Co je to?
Definice odborného termínu, slova Účetní zůstatek. Co znamená pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je Účetní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Účetní zůstatek?

Účetní zůstatek je zůstatek financí na účtu, který je v daném okamžiku možno použít k úhradě z účtu. Od tohoto zůstatku jsou již odečteny transakce, které byly provedeny, ale nejsou ještě zaúčtovány. Započítán je i nevyčerpaný debet – kontokorentní limit.
Do účetního zůstatku se nezapočítávají transakce platební kartou off-line, při kterých se ihned neblokují finanční prostředky na účtu. Ty se odečtou až po zaúčtování.


Co je to Účetní zůstatek? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Účetní zůstatek. Co znamená pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Účetní zůstatek? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Účetní zůstatek patří do sekce bankovnictví

Klíčová slova: význam, Účetní zůstatek, terminus technicus, heslo, termín, co to je, terminologie, co znamená, vysvětlení, pojem, odborné názvosloví, formulace, bankovnictví, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, informace, slovo


Pojem Účetní zůstatek je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Účetní zůstatek

Hledat videa s názvem Účetní zůstatek na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Účetní zůstatek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Účetní zůstatek ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Účetní zůstatek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Účetní zůstatek ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Účetní zůstatek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Účetní zůstatek například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Účetní zůstatek? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Účetní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účetní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Účetní zůstatek?. Víte např. kdo to je Romantik? Znáte a víte kdo je Gabriela Partyšová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je bankovnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.