Co je to?
Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Co je to Griliáš? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Griliáš

Griliáš je pojem pocházející z francouzštiny. Jedná se o sladkost, vytvořenou z pražených ořechových jader a částečně zkaramelizovaného cukru. Jádra ořechů je potřeba jemně nasekat a poté opražit na pánvi nebo na plechu a pak zalít karamelem, vyrobeným z roztaveného cukru, Ten se za stálého míchání taví na pánvi tak dlouho, dokud nemá světle hnědou barvu. Vychladlý griliáš se roztlouká na menší kousky, které se pak používají na zdobení cukrovinek nebo do různých náplní.


Co je to Griliáš? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Griliáš s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Griliáš se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: formulace, popis, co je to Griliáš?, synonymum, význam, Griliáš, Jídlo, informace, pojem, definice pojmu, termín, heslo, vysvětlení, co to je, co znamená, přesný význam, wiki, terminus technicus


Pojem Griliáš je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Griliáš ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Griliáš ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Griliáš ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Griliáš na Google.cz

Najít heslo Griliáš ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Griliáš ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Griliáš například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Griliáš? resp. jaká je definice termínu Griliáš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Griliáš, odpověď na dotaz co je to Griliáš?. Víte např. kdo to je Jakub Voráček? Znáte a víte kdo je Pavel Rychetský? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.