Co je to?
Definice výrazu, termínu Pozdní sběr. Co znamená odborný pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Co je to Pozdní sběr? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Pozdní sběr?

Pozdní sběr je označení jakostní třídy vína (jakostního vína s přívlastkem). Vína nesoucí toto označení (přívlastek) musejí splňovat několik přesně daných podmínek (cukernatost min. 21 °NM, odrůda, termín sběru apod.).


Co je to Pozdní sběr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pozdní sběr. Co znamená odborný pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Pozdní sběr patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný výraz, synonymum, definice, Nápoje, Nápoje, heslo, terminus technicus, názvosloví, přesný význam, význam, terminologie, význam pojmu, pojem, formulace, definice pojmu, slovník, popis


Pojem Pozdní sběr je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pozdní sběr

Zkusit najít heslo Pozdní sběr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Pozdní sběr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Pozdní sběr ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pozdní sběr ve Wikimedia Commons

Najít heslo Pozdní sběr ve Wikislovníku

Hledat heslo Pozdní sběr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pozdní sběr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Pozdní sběr? resp. co se přesně ukrývá za slovem Pozdní sběr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pozdní sběr, odpověď na dotaz co je to Pozdní sběr?. Víte např. kdo to je Anděl strážný? Znáte a víte kdo je Monika Absolonová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Pozdní sběr i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.