Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Co to je Bjetin? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bjetin?

Bjetin je název odrůdy česneku, jinak také ozimý širokolistý paličák. Jedná se o odrůdu, která patří k nejoblíbenějším při pěstování ve velkém množství. Vyznačuje se 6 až 10 velkými nepravidelnými stroužky, z vnějšku je smetanově bílý s lehkým nafialověním, cibule jsou kulovité a jen lehce zploštělé. Jde o poměrně vysokou rostlinu se vzpřímenými dlouhými listy výrazně zelené barvy. Listy se dají využít místo pažitky nebo pórku.
Bjetin má ostrou, ale přesto lahodnou chuť a dá se jíst i syrový. Dobře ho snášejí i žlučníkáři. Jeho velkou výhodou je vysoký výnos a také to, že se dobře skladuje. Dá se sklízet již na začátku července. Jde o českou odrůdu, kterou si oblíbili také zahrádkáři. Podmínkou pro využití všech výhod je odhlávkování ve vhodné době, jinak by výnos byl mnohem nižší.


Co je to Bjetin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Bjetin můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bjetin je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: co je to Bjetin?, terminus technicus, přesný výraz, slovník, slovo, význam slova, co to je, lexikon, Rostliny, význam pojmu, definice, pojem, synonymum, heslo, definice pojmu, termín, Bjetin, informace


Pojem Bjetin je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bjetin zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bjetin ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Bjetin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Bjetin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Bjetin ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Bjetin ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Bjetin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bjetin například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Bjetin? resp. co vlastně znamená slovo Bjetin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bjetin, odpověď na dotaz co je to Bjetin?. Víte např. kdo to je Investor? Znáte a víte kdo je Nicole Kidman? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Rostliny). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.