Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kimči. Co znamená odborný pojem Kimči z kategorie Jídlo?

Co je to Kimči? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kimči

Kimči je kvašená zelenina, typická pro Koreu, kde je národním pokrmem. Patří k nejzdravějším jídlům na světě, protože povzbuzuje imunitu, napomáhá při trávení a obecně je bohaté na vitamíny., vápník a železo. Jeho hlavní součástí je čínské zelí.
Kimči není hlavní jídlo, ale jí se jako pikantní příloha ke všem jídlům. Pokud by bylo příliš ostré, zmírní se jeho chuť rýží či polévkou.


Co je to Kimči? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kimči. Co znamená odborný pojem Kimči z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kimči s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kimči je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, přesný výraz, informace, terminologie, co znamená, terminus technicus, Jídlo, Kimči, význam slova, co je to Kimči?, definice, odborný výraz, význam, wiki, co to je, definice pojmu, popis, názvosloví


Pojem Kimči je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Kimči můžete dozvědět následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kimči (či také kimčchi, korejsky 김치) je korejské národní jídlo. Jde o pikantní křupavý salát připravený z nakládané a fermentované (kvašené) zeleniny a dalších ingrediencí. Nepodává se jako hlavní jídlo, ale v misce jako příloha ke každému jídlu dne. V korejských restauracích se miska kimči automaticky podává ke každému jídlu zdarma. Pro zmírnění ostré chuti se jídá společně s rýží, polévkou nebo jiným jídlem.

Korejcké kimči

Korejský pokrm kimči. Autor: hongwon jun z Pixabay
Korejský pokrm kimči. Autor: hongwon jun z Pixabay


Linky na další online zdroje

Najít termín Kimči na Google.cz

Najít heslo Kimči ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Kimči ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Kimči ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kimči na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kimči ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kimči například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kimči? resp. co to je Kimči? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kimči, odpověď na dotaz co je to Kimči?. Víte např. kdo to je Medik? Znáte a víte kdo je Varuna? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.