Co je to?
Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Co je to Griliáš? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Griliáš

Griliáš je pojem pocházející z francouzštiny. Jedná se o sladkost, vytvořenou z pražených ořechových jader a částečně zkaramelizovaného cukru. Jádra ořechů je potřeba jemně nasekat a poté opražit na pánvi nebo na plechu a pak zalít karamelem, vyrobeným z roztaveného cukru, Ten se za stálého míchání taví na pánvi tak dlouho, dokud nemá světle hnědou barvu. Vychladlý griliáš se roztlouká na menší kousky, které se pak používají na zdobení cukrovinek nebo do různých náplní.


Co je to Griliáš? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Griliáš) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Griliáš patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, termín, synonymum, pojem, popis, význam slova, co to je, názvosloví, přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, terminus technicus, Jídlo, definice pojmu, lexikon, odborné názvosloví, slovo


Pojem Griliáš je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Griliáš ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Griliáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Griliáš na Youtube

Najít termín Griliáš ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Griliáš ve Wikimedia Commons

Najít výraz Griliáš ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Griliáš například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Griliáš? resp. co je to Griliáš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Griliáš, odpověď na dotaz co je to Griliáš?. Víte např. kdo to je Quentin Tarantino? Znáte a víte kdo je Michal Tučný? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Griliáš hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.