Co je to?
Odborný výraz, definice slova Back office. Co znamená pojem Back office z kategorie Ekonomie?

Co je to Back office? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Back office

Back Office je název oddělení ve firmě, podniku nebo finanční instituci, která má na starosti zpracovávání, vypořádávání a kompletní administraci obchodů. Jeho pracovníci zpracovávají došlé objednávky, zadávají je do systémů firmy a pak zpracovávají.
Oddělení back Office připraví fakturační podklady, zajistí dohledání plateb, vyřizuje reklamace a poskytuje podporu činnostem ostatních oddělení. Eviduje také všechny provedené operace.


Co je to Back office? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Back office. Co znamená pojem Back office z kategorie Ekonomie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Back office doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Back office se nachází v sekci Ekonomie

Klíčová slova: co to je, přesný význam, lexikon, definice pojmu, formulace, heslo, co znamená, co je to Back office?, Back office, terminologie, definice, informace, odborný výraz, terminus technicus, slovo, popis, pojem, wiki


Pojem Back office je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Back office ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Back office ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Back office ve Wikislovníku

Najít slovo Back office ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Back office na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Back office ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Back office například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Back office? resp. co znamená slovo Back office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Back office, odpověď na dotaz co je to Back office?. Víte např. kdo to je Emma Watson? Znáte a víte kdo je Adele? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Back office hledat i v jiných kategoriích (než Ekonomie) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!