Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zápustka. Co znamená odborný pojem Zápustka z kategorie Nástroje?

Co je to Zápustka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Zápustka

Zápustka je označení pro kovovou formu. jedná se nejčastěji o dvoudílné provedení formování, které má po složení dutinu v podobě požadovaného výkovku.
Zápustka se využívá primárně v oblasti zápustkového kování, což je sice náročnější operace, která se však vyznačuje mnohem větší přesností a kvalitou.


Co je to Zápustka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zápustka. Co znamená odborný pojem Zápustka z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zápustka s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zápustka se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: přesný význam, co to je, Nástroje, odborné názvosloví, heslo, Zápustka, popis, vysvětlení, informace, synonymum, terminologie, formulace, slovo, přesný výraz, Nástroje, názvosloví, co znamená, definice


Pojem Zápustka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Zápustka můžete dozvědět následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zápustka je kovová forma, zpravidla dvoudílná, která má dutinu ve tvaru budoucího výkovku. Dutina je zvětšena o hodnotu smrštění materiálu, ke kterému dochází chladnutím výkovku. Zápustkové kování proti volnému kování dosahuje vysoké přesnosti.

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Zápustka na Youtube

Vyhledat heslo Zápustka ve Wikizdrojích

Najít slovo Zápustka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zápustka ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Zápustka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Zápustka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zápustka například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zápustka? resp. co označuje slovo Zápustka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápustka, odpověď na dotaz co je to Zápustka?. Víte např. kdo to je Radůza? Znáte a víte kdo je Filolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nástroje. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?