Co je to?
Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co to je ASLO? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu ASLO

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.


Co je to ASLO? Význam slova, termín, Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text ASLO s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo ASLO se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, heslo, informace, přesný význam, Lékařství, co znamená, slovník, pojem, význam pojmu, wiki, názvosloví, vysvětlení, terminologie, formulace, terminus technicus, Lékařství, význam slova, popis


Pojem ASLO je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu ASLO

Najít pojem ASLO ve Wikipedii

Hledat výraz ASLO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem ASLO ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín ASLO ve Wikislovníku

Vyhledat slovo ASLO ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem ASLO na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ASLO například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je ASLO? resp. co znamená výraz ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Prorektor? Znáte a víte kdo je Mentalista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.