Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Co to je Bjetin? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bjetin?

Bjetin je název odrůdy česneku, jinak také ozimý širokolistý paličák. Jedná se o odrůdu, která patří k nejoblíbenějším při pěstování ve velkém množství. Vyznačuje se 6 až 10 velkými nepravidelnými stroužky, z vnějšku je smetanově bílý s lehkým nafialověním, cibule jsou kulovité a jen lehce zploštělé. Jde o poměrně vysokou rostlinu se vzpřímenými dlouhými listy výrazně zelené barvy. Listy se dají využít místo pažitky nebo pórku.
Bjetin má ostrou, ale přesto lahodnou chuť a dá se jíst i syrový. Dobře ho snášejí i žlučníkáři. Jeho velkou výhodou je vysoký výnos a také to, že se dobře skladuje. Dá se sklízet již na začátku července. Jde o českou odrůdu, kterou si oblíbili také zahrádkáři. Podmínkou pro využití všech výhod je odhlávkování ve vhodné době, jinak by výnos byl mnohem nižší.


Co je to Bjetin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bjetin. Co znamená pojem Bjetin z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Bjetin? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bjetin je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, význam, odborný výraz, termín, terminologie, slovník, heslo, přesný výraz, wiki, synonymum, Bjetin, definice, vysvětlení, Rostliny, pojem, význam slova, formulace


Pojem Bjetin je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Bjetin ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bjetin ve Wikimedia Commons

Najít pojem Bjetin ve Wikipedii

Najít termín Bjetin ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Bjetin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Bjetin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bjetin například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Bjetin? resp. co to je Bjetin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bjetin, odpověď na dotaz co je to Bjetin?. Víte např. kdo to je Vegetarián? Znáte a víte kdo je Alexandra Udženija? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bjetin v jiné sekci než Rostliny. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.