Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Co to je Bjetin? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bjetin?

Bjetin je název odrůdy česneku, jinak také ozimý širokolistý paličák. Jedná se o odrůdu, která patří k nejoblíbenějším při pěstování ve velkém množství. Vyznačuje se 6 až 10 velkými nepravidelnými stroužky, z vnějšku je smetanově bílý s lehkým nafialověním, cibule jsou kulovité a jen lehce zploštělé. Jde o poměrně vysokou rostlinu se vzpřímenými dlouhými listy výrazně zelené barvy. Listy se dají využít místo pažitky nebo pórku.
Bjetin má ostrou, ale přesto lahodnou chuť a dá se jíst i syrový. Dobře ho snášejí i žlučníkáři. Jeho velkou výhodou je vysoký výnos a také to, že se dobře skladuje. Dá se sklízet již na začátku července. Jde o českou odrůdu, kterou si oblíbili také zahrádkáři. Podmínkou pro využití všech výhod je odhlávkování ve vhodné době, jinak by výnos byl mnohem nižší.


Co je to Bjetin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Bjetin můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Bjetin je v kategorii rostliny

Klíčová slova: rostliny, synonymum, slovo, vysvětlení, odborné názvosloví, odborný výraz, přesný význam, co znamená, wiki, lexikon, názvosloví, informace, co je to Bjetin?, definice pojmu, význam, definice, termín, terminus technicus


Pojem Bjetin je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Bjetin hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat termín Bjetin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Bjetin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Bjetin na Youtube

Hledat výraz Bjetin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Bjetin ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Bjetin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bjetin například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Bjetin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bjetin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bjetin, odpověď na dotaz co je to Bjetin?. Víte např. kdo to je Chlípník? Znáte a víte kdo je Eva Mendes? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v rostliny. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.