Co je to?
Výraz, termín, definice slova AutoCAD. Co znamená odborný pojem AutoCAD z kategorie Software?

Co je AutoCAD? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu AutoCAD?

AutoCAD je druh software určeného pro konstruování a 2D a 3D projektování. Tento software vyvinula firma Autodesk a nabízí ho od roku 1982. Protože AutoCAD nabízí více Api rozhraní, funguje jako otevřená platforma pro další aplikace i jiných firem. Novější verze fungují pouze na MS Windows a nově i na Macintosh. Má i svou českou verzi.
AutoCAD má neveřejný souborový formát DWG, popřípadě DXF nebo DWF. V nabídce je více licencí, komerční a výuková, navíc studentská i školní jsou poskytovány zdarma.


Co je to AutoCAD? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova AutoCAD. Co znamená odborný pojem AutoCAD z kategorie Software?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici slova AutoCAD můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem AutoCAD je v kategorii software

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, definice pojmu, terminus technicus, význam slova, termín, pojem, co je to AutoCAD?, přesný význam, synonymum, odborný výraz, odborné názvosloví, AutoCAD, co to je, formulace, software, slovo, co znamená


Pojem AutoCAD je v kategorii software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu AutoCAD píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

AutoCAD je software pro 2D a 3D projektování a konstruování (CAD), vyvinutý firmou Autodesk. Na jádru Autodesk byla Autodeskem vyvinuta sada profesních aplikací určených pro CAD v oblasti strojírenské konstrukce, stavební projekce a architektury, mapování a terénních úprav. AutoCAD poskytuje řadu API rozhraní (AutoLISP/VisualLISP, VBA, ObjectARX, .NET) a je tak i otevřenou platformou pro nadstavbové aplikace třetích firem.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo AutoCAD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AutoCAD ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem AutoCAD ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít AutoCAD ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem AutoCAD ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem AutoCAD ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo AutoCAD například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to AutoCAD? resp. jaký je význam pojmu AutoCAD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AutoCAD, odpověď na dotaz co je to AutoCAD?. Víte např. kdo to je Michal Bystrov? Znáte a víte kdo je Vakcinolog? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu AutoCAD v jiné sekci než software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.