Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Co je to Hakuna Matata? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hakuna Matata?

Většinou se citují latinské citáty, ale některé mohou být i v jiných jazycích. Jedním z méně tradičních jazyků je svahilština, díky níž existuje výraz Hakuna Matata. Tato fráze vyjadřuje bezstarostný postoj k životu. Dala by se přeložit jako "žádný problém".
Fráze se proslavila hlavně díky filmovému příběhu s názvem Lví král, kde se zpívá stejnojmenná píseň. Od té doby se fráze rozšířila do běžného používání.


Co je to Hakuna Matata? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Hakuna Matata s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hakuna Matata patří do kategorie Filozofie

Klíčová slova: informace, terminus technicus, odborný výraz, vysvětlení, heslo, synonymum, slovník, wiki, Filozofie, popis, přesný výraz, Filozofie, přesný význam, terminologie, definice pojmu, význam slova, co je to Hakuna Matata?, lexikon


Pojem Hakuna Matata je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Hakuna Matata?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hakuna Matata je svahilská fráze vyjadřující bezstarostnost, podobně jako fráze „to je v pořádku“ nebo „žádnej problém“.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Hakuna Matata na Google.cz

Najít heslo Hakuna Matata ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Hakuna Matata ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Hakuna Matata ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Hakuna Matata ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Hakuna Matata ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hakuna Matata například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Hakuna Matata? resp. jaká je definice termínu Hakuna Matata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hakuna Matata, odpověď na dotaz co je to Hakuna Matata?. Víte např. kdo to je Hobit? Znáte a víte kdo je Exorcista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Filozofie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?