Co je to?
Definice výrazu, termínu Divoká karta. Co znamená odborný pojem Divoká karta z kategorie Sport?

Co je to Divoká karta? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Divoká karta?

Divoká karta je pojem z oblasti sportu, kde znamená účast ve sportovním utkání či soutěži i pro takového jedince, který dopředu nesplnil kvalifikaci. Tato možnost se vyskytuje ve více druzích sportů, jak individuálních, tak kolektivních.
Divokou kartu může udělit pořadatel nebo organizátor sportovní události. Je možné její využití i při olympiádách.


Co je to Divoká karta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Divoká karta. Co znamená odborný pojem Divoká karta z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Divoká karta s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Divoká karta se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: wiki, terminologie, význam, definice, význam slova, slovo, názvosloví, pojem, co to je, odborný výraz, odborné názvosloví, přesný výraz, slovník, význam pojmu, přesný význam, termín, Sport, Divoká karta


Pojem Divoká karta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Divoká karta? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Divoká karta ve sportovní terminologii znamená, že se účastník, jednotlivec či tým může zúčastnit konkrétní sportovní soutěže nebo její fáze, aniž by splnil předem stanovená (kvalifikační) kritéria.
Udělování divokých karet je rozšířené v mnoha individuálních i kolektivních druzích sportu, například v golfu, motorsportu, tenise (individuální) či basketbalu, házené či volejbale (kolektivní).

Hledejte pojem Divoká karta v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Divoká karta ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Divoká karta ve Wikislovníku

Najít pojem Divoká karta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Divoká karta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Divoká karta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Divoká karta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Divoká karta například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Divoká karta? resp. co se přesně ukrývá za slovem Divoká karta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Divoká karta, odpověď na dotaz co je to Divoká karta?. Víte např. kdo to je Fuchtle? Znáte a víte kdo je Choť? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.