Co je to?
Odborný výraz, definice slova Zápustka. Co znamená slovo Zápustka z kategorie Nástroje?

Co je Zápustka? Definice pojmu

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Zápustka?

Zápustka je označení pro kovovou formu. jedná se nejčastěji o dvoudílné provedení formování, které má po složení dutinu v podobě požadovaného výkovku.
Zápustka se využívá primárně v oblasti zápustkového kování, což je sice náročnější operace, která se však vyznačuje mnohem větší přesností a kvalitou.


Co je to Zápustka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Zápustka. Co znamená slovo Zápustka z kategorie Nástroje?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Zápustka s přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Zápustka patří do kategorie nástroje

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, co je to Zápustka?, nástroje, přesný význam, terminologie, Zápustka, nástroje, pojem, význam slova, informace, přesný výraz, heslo, názvosloví, popis, termín, co to je, definice pojmu


Pojem Zápustka je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Zápustka? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Zápustka je kovová forma, zpravidla dvoudílná, která má dutinu ve tvaru budoucího výkovku. Dutina je zvětšena o hodnotu smrštění materiálu, ke kterému dochází chladnutím výkovku. Zápustkové kování proti volnému kování dosahuje vysoké přesnosti.

Další informace o pojmu Zápustka hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zápustka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Zápustka na Google.cz

Hledat frázi Zápustka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Zápustka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Zápustka ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Zápustka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápustka například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už víte jaká je definice termínu Zápustka? resp. jaká je definice slova Zápustka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápustka, odpověď na dotaz co je to Zápustka?. Víte např. kdo to je Libuše Šafránková? Znáte a víte kdo je Ateista? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je nástroje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?