Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Co je to Hakuna Matata? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Hakuna Matata

Většinou se citují latinské citáty, ale některé mohou být i v jiných jazycích. Jedním z méně tradičních jazyků je svahilština, díky níž existuje výraz Hakuna Matata. Tato fráze vyjadřuje bezstarostný postoj k životu. Dala by se přeložit jako "žádný problém".
Fráze se proslavila hlavně díky filmovému příběhu s názvem Lví král, kde se zpívá stejnojmenná píseň. Od té doby se fráze rozšířila do běžného používání.


Co je to Hakuna Matata? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hakuna Matata patří do sekce Filozofie

Klíčová slova: odborné názvosloví, termín, odborný výraz, význam pojmu, pojem, Filozofie, slovo, co to je, přesný výraz, heslo, slovník, přesný význam, co je to Hakuna Matata?, Filozofie, co znamená, wiki, definice, synonymum


Pojem Hakuna Matata je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Hakuna Matata? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Hakuna Matata je svahilská fráze vyjadřující bezstarostnost, podobně jako fráze „to je v pořádku“ nebo „žádnej problém“.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Hakuna Matata ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Hakuna Matata ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Hakuna Matata ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Hakuna Matata ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Hakuna Matata ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Hakuna Matata ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hakuna Matata například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Hakuna Matata? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Hakuna Matata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hakuna Matata, odpověď na dotaz co je to Hakuna Matata?. Víte např. kdo to je Richard Krajčo? Znáte a víte kdo je Primátor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Hakuna Matata i v jiných kategoriích (než Filozofie). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?