Co je to?
Výraz, termín, definice slova Back office. Co znamená odborný pojem Back office z kategorie Ekonomie?

Co je to Back office? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Back office

Back Office je název oddělení ve firmě, podniku nebo finanční instituci, která má na starosti zpracovávání, vypořádávání a kompletní administraci obchodů. Jeho pracovníci zpracovávají došlé objednávky, zadávají je do systémů firmy a pak zpracovávají.
Oddělení back Office připraví fakturační podklady, zajistí dohledání plateb, vyřizuje reklamace a poskytuje podporu činnostem ostatních oddělení. Eviduje také všechny provedené operace.


Co je to Back office? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Back office. Co znamená odborný pojem Back office z kategorie Ekonomie?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Back office sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Back office je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: přesný význam, termín, heslo, synonymum, co znamená, Back office, význam slova, co je to Back office?, význam pojmu, ekonomie, wiki, vysvětlení, terminus technicus, terminologie, informace, lexikon, pojem, ekonomie


Pojem Back office je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Back office v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Back office ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Back office ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Back office na Google.cz

Hledat pojem Back office ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Back office ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Back office ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Back office například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Back office? resp. co je to Back office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Back office, odpověď na dotaz co je to Back office?. Víte např. kdo to je Radek Vondráček? Znáte a víte kdo je Jiří Sovák? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než ekonomie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!