Co je to?
Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Co je to Griliáš? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Griliáš

Griliáš je pojem pocházející z francouzštiny. Jedná se o sladkost, vytvořenou z pražených ořechových jader a částečně zkaramelizovaného cukru. Jádra ořechů je potřeba jemně nasekat a poté opražit na pánvi nebo na plechu a pak zalít karamelem, vyrobeným z roztaveného cukru, Ten se za stálého míchání taví na pánvi tak dlouho, dokud nemá světle hnědou barvu. Vychladlý griliáš se roztlouká na menší kousky, které se pak používají na zdobení cukrovinek nebo do různých náplní.


Co je to Griliáš? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Griliáš se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu, termín, odborné názvosloví, co znamená, wiki, heslo, synonymum, Griliáš, terminologie, popis, názvosloví, odborný výraz, definice, pojem, lexikon, význam


Pojem Griliáš je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Griliáš ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Griliáš na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Griliáš ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Griliáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Griliáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Griliáš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Griliáš například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Griliáš? resp. jaká je definice slova Griliáš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Griliáš, odpověď na dotaz co je to Griliáš?. Víte např. kdo to je Libuše Šafránková? Znáte a víte kdo je Pavel Rychetský? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.