Co je to?
Výraz, termín, definice slova ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co je to ASLO? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ASLO

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.


Co je to ASLO? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to ASLO? s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo ASLO je v sekci lékařství

Klíčová slova: lékařství, co znamená, lexikon, přesný význam, význam pojmu, názvosloví, slovo, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, wiki, význam, termín, terminologie, formulace, co to je, ASLO, odborné názvosloví


Pojem ASLO je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu ASLO zkuste tyto odkazy

Najít výraz ASLO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz ASLO ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo ASLO ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem ASLO na Youtube

Zkusit najít pojem ASLO ve vyhledávači Yandex

Najít heslo ASLO ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo ASLO například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova ASLO? resp. co znamená ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Ivan Roubal? Znáte a víte kdo je Jan Veselý? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.