Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pendepon. Co znamená pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Co je Pendepon?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Pendepon

Pendepon je antibiotikum s opožděným vstřebáváním podobné penicilínu. Pendepon se podává injekčně do svalu (nejčastěji do hýždě). Je určeno k léčbě opakovaných infekcí, k prevenci revmatické horečky.


Co je to Pendepon? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pendepon. Co znamená pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Pendepon? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Pendepon patří do sekce lékařství

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, lékařství, názvosloví, Pendepon, co znamená, definice, význam slova, definice pojmu, terminologie, heslo, lékařství, význam, přesný význam, odborný výraz, slovník, synonymum, wiki


Pojem Pendepon je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pendepon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Pendepon na Google obrázcích

Vyhledat výraz Pendepon ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Pendepon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Pendepon ve Wikislovníku

Vyhledat termín Pendepon na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pendepon například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Pendepon? resp. jaký je přesný význam slova Pendepon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pendepon, odpověď na dotaz co je to Pendepon?. Víte např. kdo to je Denise Richards? Znáte a víte kdo je Josef Vařeka? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Medik v terénu, pendepon, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.