Co je to?
Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Účetní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Účetní zůstatek?

Účetní zůstatek je zůstatek financí na účtu, který je v daném okamžiku možno použít k úhradě z účtu. Od tohoto zůstatku jsou již odečteny transakce, které byly provedeny, ale nejsou ještě zaúčtovány. Započítán je i nevyčerpaný debet – kontokorentní limit.
Do účetního zůstatku se nezapočítávají transakce platební kartou off-line, při kterých se ihned neblokují finanční prostředky na účtu. Ty se odečtou až po zaúčtování.


Co je to Účetní zůstatek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Účetní zůstatek? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Účetní zůstatek je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: termín, bankovnictví, přesný výraz, heslo, význam, wiki, slovo, význam slova, vysvětlení, odborné názvosloví, lexikon, terminus technicus, definice, co to je, bankovnictví, pojem, co je to Účetní zůstatek?, slovník


Pojem Účetní zůstatek je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Účetní zůstatek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Účetní zůstatek na Youtube

Zkusit najít výraz Účetní zůstatek ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Účetní zůstatek ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Účetní zůstatek ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Účetní zůstatek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Účetní zůstatek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste zjistili co znamená Účetní zůstatek? resp. co se přesně ukrývá za slovem Účetní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účetní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Účetní zůstatek?. Víte např. kdo to je David Deyl? Znáte a víte kdo je Petr Janda? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než bankovnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.