Co je to?
Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co to je ASLO? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu ASLO

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.


Co je to ASLO? Význam slova, termín, Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem ASLO je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, definice, odborné názvosloví, přesný význam, heslo, definice pojmu, pojem, význam, co znamená, přesný výraz, Lékařství, terminologie, ASLO, Lékařství, slovník, popis, informace


Pojem ASLO je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu ASLO zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem ASLO ve vyhledávači Yandex

Najít pojem ASLO ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem ASLO ve Wikislovníku

Najít termín ASLO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo ASLO ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ASLO ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo ASLO například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova ASLO? resp. co se vlastně skrývá pod slovem ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Štukatér? Znáte a víte kdo je Merchandiser? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.