Co je to?
Definice odborného termínu, slova Luxfera. Co znamená pojem Luxfera z kategorie Stavebnictví?

Co je to Luxfera? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Luxfera?

Luxfera čili skleněná tvárnice je pojmenování pro skleněný stavební díl, který se vyrábí ze dvou stejných částí. Ty se k sobě přikládají po nahřátí a vytvoří pak vzduchotěsný prostor, ve kterém je podtlak.
Dříve se používaly i neuzavřené tvárnice, které měly zesílené hrany a sloužily hlavně k umístění do stropních konstrukcí. Luxfery se takto používají i v současnosti, jsou součástí sklobetonu ve stropech, průhledných a průsvitných příčkách. Mohou být vertikální nebo horizontální.


Co je to Luxfera? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Luxfera. Co znamená pojem Luxfera z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Luxfera? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Luxfera se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: terminus technicus, Stavebnictví, wiki, slovník, přesný význam, význam slova, význam, co je to Luxfera?, Stavebnictví, lexikon, co znamená, vysvětlení, pojem, definice pojmu, informace, popis, formulace, heslo


Pojem Luxfera je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Luxfera na Google.cz

Hledat videa s názvem Luxfera na Youtube

Najít výraz Luxfera ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Luxfera ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Luxfera ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Luxfera ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Luxfera například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Luxfera? resp. jaký je význam slova Luxfera? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Luxfera, odpověď na dotaz co je to Luxfera?. Víte např. kdo to je Konstruktér? Znáte a víte kdo je Ajznboňák? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.