Co je to?
Definice výrazu, termínu Pozdní sběr. Co znamená odborný pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Co je to Pozdní sběr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Pozdní sběr?

Pozdní sběr je označení jakostní třídy vína (jakostního vína s přívlastkem). Vína nesoucí toto označení (přívlastek) musejí splňovat několik přesně daných podmínek (cukernatost min. 21 °NM, odrůda, termín sběru apod.).


Co je to Pozdní sběr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pozdní sběr. Co znamená odborný pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Pozdní sběr? Potom se o definici podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Pozdní sběr se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, termín, Nápoje, pojem, informace, odborný výraz, synonymum, co je to Pozdní sběr?, přesný výraz, Nápoje, popis, definice, slovo, wiki, význam pojmu, význam, vysvětlení


Pojem Pozdní sběr je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Pozdní sběr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pozdní sběr ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Pozdní sběr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Pozdní sběr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Pozdní sběr ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pozdní sběr ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pozdní sběr například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Pozdní sběr? resp. co označuje slovo Pozdní sběr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pozdní sběr, odpověď na dotaz co je to Pozdní sběr?. Víte např. kdo to je Tatar? Znáte a víte kdo je Monika Absolonová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.