Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená slovo Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Co je Dysfrenie?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dysfrenie

Dysfrenie je druh psychického onemocnění, kdy jsou postiženy všechny složky – citová, volní i rozumová. Často bývá označována i jako slabomyslnost nebo oligofrenie. Jedná se o vrozené snížení inteligence na různé úrovni.
Toto onemocnění vzniká často záněty mozku v průběhu vývoje plodu. Podle stupně postižení se je rozlišována debilita, imbecilita a idiocie. Idiocie je nejtěžším onemocněním, postižení potřebují trvalou péči. Další dva stupně postižení umožňují naučit se některým úkonům a někteří jedinci jsou soběstační.


Co je to Dysfrenie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená slovo Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Dysfrenie patří do kategorie psychologie

Klíčová slova: význam slova, heslo, synonymum, definice pojmu, vysvětlení, Dysfrenie, význam pojmu, přesný výraz, psychologie, formulace, slovník, popis, co je to Dysfrenie?, terminologie, lexikon, co to je, slovo, wiki


Pojem Dysfrenie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Dysfrenie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Dysfrenie na Google.cz

Zkusit najít pojem Dysfrenie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Dysfrenie ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dysfrenie na Youtube

Vyhledat výraz Dysfrenie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysfrenie například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co je to Dysfrenie? resp. co to je Dysfrenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dysfrenie, odpověď na dotaz co je to Dysfrenie?. Víte např. kdo to je Opravář? Znáte a víte kdo je Státní zaměstnanec? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Dysfrenie v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je psychologie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.