Co je to?
Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Co to je Banner? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Banner?

Banner patří mezi nejběžnější formu reklamy na internetu. Jedná se reklamní proužek po straně, dole nebo nahoře na webové stránce. Banner může obsahovat pouze text či animaci. Využívá podobné prvky jako klasická reklama - slogany, nápadné barvy a podobně. Příliš výrazné animace mohou rušit při sledování/ čtení obsahu webové stránky.


Co je to Banner? Význam slova, termín, Definice výrazu Banner. Co znamená odborný pojem Banner z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Banner můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Banner je v sekci Internet

Klíčová slova: informace, definice, význam slova, heslo, pojem, Internet, co to je, co znamená, význam pojmu, Internet, wiki, lexikon, vysvětlení, význam, termín, popis, formulace, terminus technicus


Pojem Banner je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Banner dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Banner (anglicky „prapor“, „plakát“, česky se někdy označuje jako reklamní proužek) je druh reklamy používaný na WWW stránkách. Jedná se o zpravidla obdélníkový obrázek či animaci, případně interaktivní grafiku zobrazenou nejčastěji poblíž okraje obrazovky. Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na Internetu.

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Banner ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Banner na Youtube

Hledat termín Banner ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Banner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Banner ve Wikizdrojích

Najít výraz Banner ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Banner například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Banner? resp. co se přesně ukrývá za slovem Banner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Banner, odpověď na dotaz co je to Banner?. Víte např. kdo to je Dřevák? Znáte a víte kdo je Neurolog? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.