Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dysfrenie. Co znamená odborný pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Co je to Dysfrenie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Dysfrenie?

Dysfrenie je druh psychického onemocnění, kdy jsou postiženy všechny složky – citová, volní i rozumová. Často bývá označována i jako slabomyslnost nebo oligofrenie. Jedná se o vrozené snížení inteligence na různé úrovni.
Toto onemocnění vzniká často záněty mozku v průběhu vývoje plodu. Podle stupně postižení se je rozlišována debilita, imbecilita a idiocie. Idiocie je nejtěžším onemocněním, postižení potřebují trvalou péči. Další dva stupně postižení umožňují naučit se některým úkonům a někteří jedinci jsou soběstační.


Co je to Dysfrenie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dysfrenie. Co znamená odborný pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Dysfrenie? s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Dysfrenie je v sekci psychologie

Klíčová slova: terminus technicus, terminologie, význam slova, odborný výraz, vysvětlení, definice, odborné názvosloví, popis, synonymum, informace, psychologie, pojem, termín, co to je, význam pojmu, názvosloví, přesný význam, slovo


Pojem Dysfrenie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Dysfrenie ve vyhledávači Qwant

Najít termín Dysfrenie ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dysfrenie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Dysfrenie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Dysfrenie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Dysfrenie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysfrenie například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už víte co znamená slovo Dysfrenie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Dysfrenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dysfrenie, odpověď na dotaz co je to Dysfrenie?. Víte např. kdo to je Barbora Seidlová? Znáte a víte kdo je Emma Smetana? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.