Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pozdní sběr. Co znamená pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Co je Pozdní sběr?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Pozdní sběr?

Pozdní sběr je označení jakostní třídy vína (jakostního vína s přívlastkem). Vína nesoucí toto označení (přívlastek) musejí splňovat několik přesně daných podmínek (cukernatost min. 21 °NM, odrůda, termín sběru apod.).


Co je to Pozdní sběr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Pozdní sběr. Co znamená pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Pozdní sběr? Potom se o definici podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Pozdní sběr se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: informace, význam slova, definice pojmu, definice, termín, co to je, Pozdní sběr, pojem, odborný výraz, nápoje, synonymum, vysvětlení, co znamená, popis, význam pojmu, co je to Pozdní sběr?, wiki, nápoje


Pojem Pozdní sběr je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Pozdní sběr ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Pozdní sběr ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Pozdní sběr na Google.cz

Vyhledat výraz Pozdní sběr na Google obrázcích

Najít slovo Pozdní sběr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Pozdní sběr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pozdní sběr například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Pozdní sběr? resp. co znamená slovo Pozdní sběr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pozdní sběr, odpověď na dotaz co je to Pozdní sběr?. Víte např. kdo to je Lenka Klicperová? Znáte a víte kdo je Pavel Bobek? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nápoje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.