Co je to?
Výraz, termín, definice slova Back office. Co znamená odborný pojem Back office z kategorie Ekonomie?

Co je to Back office? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Back office?

Back Office je název oddělení ve firmě, podniku nebo finanční instituci, která má na starosti zpracovávání, vypořádávání a kompletní administraci obchodů. Jeho pracovníci zpracovávají došlé objednávky, zadávají je do systémů firmy a pak zpracovávají.
Oddělení back Office připraví fakturační podklady, zajistí dohledání plateb, vyřizuje reklamace a poskytuje podporu činnostem ostatních oddělení. Eviduje také všechny provedené operace.


Co je to Back office? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Back office. Co znamená odborný pojem Back office z kategorie Ekonomie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Back office doporučujeme sdílet s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Back office se nachází v sekci ekonomie

Klíčová slova: definice pojmu, Back office, odborné názvosloví, vysvětlení, informace, formulace, terminus technicus, synonymum, přesný význam, terminologie, pojem, názvosloví, wiki, co je to Back office?, co to je, definice, slovo, význam slova


Pojem Back office je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Back office ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Back office ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Back office ve Wikislovníku

Najít slovo Back office ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Back office ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Back office ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Back office například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Nyní již víte jaká je definice termínu Back office? resp. jaký je přesný význam slova Back office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Back office, odpověď na dotaz co je to Back office?. Víte např. kdo to je Přípravář? Znáte a víte kdo je Jásir Arafat? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než ekonomie). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!