Co je to?
Definice výrazu Dron. Co znamená odborný pojem Dron z kategorie Technika?

Co to je Dron? Význam slova

Co znamená termín Dron? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Dron (někdy také UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle) je bezpilotní letoun, zpravidla malých rozměrů. Bezpilotní letouny jsou řízené na dálku a používají se např. k průzkumům terénu nebo k útočným účelům.


Co je to Dron? Význam slova, termín, Definice výrazu Dron. Co znamená odborný pojem Dron z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Dron doporučujeme sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dron se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, synonymum, vysvětlení, termín, informace, definice, slovník, pojem, Dron, Technika, co je to Dron?, slovo, význam slova, odborný výraz, lexikon, Technika, popis


Pojem Dron je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Dron můžete dozvědět následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bezpilotní letadlo (někdy UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle nebo také dron z anglického drone) je letadlo bez posádky, které může být řízeno na dálku, nebo létat samostatně pomocí předprogramovaných letových plánů nebo pomocí složitějších dynamických autonomních systémů. Bezpilotní letadla se používají často v armádě k průzkumným i útočným letům. Používají se také k mnoha civilním úkolům, například k hašení požárů, policejnímu sledování nebo průzkumu terénu.

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Dron ve Wikizdrojích

Hledat termín Dron ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dron ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Dron ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Dron na Google.cz

Vyhledat výraz Dron ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dron například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Dron? resp. co znamená Dron? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dron, odpověď na dotaz co je to Dron?. Víte např. kdo to je Oldřich Bubeníček? Znáte a víte kdo je Nohsled? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.