Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bjetin. Co znamená odborný pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Co je to Bjetin? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bjetin?

Bjetin je název odrůdy česneku, jinak také ozimý širokolistý paličák. Jedná se o odrůdu, která patří k nejoblíbenějším při pěstování ve velkém množství. Vyznačuje se 6 až 10 velkými nepravidelnými stroužky, z vnějšku je smetanově bílý s lehkým nafialověním, cibule jsou kulovité a jen lehce zploštělé. Jde o poměrně vysokou rostlinu se vzpřímenými dlouhými listy výrazně zelené barvy. Listy se dají využít místo pažitky nebo pórku.
Bjetin má ostrou, ale přesto lahodnou chuť a dá se jíst i syrový. Dobře ho snášejí i žlučníkáři. Jeho velkou výhodou je vysoký výnos a také to, že se dobře skladuje. Dá se sklízet již na začátku července. Jde o českou odrůdu, kterou si oblíbili také zahrádkáři. Podmínkou pro využití všech výhod je odhlávkování ve vhodné době, jinak by výnos byl mnohem nižší.


Co je to Bjetin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bjetin. Co znamená odborný pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Bjetin se nachází v sekci rostliny

Klíčová slova: pojem, lexikon, terminus technicus, vysvětlení, Bjetin, terminologie, definice pojmu, definice, rostliny, názvosloví, přesný význam, význam slova, význam, co to je, význam pojmu, synonymum, slovník, slovo


Pojem Bjetin je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Bjetin na Youtube

Vyhledat výraz Bjetin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Bjetin ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Bjetin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bjetin ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Bjetin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bjetin například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Bjetin? resp. co znamená výraz Bjetin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bjetin, odpověď na dotaz co je to Bjetin?. Víte např. kdo to je Karl Marx? Znáte a víte kdo je David Stypka? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než rostliny). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.