Co je to?
Definice výrazu, termínu Trader. Co znamená odborný pojem Trader z kategorie Ekonomie?

Co je Trader? Význam slova

Co znamená termín Trader? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Trader je pojmenování pro obchodníka, který působí na různých trzích. Tyto trhy nelze přesně vymezit. Může se jednat jak o burzu, tak o forexové trhy. Často obchoduje s akciemi, dluhopisy, binárními opcemi, komoditami, podílovými fondy či nemovitostmi. Trader dokáže obchodovat s čímkoli a jeho heslem je levný nákup a výhodný prodej. Jeho obchody probíhají v krátkém časovém úseku a obchodník musí spekulovat s jejich poklesem i růstem. Musí tedy neustále sledovat vývoj trhu, mít přehled o tom, kde vznikají nové příležitosti a musí se pružně přizpůsobit a rychle reagovat. Když se mu daří prodávat dráž, než koupil, vydělává, pokud ne, je ve ztrátě.
Jedná se o velmi náročné a rizikové povolání. Trader musí být neustále ve střehu a plně se soustředit. Je potřeba umět zhdnotit zdravou míru rizika. Pouze málo těchto obchodníků dokáže být úspěšnými po dlouhou dobu, většina z nich po nějaké době přechází k jinému zaměstnání.


Co je to Trader? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Trader. Co znamená odborný pojem Trader z kategorie Ekonomie?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Trader? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Trader je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: wiki, ekonomie, slovo, synonymum, definice, význam pojmu, definice pojmu, přesný význam, vysvětlení, ekonomie, odborný výraz, Trader, terminologie, lexikon, přesný výraz, popis, slovník, formulace


Pojem Trader je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Trader ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Trader na Youtube

Hledat slovo Trader ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trader ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Trader ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Trader ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Trader například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Trader? resp. co znamená výraz Trader? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trader, odpověď na dotaz co je to Trader?. Víte např. kdo to je Dirigent? Znáte a víte kdo je David Garrett? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je ekonomie. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..