Co je to?
Definice výrazu, termínu Divoká karta. Co znamená odborný pojem Divoká karta z kategorie Sport?

Co je to Divoká karta? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Divoká karta?

Divoká karta je pojem z oblasti sportu, kde znamená účast ve sportovním utkání či soutěži i pro takového jedince, který dopředu nesplnil kvalifikaci. Tato možnost se vyskytuje ve více druzích sportů, jak individuálních, tak kolektivních.
Divokou kartu může udělit pořadatel nebo organizátor sportovní události. Je možné její využití i při olympiádách.


Co je to Divoká karta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Divoká karta. Co znamená odborný pojem Divoká karta z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Divoká karta? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Divoká karta je v sekci Sport

Klíčová slova: význam slova, wiki, slovník, heslo, co znamená, informace, synonymum, Sport, lexikon, Sport, terminologie, slovo, názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, přesný výraz, odborné názvosloví, význam


Pojem Divoká karta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Divoká karta?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Divoká karta ve sportovní terminologii znamená, že se účastník, jednotlivec či tým může zúčastnit konkrétní sportovní soutěže nebo její fáze, aniž by splnil předem stanovená (kvalifikační) kritéria.
Udělování divokých karet je rozšířené v mnoha individuálních i kolektivních druzích sportu, například v golfu, motorsportu, tenise (individuální) či basketbalu, házené či volejbale (kolektivní).

Linky na další online zdroje

Najít pojem Divoká karta ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Divoká karta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Divoká karta ve Wikislovníku

Najít termín Divoká karta ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Divoká karta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Divoká karta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Divoká karta například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Divoká karta? resp. co je to Divoká karta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Divoká karta, odpověď na dotaz co je to Divoká karta?. Víte např. kdo to je Aristokratka? Znáte a víte kdo je Ektomorf? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.