Co je to?
Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Co je to Pendepon? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Pendepon?

Pendepon je antibiotikum s opožděným vstřebáváním podobné penicilínu. Pendepon se podává injekčně do svalu (nejčastěji do hýždě). Je určeno k léčbě opakovaných infekcí, k prevenci revmatické horečky.


Co je to Pendepon? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Pendepon můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pendepon je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: heslo, informace, přesný význam, synonymum, přesný výraz, pojem, Pendepon, názvosloví, vysvětlení, význam pojmu, terminus technicus, co to je, wiki, co je to Pendepon?, co znamená, odborné názvosloví, lexikon, definice pojmu


Pojem Pendepon je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Pendepon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Pendepon ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Pendepon na Google.cz

Vyhledat slovo Pendepon ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Pendepon ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pendepon ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pendepon například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Pendepon? resp. co označuje slovo Pendepon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pendepon, odpověď na dotaz co je to Pendepon?. Víte např. kdo to je Riccardo Fogli? Znáte a víte kdo je Brad Pitt? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.