Co je to?
Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Co je to Pendepon? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Pendepon?

Pendepon je antibiotikum s opožděným vstřebáváním podobné penicilínu. Pendepon se podává injekčně do svalu (nejčastěji do hýždě). Je určeno k léčbě opakovaných infekcí, k prevenci revmatické horečky.


Co je to Pendepon? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Pendepon s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pendepon se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co je to Pendepon?, termín, názvosloví, wiki, slovo, terminus technicus, Lékařství, terminologie, Lékařství, přesný význam, co znamená, popis, pojem, lexikon, informace, význam, definice, heslo


Pojem Pendepon je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pendepon zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Pendepon ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Pendepon ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Pendepon ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pendepon ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pendepon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Pendepon ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pendepon například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Pendepon? resp. jaký je význam slova Pendepon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pendepon, odpověď na dotaz co je to Pendepon?. Víte např. kdo to je Bazilišek? Znáte a víte kdo je Brad Pitt? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.