Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápustka. Co znamená odborný pojem Zápustka z kategorie Nástroje?

Co je to Zápustka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Zápustka

Zápustka je označení pro kovovou formu. jedná se nejčastěji o dvoudílné provedení formování, které má po složení dutinu v podobě požadovaného výkovku.
Zápustka se využívá primárně v oblasti zápustkového kování, což je sice náročnější operace, která se však vyznačuje mnohem větší přesností a kvalitou.


Co je to Zápustka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zápustka. Co znamená odborný pojem Zápustka z kategorie Nástroje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zápustka je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: termín, přesný význam, přesný výraz, význam slova, slovo, informace, Nástroje, pojem, definice pojmu, názvosloví, formulace, co je to Zápustka?, heslo, význam, definice, terminus technicus, co znamená, terminologie


Pojem Zápustka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Zápustka? Definice slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Zápustka je kovová forma, zpravidla dvoudílná, která má dutinu ve tvaru budoucího výkovku. Dutina je zvětšena o hodnotu smrštění materiálu, ke kterému dochází chladnutím výkovku. Zápustkové kování proti volnému kování dosahuje vysoké přesnosti.

Další zdroje informací o slovu Zápustka

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zápustka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Zápustka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Zápustka ve Wikislovníku

Najít pojem Zápustka na Google.cz

Najít termín Zápustka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Zápustka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápustka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Zápustka? resp. co znamená slovo Zápustka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápustka, odpověď na dotaz co je to Zápustka?. Víte např. kdo to je Teta? Znáte a víte kdo je Agnostik? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nástroje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?