Co je to?
Výraz, termín, definice slova Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Co je to Banner? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Banner?

Banner patří mezi nejběžnější formu reklamy na internetu. Jedná se reklamní proužek po straně, dole nebo nahoře na webové stránce. Banner může obsahovat pouze text či animaci. Využívá podobné prvky jako klasická reklama - slogany, nápadné barvy a podobně. Příliš výrazné animace mohou rušit při sledování/ čtení obsahu webové stránky.


Co je to Banner? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Banner se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, definice, odborné názvosloví, lexikon, význam, internet, formulace, názvosloví, co to je, termín, terminologie, odborný výraz, slovo, význam slova, wiki, přesný význam, vysvětlení


Pojem Banner je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Banner píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Banner (anglicky „prapor“, „plakát“, česky se někdy označuje jako reklamní proužek) je druh reklamy používaný na WWW stránkách. Jedná se o zpravidla obdélníkový obrázek či animaci, případně interaktivní grafiku zobrazenou nejčastěji poblíž okraje obrazovky. Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na Internetu.

Pro více informací o heslu Banner zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Banner ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Banner ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Banner na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Banner ve Wikimedia Commons

Najít pojem Banner na Google.cz

Zkusit najít heslo Banner ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Banner například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Banner? resp. co přesně označuje termín Banner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Banner, odpověď na dotaz co je to Banner?. Víte např. kdo to je Aleksi Šedo? Znáte a víte kdo je Samoplátce? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.