Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Meziúvěr. Co znamená pojem Meziúvěr z kategorie Bankovnictví?

Co je Meziúvěr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Meziúvěr?

Meziúvěr nebo také překlenovací úvěr, je druh úvěru ze stavebního spoření. Je možné využít ho pouze pro potřeby bydlení. Bývá poskytován tehdy, jestliže žadatel nesplňuje podmínky k tomu, aby mohl získat řádný úvěr ze stavebního spoření, a potřebuje určité období překlenout. V případě sjednání meziúvěru se splácí jen úroky a současně s tím se spoří na účtu stavebního spoření až do doby, kdy jsou splněny řádné podmínky. Dlužná částka tedy není splácena až do doby, kdy se z meziúvěru stane řádný úvěr. Meziúvěr má však nesporné výhody.
Potřebnou částku na bydlení tak lze získat i dříve, než žadatel splní podmínky řádného úvěru ze stavebního prostředí. Navíc lze meziúvěr získat okamžitě po uzavření stavebního spoření. Velkou předností meziúvěru je i to, že vzhledem k tomu, že jde o úvěr na bydlení, lze si již zaplacené úroky odečíst z daňového základu. A pokud je úvěr pouze do určité výše, není nutné zajistit ho nemovitostí.


Co je to Meziúvěr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Meziúvěr. Co znamená pojem Meziúvěr z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Meziúvěr? Potom se o definici podělte s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Meziúvěr se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: termín, slovo, bankovnictví, popis, Meziúvěr, přesný výraz, lexikon, heslo, pojem, terminus technicus, synonymum, přesný význam, co to je, odborný výraz, informace, význam, terminologie, formulace


Pojem Meziúvěr je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Meziúvěr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Meziúvěr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Meziúvěr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Meziúvěr ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Meziúvěr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Meziúvěr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Meziúvěr například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Meziúvěr? resp. co se přesně ukrývá za slovem Meziúvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Meziúvěr, odpověď na dotaz co je to Meziúvěr?. Víte např. kdo to je Kmán? Znáte a víte kdo je Simona Kijonková? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než bankovnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!