Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hakuna Matata. Co znamená odborný pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Co je to Hakuna Matata? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Hakuna Matata

Většinou se citují latinské citáty, ale některé mohou být i v jiných jazycích. Jedním z méně tradičních jazyků je svahilština, díky níž existuje výraz Hakuna Matata. Tato fráze vyjadřuje bezstarostný postoj k životu. Dala by se přeložit jako "žádný problém".
Fráze se proslavila hlavně díky filmovému příběhu s názvem Lví král, kde se zpívá stejnojmenná píseň. Od té doby se fráze rozšířila do běžného používání.


Co je to Hakuna Matata? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hakuna Matata. Co znamená odborný pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Hakuna Matata s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Hakuna Matata se nachází v kategorii filozofie

Klíčová slova: názvosloví, co znamená, vysvětlení, popis, heslo, definice pojmu, slovo, odborný výraz, terminus technicus, přesný výraz, wiki, Hakuna Matata, význam slova, význam pojmu, pojem, lexikon, synonymum, informace


Pojem Hakuna Matata je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Hakuna Matata? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Hakuna Matata je svahilská fráze vyjadřující bezstarostnost, podobně jako fráze „to je v pořádku“ nebo „žádnej problém“.

Více informací o pojmu Hakuna Matata lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Hakuna Matata na Google.cz

Hledat pojem Hakuna Matata ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hakuna Matata ve Wikimedia Commons

Najít pojem Hakuna Matata ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Hakuna Matata ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Hakuna Matata ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hakuna Matata například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Hakuna Matata? resp. co přesně označuje termín Hakuna Matata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hakuna Matata, odpověď na dotaz co je to Hakuna Matata?. Víte např. kdo to je Libertarián? Znáte a víte kdo je Uprchlík? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Hakuna Matata hledat i v jiných kategoriích (než filozofie) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?