Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dysfrenie. Co znamená odborný pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Co je to Dysfrenie? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dysfrenie

Dysfrenie je druh psychického onemocnění, kdy jsou postiženy všechny složky – citová, volní i rozumová. Často bývá označována i jako slabomyslnost nebo oligofrenie. Jedná se o vrozené snížení inteligence na různé úrovni.
Toto onemocnění vzniká často záněty mozku v průběhu vývoje plodu. Podle stupně postižení se je rozlišována debilita, imbecilita a idiocie. Idiocie je nejtěžším onemocněním, postižení potřebují trvalou péči. Další dva stupně postižení umožňují naučit se některým úkonům a někteří jedinci jsou soběstační.


Co je to Dysfrenie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dysfrenie. Co znamená odborný pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Dysfrenie s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Dysfrenie je v kategorii psychologie

Klíčová slova: slovník, slovo, význam pojmu, termín, Dysfrenie, terminologie, co je to Dysfrenie?, názvosloví, vysvětlení, význam slova, psychologie, psychologie, synonymum, lexikon, význam, definice, formulace, heslo


Pojem Dysfrenie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Dysfrenie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Dysfrenie ve Wikipedii

Najít pojem Dysfrenie ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Dysfrenie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Dysfrenie ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dysfrenie ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysfrenie například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Dysfrenie? resp. co vlastně znamená slovo Dysfrenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dysfrenie, odpověď na dotaz co je to Dysfrenie?. Víte např. kdo to je Charlie Chaplin? Znáte a víte kdo je Státní zaměstnanec? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je psychologie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.