Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bjetin. Co znamená slovo Bjetin z kategorie Rostliny?

Co je Bjetin?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bjetin?

Bjetin je název odrůdy česneku, jinak také ozimý širokolistý paličák. Jedná se o odrůdu, která patří k nejoblíbenějším při pěstování ve velkém množství. Vyznačuje se 6 až 10 velkými nepravidelnými stroužky, z vnějšku je smetanově bílý s lehkým nafialověním, cibule jsou kulovité a jen lehce zploštělé. Jde o poměrně vysokou rostlinu se vzpřímenými dlouhými listy výrazně zelené barvy. Listy se dají využít místo pažitky nebo pórku.
Bjetin má ostrou, ale přesto lahodnou chuť a dá se jíst i syrový. Dobře ho snášejí i žlučníkáři. Jeho velkou výhodou je vysoký výnos a také to, že se dobře skladuje. Dá se sklízet již na začátku července. Jde o českou odrůdu, kterou si oblíbili také zahrádkáři. Podmínkou pro využití všech výhod je odhlávkování ve vhodné době, jinak by výnos byl mnohem nižší.


Co je to Bjetin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bjetin. Co znamená slovo Bjetin z kategorie Rostliny?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Bjetin patří do kategorie rostliny

Klíčová slova: wiki, slovník, termín, lexikon, heslo, definice pojmu, význam, přesný význam, co je to Bjetin?, význam pojmu, význam slova, terminologie, co to je, definice, popis, terminus technicus, Bjetin, názvosloví


Pojem Bjetin je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Bjetin ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bjetin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Bjetin ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Bjetin ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Bjetin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Bjetin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bjetin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená Bjetin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bjetin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bjetin, odpověď na dotaz co je to Bjetin?. Víte např. kdo to je Jana Boušková? Znáte a víte kdo je Jitka Sedláčková? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Bjetin i v jiné kategorii než v rostliny. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie rostliny, dekorace květ, bjetin, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.