Co je to?
Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Co to je Banner? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Banner?

Banner patří mezi nejběžnější formu reklamy na internetu. Jedná se reklamní proužek po straně, dole nebo nahoře na webové stránce. Banner může obsahovat pouze text či animaci. Využívá podobné prvky jako klasická reklama - slogany, nápadné barvy a podobně. Příliš výrazné animace mohou rušit při sledování/ čtení obsahu webové stránky.


Co je to Banner? Význam slova, termín, Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Banner? Potom se o definici podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Banner se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, co znamená, termín, slovník, Internet, definice, definice pojmu, význam, Banner, heslo, přesný význam, slovo, odborný výraz, názvosloví, pojem, co je to Banner?, co to je


Pojem Banner je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Banner?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Banner (anglicky „prapor“, „plakát“, česky se někdy označuje jako reklamní proužek) je druh reklamy používaný na WWW stránkách. Jedná se o zpravidla obdélníkový obrázek či animaci, případně interaktivní grafiku zobrazenou nejčastěji poblíž okraje obrazovky. Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na Internetu.

Více informací o slovu Banner doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Banner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Banner ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Banner ve Wikizdrojích

Hledat pojem Banner ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Banner ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Banner ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Banner například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Banner? resp. co se skrývá pod slovem Banner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Banner, odpověď na dotaz co je to Banner?. Víte např. kdo to je Portáš? Znáte a víte kdo je Aristokrat? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.