Co je to?
Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co to je ASLO? Význam slova

Co znamená termín ASLO? Vysvětlení pojmu, definice hesla

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.


Co je to ASLO? Význam slova, termín, Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu ASLO? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo ASLO je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, odborné názvosloví, pojem, Lékařství, co to je, termín, slovo, co znamená, slovník, co je to ASLO?, terminus technicus, přesný význam, význam, přesný výraz, formulace, definice pojmu, informace


Pojem ASLO je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz ASLO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem ASLO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem ASLO na Youtube

Vyhledat slovo ASLO ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem ASLO ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem ASLO ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo ASLO například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova ASLO? resp. jaká je definice termínu ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Soudní znalec? Znáte a víte kdo je Merchandiser? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.