Co je to?
Odborný výraz, definice slova ASLO. Co znamená pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co je ASLO?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu ASLO

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.


Co je to ASLO? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ASLO. Co znamená pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text ASLO s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín ASLO se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, co znamená, ASLO, terminus technicus, synonymum, názvosloví, pojem, význam slova, heslo, přesný význam, popis, termín, co je to ASLO?, definice pojmu, wiki, informace, lékařství


Pojem ASLO je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu ASLO

Hledat pojem ASLO ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo ASLO ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem ASLO na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ASLO ve Wikimedia Commons

Hledat frázi ASLO ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo ASLO na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo ASLO například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova ASLO? resp. co to je ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Ján Kollár? Znáte a víte kdo je Aleš Zavoral? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Vojenská lékařka, aSLO, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.