Co je to?
Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Co to je Banner? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Banner?

Banner patří mezi nejběžnější formu reklamy na internetu. Jedná se reklamní proužek po straně, dole nebo nahoře na webové stránce. Banner může obsahovat pouze text či animaci. Využívá podobné prvky jako klasická reklama - slogany, nápadné barvy a podobně. Příliš výrazné animace mohou rušit při sledování/ čtení obsahu webové stránky.


Co je to Banner? Význam slova, termín, Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Banner? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Banner se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný význam, co to je, co je to Banner?, odborný výraz, slovo, terminus technicus, odborné názvosloví, terminologie, vysvětlení, Internet, lexikon, co znamená, význam slova, definice pojmu, wiki, význam, informace, heslo


Pojem Banner je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Banner dozvíte následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Banner (anglicky „prapor“, „plakát“, česky se někdy označuje jako reklamní proužek) je druh reklamy používaný na WWW stránkách. Jedná se o zpravidla obdélníkový obrázek či animaci, případně interaktivní grafiku zobrazenou nejčastěji poblíž okraje obrazovky. Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na Internetu.

Pro další informace o termínu Banner zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Banner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Banner ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Banner ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Banner ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Banner ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Banner na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Banner například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Banner? resp. co vlastně znamená slovo Banner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Banner, odpověď na dotaz co je to Banner?. Víte např. kdo to je Dan Ťok? Znáte a víte kdo je Filozof? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.