Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Co je to Dysfrenie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dysfrenie?

Dysfrenie je druh psychického onemocnění, kdy jsou postiženy všechny složky – citová, volní i rozumová. Často bývá označována i jako slabomyslnost nebo oligofrenie. Jedná se o vrozené snížení inteligence na různé úrovni.
Toto onemocnění vzniká často záněty mozku v průběhu vývoje plodu. Podle stupně postižení se je rozlišována debilita, imbecilita a idiocie. Idiocie je nejtěžším onemocněním, postižení potřebují trvalou péči. Další dva stupně postižení umožňují naučit se některým úkonům a někteří jedinci jsou soběstační.


Co je to Dysfrenie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dysfrenie. Co znamená pojem Dysfrenie z kategorie Psychologie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Dysfrenie? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Dysfrenie je v sekci Psychologie

Klíčová slova: heslo, přesný význam, názvosloví, formulace, informace, co je to Dysfrenie?, význam pojmu, popis, terminologie, co znamená, význam, Psychologie, Psychologie, definice pojmu, slovník, terminus technicus, odborné názvosloví, vysvětlení


Pojem Dysfrenie je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Dysfrenie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dysfrenie ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Dysfrenie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Dysfrenie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Dysfrenie na Youtube

Zkusit najít termín Dysfrenie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysfrenie například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Dysfrenie? resp. co se přesně ukrývá za slovem Dysfrenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dysfrenie, odpověď na dotaz co je to Dysfrenie?. Víte např. kdo to je Bloggerka? Znáte a víte kdo je Jakub Zedníček? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.