice ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Akvizice ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akvizice ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Akvizice například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Akvizice? resp. jaká je definice slova Akvizice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akvizice, odpověď na dotaz co je to Akvizice?. Víte např. kdo to je Alan Rickman? Znáte a víte kdo je Soudruh? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Ekonomie. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.