Co je to?
Odborný výraz, definice slova Upload. Co znamená pojem Upload z kategorie Internet?

Co je to Upload? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Upload

Upload neboli nahrání označuje odeslání dat na nějaký ze vzdálených počítačů, například na server, a to tak, aby zde mohla být uložena kopie těchto dat. Vzdálené nahrávání lze využít například při pomalém připojení místního počítače, vzdálené systémy si dokáží data vyměnit velice rychle.
Bez uploadu by se data musela nahrávat přes pomalé připojení a celý proces by trval velice dlouho.


Co je to Upload? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Upload. Co znamená pojem Upload z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Upload s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Upload se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: definice, co to je, význam slova, terminus technicus, Internet, informace, synonymum, přesný význam, význam, význam pojmu, definice pojmu, pojem, slovník, popis, Internet, heslo, odborný výraz, slovo


Pojem Upload je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Upload můžete dozvědět následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Anglický termín to upload (česky: k nahrání), či krátce upload (nahrání) znamená odesílat data na vzdálený počítačový systém, jako je například server nebo jiného klienta tak, aby vzdálený systém mohl uložit kopii dat.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Upload ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Upload ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Upload ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Upload ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Upload ve Wikislovníku

Hledat heslo Upload ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Upload například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Upload? resp. co přesně označuje termín Upload? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Upload, odpověď na dotaz co je to Upload?. Víte např. kdo to je Flákač? Znáte a víte kdo je Petr Pithart? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.