Co je to?
Výraz, termín, definice slova Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Co je to Griliáš? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Griliáš

Griliáš je pojem pocházející z francouzštiny. Jedná se o sladkost, vytvořenou z pražených ořechových jader a částečně zkaramelizovaného cukru. Jádra ořechů je potřeba jemně nasekat a poté opražit na pánvi nebo na plechu a pak zalít karamelem, vyrobeným z roztaveného cukru, Ten se za stálého míchání taví na pánvi tak dlouho, dokud nemá světle hnědou barvu. Vychladlý griliáš se roztlouká na menší kousky, které se pak používají na zdobení cukrovinek nebo do různých náplní.


Co je to Griliáš? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Griliáš sdílejte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Griliáš je v kategorii jídlo

Klíčová slova: formulace, co znamená, přesný výraz, význam slova, popis, slovo, definice pojmu, termín, synonymum, slovník, lexikon, význam pojmu, pojem, odborný výraz, přesný význam, wiki, definice, jídlo


Pojem Griliáš je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Griliáš ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Griliáš ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Griliáš na Youtube

Hledat slovo Griliáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Griliáš ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Griliáš ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Griliáš například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě nyní již víte co je to Griliáš? resp. co se přesně ukrývá za slovem Griliáš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Griliáš, odpověď na dotaz co je to Griliáš?. Víte např. kdo to je Jednatel? Znáte a víte kdo je Zbyněk Stanjura? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Griliáš v jiné sekci než jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.