Co je to?
Definice výrazu AutoCAD. Co znamená odborný pojem AutoCAD z kategorie Software?

Co to je AutoCAD? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu AutoCAD?

AutoCAD je druh software určeného pro konstruování a 2D a 3D projektování. Tento software vyvinula firma Autodesk a nabízí ho od roku 1982. Protože AutoCAD nabízí více Api rozhraní, funguje jako otevřená platforma pro další aplikace i jiných firem. Novější verze fungují pouze na MS Windows a nově i na Macintosh. Má i svou českou verzi.
AutoCAD má neveřejný souborový formát DWG, popřípadě DXF nebo DWF. V nabídce je více licencí, komerční a výuková, navíc studentská i školní jsou poskytovány zdarma.


Co je to AutoCAD? Význam slova, termín, Definice výrazu AutoCAD. Co znamená odborný pojem AutoCAD z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem AutoCAD s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz AutoCAD je v kategorii Software

Klíčová slova: terminus technicus, terminologie, slovo, heslo, Software, lexikon, definice, popis, co je to AutoCAD?, formulace, vysvětlení, pojem, wiki, význam pojmu, přesný výraz, přesný význam, synonymum, význam


Pojem AutoCAD je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem AutoCAD? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

AutoCAD je software pro 2D a 3D projektování a konstruování (CAD), vyvinutý firmou Autodesk. Na jádru Autodesk byla Autodeskem vyvinuta sada profesních aplikací určených pro CAD v oblasti strojírenské konstrukce, stavební projekce a architektury, mapování a terénních úprav. AutoCAD poskytuje řadu API rozhraní (AutoLISP/VisualLISP, VBA, ObjectARX, .NET) a je tak i otevřenou platformou pro nadstavbové aplikace třetích firem.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem AutoCAD ve vyhledávači Qwant

Najít výraz AutoCAD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín AutoCAD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AutoCAD ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz AutoCAD ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo AutoCAD ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo AutoCAD například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo AutoCAD? resp. jaký je význam slova AutoCAD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AutoCAD, odpověď na dotaz co je to AutoCAD?. Víte např. kdo to je Atomista? Znáte a víte kdo je Pletichář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.