Co je to?
Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co to je ASLO? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla ASLO?

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.


Co je to ASLO? Význam slova, termín, Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text ASLO s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ASLO se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: ASLO, co je to ASLO?, synonymum, co znamená, význam, terminus technicus, lexikon, informace, Lékařství, Lékařství, termín, co to je, odborný výraz, terminologie, názvosloví, popis, slovo, vysvětlení


Pojem ASLO je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu ASLO

Najít slovo ASLO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ASLO ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo ASLO ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem ASLO ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz ASLO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo ASLO ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo ASLO například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo ASLO? resp. co je to ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Céline Dion? Znáte a víte kdo je Merchandiser? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.