Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Co je to Hakuna Matata? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hakuna Matata?

Většinou se citují latinské citáty, ale některé mohou být i v jiných jazycích. Jedním z méně tradičních jazyků je svahilština, díky níž existuje výraz Hakuna Matata. Tato fráze vyjadřuje bezstarostný postoj k životu. Dala by se přeložit jako "žádný problém".
Fráze se proslavila hlavně díky filmovému příběhu s názvem Lví král, kde se zpívá stejnojmenná píseň. Od té doby se fráze rozšířila do běžného používání.


Co je to Hakuna Matata? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hakuna Matata? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hakuna Matata se nachází v kategorii Filozofie

Klíčová slova: pojem, definice pojmu, terminus technicus, termín, význam slova, odborné názvosloví, heslo, slovník, co znamená, formulace, co je to Hakuna Matata?, popis, Hakuna Matata, slovo, lexikon, názvosloví, co to je, vysvětlení


Pojem Hakuna Matata je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Hakuna Matata?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Hakuna Matata je svahilská fráze vyjadřující bezstarostnost, podobně jako fráze „to je v pořádku“ nebo „žádnej problém“.

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Hakuna Matata ve Wikislovníku

Hledat výraz Hakuna Matata na Google.cz

Hledat videa s názvem Hakuna Matata na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hakuna Matata ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Hakuna Matata ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Hakuna Matata ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Hakuna Matata například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Hakuna Matata? resp. co znamená výraz Hakuna Matata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hakuna Matata, odpověď na dotaz co je to Hakuna Matata?. Víte např. kdo to je Mizera? Znáte a víte kdo je Trapper? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Filozofie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?