Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Co je to Pendepon? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Pendepon?

Pendepon je antibiotikum s opožděným vstřebáváním podobné penicilínu. Pendepon se podává injekčně do svalu (nejčastěji do hýždě). Je určeno k léčbě opakovaných infekcí, k prevenci revmatické horečky.


Co je to Pendepon? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Pendepon můžete samozřejmě sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Pendepon je v sekci lékařství

Klíčová slova: názvosloví, vysvětlení, co je to Pendepon?, definice pojmu, odborné názvosloví, přesný význam, lékařství, heslo, význam, termín, Pendepon, přesný výraz, co to je, definice, wiki, slovník, význam pojmu, informace


Pojem Pendepon je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Pendepon ve Wikislovníku

Vyhledat termín Pendepon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pendepon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Pendepon ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Pendepon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Pendepon na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pendepon například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte jaký je význam slova Pendepon? resp. co znamená Pendepon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pendepon, odpověď na dotaz co je to Pendepon?. Víte např. kdo to je Martin Roháč? Znáte a víte kdo je Shakira? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.