Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pozdní sběr. Co znamená pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Co je to Pozdní sběr? Význam slova

Co znamená termín Pozdní sběr? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Pozdní sběr je označení jakostní třídy vína (jakostního vína s přívlastkem). Vína nesoucí toto označení (přívlastek) musejí splňovat několik přesně daných podmínek (cukernatost min. 21 °NM, odrůda, termín sběru apod.).


Co je to Pozdní sběr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pozdní sběr. Co znamená pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Pozdní sběr se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, definice pojmu, pojem, popis, význam pojmu, Pozdní sběr, synonymum, slovo, odborné názvosloví, přesný význam, slovník, vysvětlení, lexikon, nápoje, heslo, termín, co znamená


Pojem Pozdní sběr je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Pozdní sběr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Pozdní sběr ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Pozdní sběr na Google.cz

Najít pojem Pozdní sběr ve vyhledávači Yandex

Najít termín Pozdní sběr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Pozdní sběr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pozdní sběr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Pozdní sběr? resp. co vlastně znamená slovo Pozdní sběr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pozdní sběr, odpověď na dotaz co je to Pozdní sběr?. Víte např. kdo to je Karel Zich? Znáte a víte kdo je Pavel Bělobrádek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.