Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Meziúvěr. Co znamená pojem Meziúvěr z kategorie Bankovnictví?

Co je Meziúvěr?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Meziúvěr

Meziúvěr nebo také překlenovací úvěr, je druh úvěru ze stavebního spoření. Je možné využít ho pouze pro potřeby bydlení. Bývá poskytován tehdy, jestliže žadatel nesplňuje podmínky k tomu, aby mohl získat řádný úvěr ze stavebního spoření, a potřebuje určité období překlenout. V případě sjednání meziúvěru se splácí jen úroky a současně s tím se spoří na účtu stavebního spoření až do doby, kdy jsou splněny řádné podmínky. Dlužná částka tedy není splácena až do doby, kdy se z meziúvěru stane řádný úvěr. Meziúvěr má však nesporné výhody.
Potřebnou částku na bydlení tak lze získat i dříve, než žadatel splní podmínky řádného úvěru ze stavebního prostředí. Navíc lze meziúvěr získat okamžitě po uzavření stavebního spoření. Velkou předností meziúvěru je i to, že vzhledem k tomu, že jde o úvěr na bydlení, lze si již zaplacené úroky odečíst z daňového základu. A pokud je úvěr pouze do určité výše, není nutné zajistit ho nemovitostí.


Co je to Meziúvěr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Meziúvěr. Co znamená pojem Meziúvěr z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Meziúvěr s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Meziúvěr se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: slovo, heslo, bankovnictví, popis, vysvětlení, význam, termín, terminus technicus, lexikon, co je to Meziúvěr?, Meziúvěr, význam slova, přesný význam, definice pojmu, slovník, přesný výraz, bankovnictví, co to je


Pojem Meziúvěr je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Meziúvěr zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Meziúvěr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Meziúvěr na Google obrázcích

Hledat slovo Meziúvěr na Google.cz

Vyhledat heslo Meziúvěr ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Meziúvěr ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Meziúvěr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Meziúvěr například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co znamená Meziúvěr? resp. jaký je přesný význam slova Meziúvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Meziúvěr, odpověď na dotaz co je to Meziúvěr?. Víte např. kdo to je Meg Cabot? Znáte a víte kdo je Kryštof Rímský? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je bankovnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, bankovní graf, meziúvěr, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!