Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Co to je Bjetin? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Bjetin

Bjetin je název odrůdy česneku, jinak také ozimý širokolistý paličák. Jedná se o odrůdu, která patří k nejoblíbenějším při pěstování ve velkém množství. Vyznačuje se 6 až 10 velkými nepravidelnými stroužky, z vnějšku je smetanově bílý s lehkým nafialověním, cibule jsou kulovité a jen lehce zploštělé. Jde o poměrně vysokou rostlinu se vzpřímenými dlouhými listy výrazně zelené barvy. Listy se dají využít místo pažitky nebo pórku.
Bjetin má ostrou, ale přesto lahodnou chuť a dá se jíst i syrový. Dobře ho snášejí i žlučníkáři. Jeho velkou výhodou je vysoký výnos a také to, že se dobře skladuje. Dá se sklízet již na začátku července. Jde o českou odrůdu, kterou si oblíbili také zahrádkáři. Podmínkou pro využití všech výhod je odhlávkování ve vhodné době, jinak by výnos byl mnohem nižší.


Co je to Bjetin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bjetin sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bjetin patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: slovo, Rostliny, Rostliny, informace, definice, synonymum, co to je, termín, pojem, názvosloví, přesný výraz, co znamená, wiki, co je to Bjetin?, význam slova, heslo, odborné názvosloví, význam pojmu


Pojem Bjetin je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Bjetin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Bjetin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bjetin na Youtube

Hledat výraz Bjetin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Bjetin ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bjetin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bjetin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Bjetin? resp. co znamená výraz Bjetin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bjetin, odpověď na dotaz co je to Bjetin?. Víte např. kdo to je Archivář? Znáte a víte kdo je Paleontolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Rostliny. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.