Co je to?
Definice výrazu Bjetin. Co znamená odborný pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Co je Bjetin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bjetin

Bjetin je název odrůdy česneku, jinak také ozimý širokolistý paličák. Jedná se o odrůdu, která patří k nejoblíbenějším při pěstování ve velkém množství. Vyznačuje se 6 až 10 velkými nepravidelnými stroužky, z vnějšku je smetanově bílý s lehkým nafialověním, cibule jsou kulovité a jen lehce zploštělé. Jde o poměrně vysokou rostlinu se vzpřímenými dlouhými listy výrazně zelené barvy. Listy se dají využít místo pažitky nebo pórku.
Bjetin má ostrou, ale přesto lahodnou chuť a dá se jíst i syrový. Dobře ho snášejí i žlučníkáři. Jeho velkou výhodou je vysoký výnos a také to, že se dobře skladuje. Dá se sklízet již na začátku července. Jde o českou odrůdu, kterou si oblíbili také zahrádkáři. Podmínkou pro využití všech výhod je odhlávkování ve vhodné době, jinak by výnos byl mnohem nižší.


Co je to Bjetin? Význam slova, termín, Definice výrazu Bjetin. Co znamená odborný pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bjetin můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Bjetin je v sekci rostliny

Klíčová slova: přesný význam, termín, definice, formulace, informace, popis, pojem, odborný výraz, terminologie, význam, rostliny, názvosloví, co znamená, slovník, Bjetin, lexikon, terminus technicus, co to je


Pojem Bjetin je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bjetin zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Bjetin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Bjetin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Bjetin ve Wikislovníku

Najít slovo Bjetin na Google.cz

Vyhledat pojem Bjetin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bjetin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bjetin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bjetin? resp. co se skrývá pod slovem Bjetin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bjetin, odpověď na dotaz co je to Bjetin?. Víte např. kdo to je Modelka? Znáte a víte kdo je Miluše Šplechtová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci rostliny. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.