Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kimči. Co znamená slovo Kimči z kategorie Jídlo?

Co je Kimči? Definice pojmu

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kimči?

Kimči je kvašená zelenina, typická pro Koreu, kde je národním pokrmem. Patří k nejzdravějším jídlům na světě, protože povzbuzuje imunitu, napomáhá při trávení a obecně je bohaté na vitamíny., vápník a železo. Jeho hlavní součástí je čínské zelí.
Kimči není hlavní jídlo, ale jí se jako pikantní příloha ke všem jídlům. Pokud by bylo příliš ostré, zmírní se jeho chuť rýží či polévkou.


Co je to Kimči? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kimči. Co znamená slovo Kimči z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Kimči) můžete sdílet s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Kimči patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: slovník, termín, terminologie, význam slova, Kimči, slovo, odborný výraz, názvosloví, význam, wiki, co to je, informace, synonymum, jídlo, heslo, formulace, pojem, terminus technicus


Pojem Kimči je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kimči? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Kimči (či také kimčchi, korejsky 김치) je korejské národní jídlo. Jde o pikantní křupavý salát připravený z nakládané a fermentované (kvašené) zeleniny a dalších ingrediencí. Nepodává se jako hlavní jídlo, ale v misce jako příloha ke každému jídlu dne. V korejských restauracích se miska kimči automaticky podává ke každému jídlu zdarma. Pro zmírnění ostré chuti se jídá společně s rýží, polévkou nebo jiným jídlem.

Korejcké kimči

Korejský pokrm kimči. Autor: hongwon jun z Pixabay
Korejský pokrm kimči. Autor: hongwon jun z Pixabay


Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Kimči ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Kimči ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Kimči ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kimči ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kimči ve Wikislovníku

Najít pojem Kimči ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kimči například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kimči? resp. co znamená Kimči? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kimči, odpověď na dotaz co je to Kimči?. Víte např. kdo to je Ondřej Bábor? Znáte a víte kdo je Adolf Eichmann? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Kimči i v jiné sekci než v jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.