Co je to?
Definice výrazu, termínu Pozdní sběr. Co znamená odborný pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Co je to Pozdní sběr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Pozdní sběr?

Pozdní sběr je označení jakostní třídy vína (jakostního vína s přívlastkem). Vína nesoucí toto označení (přívlastek) musejí splňovat několik přesně daných podmínek (cukernatost min. 21 °NM, odrůda, termín sběru apod.).


Co je to Pozdní sběr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pozdní sběr. Co znamená odborný pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Pozdní sběr s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Pozdní sběr patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: popis, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, wiki, slovo, co to je, definice pojmu, co je to Pozdní sběr?, názvosloví, definice, heslo, Nápoje, Nápoje, terminus technicus, informace, co znamená, přesný význam


Pojem Pozdní sběr je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pozdní sběr v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pozdní sběr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Pozdní sběr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Pozdní sběr ve Wikislovníku

Hledat termín Pozdní sběr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Pozdní sběr na Google.cz

Vyhledat pojem Pozdní sběr ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pozdní sběr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Pozdní sběr? resp. co vlastně znamená slovo Pozdní sběr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pozdní sběr, odpověď na dotaz co je to Pozdní sběr?. Víte např. kdo to je Bloggerka? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.