Co je to?
Výraz, termín, definice slova AutoCAD. Co znamená odborný pojem AutoCAD z kategorie Software?

Co je to AutoCAD? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu AutoCAD

AutoCAD je druh software určeného pro konstruování a 2D a 3D projektování. Tento software vyvinula firma Autodesk a nabízí ho od roku 1982. Protože AutoCAD nabízí více Api rozhraní, funguje jako otevřená platforma pro další aplikace i jiných firem. Novější verze fungují pouze na MS Windows a nově i na Macintosh. Má i svou českou verzi.
AutoCAD má neveřejný souborový formát DWG, popřípadě DXF nebo DWF. V nabídce je více licencí, komerční a výuková, navíc studentská i školní jsou poskytovány zdarma.


Co je to AutoCAD? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova AutoCAD. Co znamená odborný pojem AutoCAD z kategorie Software?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem AutoCAD se nachází v sekci software

Klíčová slova: terminus technicus, slovník, co znamená, význam pojmu, lexikon, odborné názvosloví, přesný význam, wiki, vysvětlení, názvosloví, informace, AutoCAD, co je to AutoCAD?, heslo, synonymum, význam slova, software, definice


Pojem AutoCAD je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem AutoCAD? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

AutoCAD je software pro 2D a 3D projektování a konstruování (CAD), vyvinutý firmou Autodesk. Na jádru Autodesk byla Autodeskem vyvinuta sada profesních aplikací určených pro CAD v oblasti strojírenské konstrukce, stavební projekce a architektury, mapování a terénních úprav. AutoCAD poskytuje řadu API rozhraní (AutoLISP/VisualLISP, VBA, ObjectARX, .NET) a je tak i otevřenou platformou pro nadstavbové aplikace třetích firem.

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo AutoCAD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AutoCAD ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz AutoCAD na Google.cz

Vyhledat pojem AutoCAD ve vyhledávači Qwant

Najít heslo AutoCAD ve Wikizdrojích

Najít slovo AutoCAD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo AutoCAD například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to AutoCAD? resp. co znamená AutoCAD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AutoCAD, odpověď na dotaz co je to AutoCAD?. Víte např. kdo to je Tomáš Hertl? Znáte a víte kdo je Petra Jungmanová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je software. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.