Co je to?
Definice výrazu, termínu Hakuna Matata. Co znamená odborný pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Co je Hakuna Matata? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Hakuna Matata?

Většinou se citují latinské citáty, ale některé mohou být i v jiných jazycích. Jedním z méně tradičních jazyků je svahilština, díky níž existuje výraz Hakuna Matata. Tato fráze vyjadřuje bezstarostný postoj k životu. Dala by se přeložit jako "žádný problém".
Fráze se proslavila hlavně díky filmovému příběhu s názvem Lví král, kde se zpívá stejnojmenná píseň. Od té doby se fráze rozšířila do běžného používání.


Co je to Hakuna Matata? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Hakuna Matata. Co znamená odborný pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Hakuna Matata je v kategorii filozofie

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, terminus technicus, heslo, popis, slovník, definice pojmu, názvosloví, slovo, význam pojmu, filozofie, filozofie, synonymum, odborný výraz, co znamená, definice, pojem, terminologie


Pojem Hakuna Matata je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hakuna Matata? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Hakuna Matata je svahilská fráze vyjadřující bezstarostnost, podobně jako fráze „to je v pořádku“ nebo „žádnej problém“.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Hakuna Matata na Youtube

Zkusit najít výraz Hakuna Matata ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Hakuna Matata ve Wikizdrojích

Hledat heslo Hakuna Matata ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hakuna Matata ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Hakuna Matata ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hakuna Matata například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Hakuna Matata? resp. jaká je definice slova Hakuna Matata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hakuna Matata, odpověď na dotaz co je to Hakuna Matata?. Víte např. kdo to je Marek Holeček? Znáte a víte kdo je Uprchlík? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Hakuna Matata v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je filozofie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?