Co je to?
Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Co je to Pendepon? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Pendepon?

Pendepon je antibiotikum s opožděným vstřebáváním podobné penicilínu. Pendepon se podává injekčně do svalu (nejčastěji do hýždě). Je určeno k léčbě opakovaných infekcí, k prevenci revmatické horečky.


Co je to Pendepon? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Pendepon můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pendepon je v sekci Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, Pendepon, definice pojmu, termín, přesný výraz, formulace, význam slova, wiki, význam, synonymum, slovník, význam pojmu, terminus technicus, informace, Lékařství, názvosloví, co znamená, lexikon


Pojem Pendepon je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pendepon doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pendepon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Pendepon ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Pendepon ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Pendepon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Pendepon na Youtube

Hledat heslo Pendepon na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pendepon například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Pendepon? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Pendepon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pendepon, odpověď na dotaz co je to Pendepon?. Víte např. kdo to je Tom Cruise? Znáte a víte kdo je Richard Wagner? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.