Co je to?
Definice výrazu Suspektní. Co znamená odborný pojem Suspektní z kategorie Lékařství?

Co je Suspektní?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Suspektní?

Suspektní je slovo, které může být použito ve více významech. Většinou se používá k popisu situací nebo osob, které vyvolávají podezření nebo nedůvěru. Jde o situace, ve kterých se děje něco neobvyklého nebo nevysvětlitelného, a vzbuzuje se tak podezření, že se tam děje něco nekalého nebo nelegálního. Například osoba, která se chová podezřele nebo se snaží něco skrýt, může být označena jako suspektní. V lékařství se využívá pojmu suspektní při podezření na určité onemocnění nebo stav, zvláště v případě, že se vyskytnou neobvyklé nebo nejasné příznaky.
Slovo se používá i v oblasti práva při popisu nějakého podezření z protiprávního jednání, například při podezření z trestného činu. Obecně se slovo suspektní využívá při popisování takových situací nebo jedinců, u kterých lze pociťovat podezření nebo nedůvěru. Vyjadřuje se tak také nejistota či málo informací k tomu, aby mohla být situace zcela objasněna.


Co je to Suspektní? Význam slova, termín, Definice výrazu Suspektní. Co znamená odborný pojem Suspektní z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Suspektní? s vašimi kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Suspektní je v sekci lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, lexikon, přesný význam, slovo, co je to Suspektní?, definice, terminologie, pojem, význam pojmu, názvosloví, popis, synonymum, heslo, informace, co znamená, co to je, význam, terminus technicus


Pojem Suspektní je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Suspektní ve Wikislovníku

Zkusit najít Suspektní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Suspektní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suspektní ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Suspektní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suspektní ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Suspektní například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice termínu Suspektní? resp. co přesně označuje termín Suspektní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suspektní, odpověď na dotaz co je to Suspektní?. Víte např. kdo to je Ruštinář? Znáte a víte kdo je Karel I Stuart? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Africký lékař, suspektní, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.