Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Co to je Bjetin? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bjetin?

Bjetin je název odrůdy česneku, jinak také ozimý širokolistý paličák. Jedná se o odrůdu, která patří k nejoblíbenějším při pěstování ve velkém množství. Vyznačuje se 6 až 10 velkými nepravidelnými stroužky, z vnějšku je smetanově bílý s lehkým nafialověním, cibule jsou kulovité a jen lehce zploštělé. Jde o poměrně vysokou rostlinu se vzpřímenými dlouhými listy výrazně zelené barvy. Listy se dají využít místo pažitky nebo pórku.
Bjetin má ostrou, ale přesto lahodnou chuť a dá se jíst i syrový. Dobře ho snášejí i žlučníkáři. Jeho velkou výhodou je vysoký výnos a také to, že se dobře skladuje. Dá se sklízet již na začátku července. Jde o českou odrůdu, kterou si oblíbili také zahrádkáři. Podmínkou pro využití všech výhod je odhlávkování ve vhodné době, jinak by výnos byl mnohem nižší.


Co je to Bjetin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bjetin s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bjetin se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: definice, odborný výraz, co znamená, slovo, význam slova, popis, Bjetin, Rostliny, terminus technicus, synonymum, slovník, pojem, definice pojmu, co je to Bjetin?, názvosloví, význam, odborné názvosloví, přesný výraz


Pojem Bjetin je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Bjetin zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Bjetin ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Bjetin ve Wikipedii

Vyhledat heslo Bjetin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bjetin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Bjetin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Bjetin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bjetin například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Bjetin? resp. jaký je význam pojmu Bjetin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bjetin, odpověď na dotaz co je to Bjetin?. Víte např. kdo to je Helena Štáchová? Znáte a víte kdo je Alexandra Udženija? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Bjetin i v jiných kategoriích (než Rostliny). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.