Co je to?
Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Co je to Datová schránka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Datová schránka?

Pojem datová shránka zná český právní řád od roku 2009. Jedná se o elektronické úložiště určené ke komunikaci mezi orgány veřejné moci a právnickými a fyzickými osobami. Orgány veřejné moci doručují do datových schránek elektronické dokumenty. Datová schránka je ze zákona povinná pro právnické osoby a pro většinu fyzických osob. Princip fungování datové schránky nejvíce připomíná běžné e-mailové schránky, ale zabezpečení je daleko vyšší.


Co je to Datová schránka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Datová schránka. Co znamená pojem Datová schránka z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Datová schránka se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: Internet, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, definice, terminus technicus, termín, co je to Datová schránka?, přesný význam, význam, wiki, Datová schránka, synonymum, odborný výraz, význam slova, lexikon, heslo, popis


Pojem Datová schránka je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Datová schránka ve Wikipedii

Hledat slovo Datová schránka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Datová schránka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Datová schránka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Datová schránka ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Datová schránka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Datová schránka například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Datová schránka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Datová schránka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Datová schránka, odpověď na dotaz co je to Datová schránka?. Víte např. kdo to je Koumák? Znáte a víte kdo je Šmelinář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.