Co je to?
Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Co je to Pendepon? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Pendepon?

Pendepon je antibiotikum s opožděným vstřebáváním podobné penicilínu. Pendepon se podává injekčně do svalu (nejčastěji do hýždě). Je určeno k léčbě opakovaných infekcí, k prevenci revmatické horečky.


Co je to Pendepon? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Pendepon) můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Pendepon patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: popis, definice, heslo, názvosloví, co znamená, odborný výraz, přesný význam, formulace, lexikon, co je to Pendepon?, terminus technicus, co to je, Pendepon, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, odborné názvosloví, wiki


Pojem Pendepon je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Pendepon na Youtube

Hledat slovo Pendepon na Google.cz

Zkusit najít heslo Pendepon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Pendepon ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pendepon ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pendepon ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pendepon například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Pendepon? resp. co znamená Pendepon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pendepon, odpověď na dotaz co je to Pendepon?. Víte např. kdo to je Veronika Žilková? Znáte a víte kdo je Richard Wagner? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Pendepon hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.