Co je to?
Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co to je ASLO? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu ASLO

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.


Co je to ASLO? Význam slova, termín, Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (ASLO) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ASLO patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: názvosloví, lexikon, co znamená, Lékařství, odborný výraz, vysvětlení, formulace, Lékařství, význam, význam slova, synonymum, odborné názvosloví, přesný výraz, slovník, popis, informace, definice pojmu, pojem


Pojem ASLO je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ASLO ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo ASLO ve Wikipedii

Vyhledat výraz ASLO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo ASLO ve vyhledávači Yandex

Najít termín ASLO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo ASLO ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo ASLO například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo ASLO? resp. co se skrývá pod slovem ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Mecenáš? Znáte a víte kdo je Isaac Newton? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu ASLO v jiné sekci než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.