Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Co je to Hakuna Matata? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hakuna Matata

Většinou se citují latinské citáty, ale některé mohou být i v jiných jazycích. Jedním z méně tradičních jazyků je svahilština, díky níž existuje výraz Hakuna Matata. Tato fráze vyjadřuje bezstarostný postoj k životu. Dala by se přeložit jako "žádný problém".
Fráze se proslavila hlavně díky filmovému příběhu s názvem Lví král, kde se zpívá stejnojmenná píseň. Od té doby se fráze rozšířila do běžného používání.


Co je to Hakuna Matata? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hakuna Matata? Potom se o definici podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hakuna Matata se nachází v kategorii Filozofie

Klíčová slova: pojem, co znamená, význam pojmu, terminologie, synonymum, vysvětlení, termín, Filozofie, slovník, informace, popis, slovo, Hakuna Matata, formulace, odborný výraz, význam, názvosloví, význam slova


Pojem Hakuna Matata je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Hakuna Matata? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hakuna Matata je svahilská fráze vyjadřující bezstarostnost, podobně jako fráze „to je v pořádku“ nebo „žádnej problém“.

Další zdroje informací o slovu Hakuna Matata

Vyhledat výraz Hakuna Matata ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hakuna Matata ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Hakuna Matata ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Hakuna Matata ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Hakuna Matata ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hakuna Matata ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hakuna Matata například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Hakuna Matata? resp. jaká je definice termínu Hakuna Matata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hakuna Matata, odpověď na dotaz co je to Hakuna Matata?. Víte např. kdo to je Státní úředník? Znáte a víte kdo je Primátor? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Filozofie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?