Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dysfrenie. Co znamená odborný pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Co je Dysfrenie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Dysfrenie?

Dysfrenie je druh psychického onemocnění, kdy jsou postiženy všechny složky – citová, volní i rozumová. Často bývá označována i jako slabomyslnost nebo oligofrenie. Jedná se o vrozené snížení inteligence na různé úrovni.
Toto onemocnění vzniká často záněty mozku v průběhu vývoje plodu. Podle stupně postižení se je rozlišována debilita, imbecilita a idiocie. Idiocie je nejtěžším onemocněním, postižení potřebují trvalou péči. Další dva stupně postižení umožňují naučit se některým úkonům a někteří jedinci jsou soběstační.


Co je to Dysfrenie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dysfrenie. Co znamená odborný pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici pojmu Dysfrenie sdílejte s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Dysfrenie je v kategorii psychologie

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, informace, význam, popis, definice pojmu, terminologie, Dysfrenie, co to je, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, termín, wiki, vysvětlení, odborné názvosloví, slovník, co je to Dysfrenie?


Pojem Dysfrenie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Dysfrenie ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Dysfrenie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Dysfrenie na Youtube

Hledat výraz Dysfrenie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Dysfrenie na Google.cz

Vyhledat termín Dysfrenie ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysfrenie například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Dysfrenie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Dysfrenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dysfrenie, odpověď na dotaz co je to Dysfrenie?. Víte např. kdo to je Diplomat? Znáte a víte kdo je Státní zaměstnanec? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.