Co je to?
Definice výrazu Dyspepsie. Co znamená odborný pojem Dyspepsie z kategorie Lékařství?

Co to je Dyspepsie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dyspepsie?

Dyspepsie je označení pro souhrn potíží trávicí soustavy. Špatné trávení je příznakem více chorob. Toto onemocnění se projevuje především bolestí břicha, nadýmáním a celkovým pocitem plnosti. Vyskytuje se především mezi 20. – 40. rokem věku u mužů i žen. Diagnostikuje se laboratorním vyšetřením, endoskopií a histologií.
Příčinou dyspepsie je například cukrovka, onemocnění srdce, jater a další zdravotní potíže.


Co je to Dyspepsie? Význam slova, termín, Definice výrazu Dyspepsie. Co znamená odborný pojem Dyspepsie z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Dyspepsie doporučujeme sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dyspepsie se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, definice pojmu, Dyspepsie, terminologie, slovník, vysvětlení, informace, lexikon, co je to Dyspepsie?, Lékařství, wiki, co to je, formulace, synonymum, popis, slovo, termín, význam slova


Pojem Dyspepsie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dyspepsie

Vyhledat výraz Dyspepsie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Dyspepsie ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dyspepsie ve Wikimedia Commons

Najít pojem Dyspepsie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Dyspepsie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Dyspepsie na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyspepsie například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Dyspepsie? resp. co to je Dyspepsie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dyspepsie, odpověď na dotaz co je to Dyspepsie?. Víte např. kdo to je Samosoudce? Znáte a víte kdo je Čecháček? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.