Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hakuna Matata. Co znamená odborný pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Co je to Hakuna Matata? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Hakuna Matata?

Většinou se citují latinské citáty, ale některé mohou být i v jiných jazycích. Jedním z méně tradičních jazyků je svahilština, díky níž existuje výraz Hakuna Matata. Tato fráze vyjadřuje bezstarostný postoj k životu. Dala by se přeložit jako "žádný problém".
Fráze se proslavila hlavně díky filmovému příběhu s názvem Lví král, kde se zpívá stejnojmenná píseň. Od té doby se fráze rozšířila do běžného používání.


Co je to Hakuna Matata? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hakuna Matata. Co znamená odborný pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hakuna Matata? Potom se o definici podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Hakuna Matata se nachází v kategorii filozofie

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, pojem, informace, slovník, odborné názvosloví, slovo, lexikon, význam slova, co to je, filozofie, synonymum, definice pojmu, definice, vysvětlení, přesný význam, wiki, termín


Pojem Hakuna Matata je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Hakuna Matata můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Hakuna Matata je svahilská fráze vyjadřující bezstarostnost, podobně jako fráze „to je v pořádku“ nebo „žádnej problém“.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Hakuna Matata ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hakuna Matata ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Hakuna Matata na Youtube

Hledat pojem Hakuna Matata ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hakuna Matata ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Hakuna Matata ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hakuna Matata například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Hakuna Matata? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Hakuna Matata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hakuna Matata, odpověď na dotaz co je to Hakuna Matata?. Víte např. kdo to je Náborář? Znáte a víte kdo je Exorcista? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hakuna Matata v jiné sekci než filozofie. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?