Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kapování. Co znamená pojem Kapování z kategorie Technika?

Co je Kapování?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kapování?

Kapování čili dripping je pojmenování pro styl kouření. Tento způsob vapingu se vyznačuje tím, že uživatel kapá kapalinu přímo na ohřívač, místo aby ji plnil do běžné nádržky atomizéru. Kapování může být považováno za pokročilejší techniku vapingu, protože vyžaduje určitou manuální dovednost a znalost ohmického zákona a parametrů vaporizérů. Atomizér je část vaporizéru, která obsahuje ohřívač, zvaný cívka nebo spirála. Při zapnutí vaporizéru se ohřívač zahřeje na teplotu, při které se kapalina v e-liquidu mění na aerosol (oblak). E-liquid je tekutina používaná v elektronických cigaretách nebo vaporizérech. Při zahřátí se tato kapalina mění na aerosol, který je inhalován uživatelem. Kapátko je speciální atomizér, který nemá nádržek pro kapalinu. Místo toho má odkrytý ohřívač, na který může uživatel kapat e-liquid přímo.
Při kapování se začíná tím, že uživatel kape kapalinu přímo na odhalený ohřívač kapátka. Po kapání se uživatel pořádně nadechne, což způsobí, že ohřívač zahřeje kapalinu a vytvoří aerosol, který je inhalován. Tento proces může být intenzivnější a nabízí silnější chuť a oblaky dýmu v porovnání s běžnými vaporizéry. Vždy je důležité dbát na bezpečnost. Nesprávné použití může vést k přehřátí ohřívače, což způsobí pálení nebo dokonce prasknutí ohřívače.


Co je to Kapování? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kapování. Co znamená pojem Kapování z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Kapování patří do sekce technika

Klíčová slova: definice pojmu, terminus technicus, význam slova, technika, Kapování, terminologie, technika, lexikon, odborný výraz, pojem, co znamená, informace, slovo, názvosloví, význam, synonymum, popis, vysvětlení


Pojem Kapování je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kapování zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Kapování na Youtube

Zkusit najít slovo Kapování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kapování ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kapování ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kapování ve Wikislovníku

Najít slovo Kapování ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapování například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kapování? resp. co to je Kapování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kapování, odpověď na dotaz co je to Kapování?. Víte např. kdo to je Marcela Vandrová? Znáte a víte kdo je Daniel Bernoulli? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Kapování i v jiné sekci než v technika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.