Co je to?
Definice výrazu, termínu Pozdní sběr. Co znamená odborný pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Co je to Pozdní sběr? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Pozdní sběr

Pozdní sběr je označení jakostní třídy vína (jakostního vína s přívlastkem). Vína nesoucí toto označení (přívlastek) musejí splňovat několik přesně daných podmínek (cukernatost min. 21 °NM, odrůda, termín sběru apod.).


Co je to Pozdní sběr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pozdní sběr. Co znamená odborný pojem Pozdní sběr z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Pozdní sběr s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Pozdní sběr je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: popis, význam pojmu, Nápoje, význam slova, co je to Pozdní sběr?, Pozdní sběr, pojem, názvosloví, definice pojmu, odborné názvosloví, co to je, slovník, informace, význam, synonymum, přesný význam, terminus technicus, co znamená


Pojem Pozdní sběr je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Pozdní sběr ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pozdní sběr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pozdní sběr ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Pozdní sběr ve vyhledávači Yandex

Najít termín Pozdní sběr ve Wikipedii

Najít heslo Pozdní sběr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pozdní sběr například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Pozdní sběr? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Pozdní sběr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pozdní sběr, odpověď na dotaz co je to Pozdní sběr?. Víte např. kdo to je Parsifal? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.