Co je to?
Výraz, termín, definice slova ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co je to ASLO? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu ASLO

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.


Co je to ASLO? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem ASLO s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem ASLO patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: wiki, lékařství, heslo, formulace, význam pojmu, význam, popis, názvosloví, odborný výraz, co znamená, lexikon, slovník, ASLO, odborné názvosloví, pojem, informace, terminologie, definice


Pojem ASLO je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu ASLO

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ASLO ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín ASLO ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo ASLO na Google.cz

Hledat videa s názvem ASLO na Youtube

Hledat slovo ASLO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo ASLO ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo ASLO například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova ASLO? resp. jaká je definice slova ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Unitář? Znáte a víte kdo je Ed Sheeran? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.