Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Astenik. Co znamená pojem Astenik z kategorie Psychologie?

Co to je Astenik? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Astenik?

Astenik je typ člověka, který má štíhlou postavu, dlouhé končetiny, úzký a delší hrudník, slabou podkožní tukovou vrstvu a tenkou kůži. Kostra astenika je jemná, svalstvo jen slabě vyvinuté. Astenik má i výrazné psychické vlastnosti – bývá uzavřený, těžko se přizpůsobuje, je idealistický a často bývá ohrožen onemocněním schizofrenií – může mít halucinace nebo bludné představy a někdy u něj dochází i k rozpadu osobnosti.


Co je to Astenik? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Astenik. Co znamená pojem Astenik z kategorie Psychologie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Astenik můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Astenik je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: přesný význam, Psychologie, odborné názvosloví, slovník, význam slova, co znamená, Psychologie, informace, vysvětlení, definice, Astenik, význam, terminologie, co je to Astenik?, termín, pojem, přesný výraz, názvosloví


Pojem Astenik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Astenik na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Astenik ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Astenik ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Astenik ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Astenik ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Astenik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Astenik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Astenik? resp. co znamená výraz Astenik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Astenik, odpověď na dotaz co je to Astenik?. Víte např. kdo to je Satan? Znáte a víte kdo je Jakub Zedníček? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?