Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Co je to Dysfrenie? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Dysfrenie

Dysfrenie je druh psychického onemocnění, kdy jsou postiženy všechny složky – citová, volní i rozumová. Často bývá označována i jako slabomyslnost nebo oligofrenie. Jedná se o vrozené snížení inteligence na různé úrovni.
Toto onemocnění vzniká často záněty mozku v průběhu vývoje plodu. Podle stupně postižení se je rozlišována debilita, imbecilita a idiocie. Idiocie je nejtěžším onemocněním, postižení potřebují trvalou péči. Další dva stupně postižení umožňují naučit se některým úkonům a někteří jedinci jsou soběstační.


Co je to Dysfrenie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Dysfrenie? s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dysfrenie je v sekci Psychologie

Klíčová slova: Dysfrenie, definice pojmu, co znamená, popis, formulace, pojem, význam, termín, význam pojmu, Psychologie, přesný výraz, informace, definice, přesný význam, slovo, slovník, Psychologie, co to je


Pojem Dysfrenie je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dysfrenie

Zkusit najít výraz Dysfrenie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dysfrenie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dysfrenie ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Dysfrenie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Dysfrenie ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Dysfrenie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysfrenie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Dysfrenie? resp. co znamená výraz Dysfrenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dysfrenie, odpověď na dotaz co je to Dysfrenie?. Víte např. kdo to je Marie Rottrová? Znáte a víte kdo je Emma Smetana? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.