Co je to?
Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Účetní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín Účetní zůstatek? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Účetní zůstatek je zůstatek financí na účtu, který je v daném okamžiku možno použít k úhradě z účtu. Od tohoto zůstatku jsou již odečteny transakce, které byly provedeny, ale nejsou ještě zaúčtovány. Započítán je i nevyčerpaný debet – kontokorentní limit.
Do účetního zůstatku se nezapočítávají transakce platební kartou off-line, při kterých se ihned neblokují finanční prostředky na účtu. Ty se odečtou až po zaúčtování.


Co je to Účetní zůstatek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Účetní zůstatek sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Účetní zůstatek patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, terminologie, formulace, Bankovnictví, heslo, vysvětlení, názvosloví, co znamená, odborné názvosloví, přesný význam, slovník, Bankovnictví, přesný výraz, lexikon, termín, význam slova, pojem, co je to Účetní zůstatek?


Pojem Účetní zůstatek je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Účetní zůstatek na Youtube

Hledat pojem Účetní zůstatek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Účetní zůstatek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Účetní zůstatek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Účetní zůstatek ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Účetní zůstatek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Účetní zůstatek například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Účetní zůstatek? resp. co je to Účetní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účetní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Účetní zůstatek?. Víte např. kdo to je Benedict Cumberbatch? Znáte a víte kdo je Van Morrison? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Účetní zůstatek v jiné sekci než Bankovnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.