Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ateliér. Co znamená pojem Ateliér z kategorie Stavebnictví?

Co je Ateliér? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ateliér?

Ateliér je pojem, který se používá v mnoha odvětvích lidské činnosti. Ve stavebnictví se termín ateliér používá poněkud odlišně než v uměleckém kontextu. Slovo ateliér tu obvykle odkazuje na architektonický ateliér, což je pracovní prostor, kde pracují architekti na návrzích a plánech staveb. Jde o místo, kde architekti pracují na návrzích a plánech budov a staveb. Jedná se o vytváření grafických vizualizací, plánů, modelů a dalších potřebných dokumentů pro realizaci staveb. Podobně jako v uměleckém ateliéru, i v architektonickém ateliéru se klade důraz na kreativitu a inovaci. Architekti mohou spolupracovat na hledání nových designů a řešení pro různé typy staveb. Pracují tu různí odborníci, včetně architektů, urbanistů, inženýrů a dalších. Společný pracovní prostor podporuje spolupráci a komunikaci mezi členy týmu.
Mnohé ateliéry jsou součástí architektonických škol nebo univerzit. Studenti architektury mohou v ateliéru získat praktické zkušenosti a zdokonalit své dovednosti pod vedením zkušených profesionálů. Architektonický ateliér může sloužit také jako místo pro prezentaci a hodnocení návrhů. Architekti mohou prezentovat své nápady a projekty ostatním členům týmu nebo klientům.


Co je to Ateliér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ateliér. Co znamená pojem Ateliér z kategorie Stavebnictví?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text napsán pro Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Ateliér se nachází v sekci stavebnictví

Klíčová slova: vysvětlení, názvosloví, význam slova, heslo, formulace, odborné názvosloví, stavebnictví, popis, význam, slovo, význam pojmu, definice pojmu, odborný výraz, pojem, přesný význam, informace, přesný výraz, synonymum


Pojem Ateliér je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Ateliér ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Ateliér ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ateliér ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ateliér na Youtube

Zkusit najít výraz Ateliér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Ateliér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ateliér například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už víte co znamená slovo Ateliér? resp. co se přesně ukrývá za slovem Ateliér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ateliér, odpověď na dotaz co je to Ateliér?. Víte např. kdo to je Sebastian Navrátil? Znáte a víte kdo je Ernest Hemingway? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je stavebnictví. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.