Co je to?
Odborný výraz, definice slova Banner. Co znamená slovo Banner z kategorie Internet?

Co je Banner?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Banner?

Banner patří mezi nejběžnější formu reklamy na internetu. Jedná se reklamní proužek po straně, dole nebo nahoře na webové stránce. Banner může obsahovat pouze text či animaci. Využívá podobné prvky jako klasická reklama - slogany, nápadné barvy a podobně. Příliš výrazné animace mohou rušit při sledování/ čtení obsahu webové stránky.


Co je to Banner? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Banner. Co znamená slovo Banner z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Banner patří do kategorie internet

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovník, formulace, termín, pojem, slovo, přesný význam, wiki, definice pojmu, internet, Banner, co je to Banner?, internet, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, terminologie, lexikon


Pojem Banner je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Banner?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Banner (anglicky „prapor“, „plakát“, česky se někdy označuje jako reklamní proužek) je druh reklamy používaný na WWW stránkách. Jedná se o zpravidla obdélníkový obrázek či animaci, případně interaktivní grafiku zobrazenou nejčastěji poblíž okraje obrazovky. Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na Internetu.

Hledejte výraz Banner v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Banner ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Banner ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Banner na Google.cz

Vyhledat pojem Banner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Banner ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Banner ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Banner například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte co znamená Banner? resp. co označuje slovo Banner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Banner, odpověď na dotaz co je to Banner?. Víte např. kdo to je Státní úředník? Znáte a víte kdo je Samoplátce? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Banner i v jiné sekci než v internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, wifi telefon, banner, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.