Co je to?
Odborný výraz, definice slova Back office. Co znamená pojem Back office z kategorie Ekonomie?

Co je to Back office? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Back office

Back Office je název oddělení ve firmě, podniku nebo finanční instituci, která má na starosti zpracovávání, vypořádávání a kompletní administraci obchodů. Jeho pracovníci zpracovávají došlé objednávky, zadávají je do systémů firmy a pak zpracovávají.
Oddělení back Office připraví fakturační podklady, zajistí dohledání plateb, vyřizuje reklamace a poskytuje podporu činnostem ostatních oddělení. Eviduje také všechny provedené operace.


Co je to Back office? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Back office. Co znamená pojem Back office z kategorie Ekonomie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Back office je v sekci Ekonomie

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, terminus technicus, slovník, význam pojmu, Ekonomie, odborné názvosloví, Ekonomie, wiki, terminologie, lexikon, definice pojmu, formulace, přesný význam, slovo, odborný výraz, přesný výraz, termín


Pojem Back office je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Back office ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Back office ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Back office ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Back office ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Back office ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Back office ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Back office například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Back office? resp. co je to Back office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Back office, odpověď na dotaz co je to Back office?. Víte např. kdo to je Nuzák? Znáte a víte kdo je Chalupník? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!