Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dyspepsie. Co znamená odborný pojem Dyspepsie z kategorie Lékařství?

Co je Dyspepsie?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Dyspepsie?

Dyspepsie je označení pro souhrn potíží trávicí soustavy. Špatné trávení je příznakem více chorob. Toto onemocnění se projevuje především bolestí břicha, nadýmáním a celkovým pocitem plnosti. Vyskytuje se především mezi 20. – 40. rokem věku u mužů i žen. Diagnostikuje se laboratorním vyšetřením, endoskopií a histologií.
Příčinou dyspepsie je například cukrovka, onemocnění srdce, jater a další zdravotní potíže.


Co je to Dyspepsie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dyspepsie. Co znamená odborný pojem Dyspepsie z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vypracovaly autorky pro Superia.cz

Definici slova Dyspepsie můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Dyspepsie je v kategorii lékařství

Klíčová slova: lékařství, definice, slovník, odborné názvosloví, co je to Dyspepsie?, definice pojmu, wiki, synonymum, pojem, formulace, názvosloví, co znamená, lékařství, význam slova, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, co to je


Pojem Dyspepsie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít termín Dyspepsie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Dyspepsie ve Wikislovníku

Najít slovo Dyspepsie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Dyspepsie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dyspepsie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Dyspepsie ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyspepsie například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teďka už zajisté víte jaká je definice slova Dyspepsie? resp. co vlastně znamená slovo Dyspepsie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dyspepsie, odpověď na dotaz co je to Dyspepsie?. Víte např. kdo to je Ferenc Liszt? Znáte a víte kdo je Ian Gillan? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Dyspepsie i v jiné kategorii než v lékařství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Dobrovolní lékaři, dyspepsie, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.