Co je to?
Odborný výraz, definice slova Zádušní mše. Co znamená pojem Zádušní mše z kategorie Náboženství?

Co je to Zádušní mše? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Zádušní mše

Zádušní mše neboli rekviem je součást katolických křesťanských obřadů. Vyjadřuje modlitbu a vzpomínku na zemřelého. Její text je přesně daný. Může být přímo součástí pohřebního obřadu. Rekviem je i forma hudebního díla zpívaného ve formě gregoriánského chorálu. Neexistuje žádná povinnost sloužit zádušní mši za zemřelého křesťana, jedná se pouze o tradici.


Co je to Zádušní mše? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Zádušní mše. Co znamená pojem Zádušní mše z kategorie Náboženství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Zádušní mše je v sekci Náboženství

Klíčová slova: termín, přesný význam, popis, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, formulace, synonymum, slovník, informace, co je to Zádušní mše?, názvosloví, terminus technicus, wiki, Zádušní mše, terminologie, slovo


Pojem Zádušní mše je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Zádušní mše ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Zádušní mše na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zádušní mše ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Zádušní mše ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zádušní mše ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Zádušní mše ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zádušní mše například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Zádušní mše? resp. jaký je přesný význam slova Zádušní mše? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zádušní mše, odpověď na dotaz co je to Zádušní mše?. Víte např. kdo to je Karel Janeček? Znáte a víte kdo je Udavač? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Zádušní mše hledat i v jiných kategoriích (než Náboženství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.