Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trader. Co znamená slovo Trader z kategorie Ekonomie?

Co je Trader?

Co znamená pojem, definice termínu Trader?

Trader je pojmenování pro obchodníka, který působí na různých trzích. Tyto trhy nelze přesně vymezit. Může se jednat jak o burzu, tak o forexové trhy. Často obchoduje s akciemi, dluhopisy, binárními opcemi, komoditami, podílovými fondy či nemovitostmi. Trader dokáže obchodovat s čímkoli a jeho heslem je levný nákup a výhodný prodej. Jeho obchody probíhají v krátkém časovém úseku a obchodník musí spekulovat s jejich poklesem i růstem. Musí tedy neustále sledovat vývoj trhu, mít přehled o tom, kde vznikají nové příležitosti a musí se pružně přizpůsobit a rychle reagovat. Když se mu daří prodávat dráž, než koupil, vydělává, pokud ne, je ve ztrátě.
Jedná se o velmi náročné a rizikové povolání. Trader musí být neustále ve střehu a plně se soustředit. Je potřeba umět zhdnotit zdravou míru rizika. Pouze málo těchto obchodníků dokáže být úspěšnými po dlouhou dobu, většina z nich po nějaké době přechází k jinému zaměstnání.


Co je to Trader? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trader. Co znamená slovo Trader z kategorie Ekonomie?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Trader patří do kategorie ekonomie

Klíčová slova: pojem, definice pojmu, slovník, slovo, odborné názvosloví, význam pojmu, informace, ekonomie, termín, lexikon, formulace, popis, wiki, přesný výraz, definice, význam, Trader, terminus technicus


Pojem Trader je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Trader

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trader ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Trader ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Trader ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Trader ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Trader ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Trader ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Trader například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě nyní již víte jaký je přesný význam slova Trader? resp. co přesně znamená slovo Trader? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trader, odpověď na dotaz co je to Trader?. Víte např. kdo to je Brahmá? Znáte a víte kdo je Anna Kulovaná? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Trader i v jiné sekci než je kategorie ekonomie. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..