Co je to?
Definice výrazu, termínu Sangria. Co znamená odborný pojem Sangria z kategorie Nápoje?

Co je to Sangria? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Sangria?

Sangria je osvěžující nápoj, proslulý nejvíce ve Španělsku, Portugalsku a Jižní Americe. Variant sangrie je mnoho, základem je vždy červené víno a více druhů ovoce. Samotný název pochází z latiny, slovo sanguis znamená krev, jejíž barva je příznačnou barvou nápoje.
Sangrie se velice rozšířila a nabízí se o celém světě. Prodává se i plněná v lahvích, ale lze si ji připravit i čerstvou doma z červeného vína, brandy, nakrájeného ovoce, sladidla a ledu.


Co je to Sangria? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Sangria. Co znamená odborný pojem Sangria z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Sangria? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sangria je v sekci Nápoje

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, synonymum, význam, lexikon, definice, vysvětlení, definice pojmu, heslo, terminologie, odborné názvosloví, slovo, terminus technicus, termín, přesný význam, význam slova, Nápoje, co to je


Pojem Sangria je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Sangria na Youtube

Vyhledat pojem Sangria na Google.cz

Zkusit najít slovo Sangria ve Wikipedii

Vyhledat výraz Sangria ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sangria ve Wikimedia Commons

Hledat termín Sangria ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sangria například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Sangria? resp. co je to Sangria? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sangria, odpověď na dotaz co je to Sangria?. Víte např. kdo to je Leader? Znáte a víte kdo je Stavbyvedoucí? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?