Co je to?
Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Co je to Datová schránka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Datová schránka?

Pojem datová shránka zná český právní řád od roku 2009. Jedná se o elektronické úložiště určené ke komunikaci mezi orgány veřejné moci a právnickými a fyzickými osobami. Orgány veřejné moci doručují do datových schránek elektronické dokumenty. Datová schránka je ze zákona povinná pro právnické osoby a pro většinu fyzických osob. Princip fungování datové schránky nejvíce připomíná běžné e-mailové schránky, ale zabezpečení je daleko vyšší.


Co je to Datová schránka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Datová schránka sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Datová schránka je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, termín, wiki, co znamená, slovo, terminologie, přesný výraz, synonymum, Internet, pojem, heslo, definice pojmu, Internet, význam, informace, popis, přesný význam, vysvětlení


Pojem Datová schránka je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Datová schránka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Datová schránka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Datová schránka ve Wikipedii

Zkusit najít termín Datová schránka ve Wikislovníku

Hledat pojem Datová schránka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Datová schránka ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Datová schránka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Datová schránka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Datová schránka? resp. co označuje slovo Datová schránka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Datová schránka, odpověď na dotaz co je to Datová schránka?. Víte např. kdo to je Polednice? Znáte a víte kdo je Terence Hill? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.