Co je to?
Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Účetní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Účetní zůstatek?

Účetní zůstatek je zůstatek financí na účtu, který je v daném okamžiku možno použít k úhradě z účtu. Od tohoto zůstatku jsou již odečteny transakce, které byly provedeny, ale nejsou ještě zaúčtovány. Započítán je i nevyčerpaný debet – kontokorentní limit.
Do účetního zůstatku se nezapočítávají transakce platební kartou off-line, při kterých se ihned neblokují finanční prostředky na účtu. Ty se odečtou až po zaúčtování.


Co je to Účetní zůstatek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Účetní zůstatek? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Účetní zůstatek je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, definice, význam, Bankovnictví, pojem, přesný výraz, heslo, synonymum, význam slova, wiki, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, Bankovnictví, definice pojmu, terminus technicus, popis, co znamená


Pojem Účetní zůstatek je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Účetní zůstatek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Účetní zůstatek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Účetní zůstatek na Google.cz

Hledat termín Účetní zůstatek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Účetní zůstatek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Účetní zůstatek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Účetní zůstatek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Účetní zůstatek? resp. co označuje slovo Účetní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účetní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Účetní zůstatek?. Víte např. kdo to je Zdeněk Troška? Znáte a víte kdo je Snob? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.