Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bikram jóga. Co znamená pojem Bikram jóga z kategorie Sport?

Co je to Bikram jóga? Význam slova

Co znamená termín Bikram jóga? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Bikram jóga, původně anglicky Hot Yoga, je speciální cvičební program. Trvá 90 minut a skládá se z 26 pozic Hatha jógy. Ty jsou doplněny dvěma dechovými cvičeními. Cvičí se v teplé místnosti, kde je 42 stupňů Celsia. Pořadí jednotlivých cviků je vždy stejné.
Přínos této metody nebyl vědecky prokázán a je sporný. Název Bikram jóga je odvozen od jména jejího tvůrce Bikrama Choudhuryho.


Co je to Bikram jóga? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bikram jóga. Co znamená pojem Bikram jóga z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Bikram jóga? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bikram jóga je v kategorii Sport

Klíčová slova: význam pojmu, definice, co znamená, odborný výraz, terminologie, informace, synonymum, přesný význam, Bikram jóga, terminus technicus, co to je, názvosloví, význam slova, Sport, slovo, Sport, definice pojmu, lexikon


Pojem Bikram jóga je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bikram jóga

Najít heslo Bikram jóga ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bikram jóga ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bikram jóga na Youtube

Najít slovo Bikram jóga ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Bikram jóga ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Bikram jóga ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bikram jóga například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Bikram jóga? resp. jaký je přesný význam slova Bikram jóga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bikram jóga, odpověď na dotaz co je to Bikram jóga?. Víte např. kdo to je Klimatolog? Znáte a víte kdo je Mystik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bikram jóga v jiné sekci než Sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.