Co je to?
Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Účetní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Účetní zůstatek?

Účetní zůstatek je zůstatek financí na účtu, který je v daném okamžiku možno použít k úhradě z účtu. Od tohoto zůstatku jsou již odečteny transakce, které byly provedeny, ale nejsou ještě zaúčtovány. Započítán je i nevyčerpaný debet – kontokorentní limit.
Do účetního zůstatku se nezapočítávají transakce platební kartou off-line, při kterých se ihned neblokují finanční prostředky na účtu. Ty se odečtou až po zaúčtování.


Co je to Účetní zůstatek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Účetní zůstatek je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, definice, co znamená, terminologie, synonymum, odborný výraz, co to je, význam slova, lexikon, přesný výraz, slovník, přesný význam, názvosloví, Účetní zůstatek, pojem, Bankovnictví, vysvětlení, heslo


Pojem Účetní zůstatek je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít pojem Účetní zůstatek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Účetní zůstatek na Youtube

Najít slovo Účetní zůstatek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Účetní zůstatek ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Účetní zůstatek na Google.cz

Hledat výraz Účetní zůstatek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Účetní zůstatek například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Účetní zůstatek? resp. co se přesně ukrývá za slovem Účetní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účetní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Účetní zůstatek?. Víte např. kdo to je Liam Neeson? Znáte a víte kdo je Snob? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.