Co je to?
Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co to je ASLO? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu ASLO

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.


Co je to ASLO? Význam slova, termín, Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to ASLO? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem ASLO je v sekci Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, co znamená, význam pojmu, slovník, terminus technicus, přesný výraz, wiki, odborné názvosloví, význam, ASLO, názvosloví, synonymum, slovo, definice pojmu, co je to ASLO?, význam slova, co to je, definice


Pojem ASLO je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo ASLO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo ASLO ve Wikislovníku

Vyhledat pojem ASLO ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz ASLO ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ASLO ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo ASLO ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ASLO například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova ASLO? resp. jaký je význam slova ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Richard Nixon? Znáte a víte kdo je Mentalista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.