Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Co je to Dysfrenie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dysfrenie?

Dysfrenie je druh psychického onemocnění, kdy jsou postiženy všechny složky – citová, volní i rozumová. Často bývá označována i jako slabomyslnost nebo oligofrenie. Jedná se o vrozené snížení inteligence na různé úrovni.
Toto onemocnění vzniká často záněty mozku v průběhu vývoje plodu. Podle stupně postižení se je rozlišována debilita, imbecilita a idiocie. Idiocie je nejtěžším onemocněním, postižení potřebují trvalou péči. Další dva stupně postižení umožňují naučit se některým úkonům a někteří jedinci jsou soběstační.


Co je to Dysfrenie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dysfrenie patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: co je to Dysfrenie?, definice pojmu, význam pojmu, termín, odborné názvosloví, odborný výraz, definice, přesný výraz, lexikon, formulace, pojem, popis, wiki, Psychologie, vysvětlení, terminus technicus, informace, slovník


Pojem Dysfrenie je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Dysfrenie doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Dysfrenie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dysfrenie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Dysfrenie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Dysfrenie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Dysfrenie ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Dysfrenie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysfrenie například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Dysfrenie? resp. jaká je definice slova Dysfrenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dysfrenie, odpověď na dotaz co je to Dysfrenie?. Víte např. kdo to je Usmrkanec? Znáte a víte kdo je Jakub Zedníček? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Dysfrenie i v jiných kategoriích (než Psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.