Co je to?
Definice výrazu AutoCAD. Co znamená odborný pojem AutoCAD z kategorie Software?

Co to je AutoCAD? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu AutoCAD

AutoCAD je druh software určeného pro konstruování a 2D a 3D projektování. Tento software vyvinula firma Autodesk a nabízí ho od roku 1982. Protože AutoCAD nabízí více Api rozhraní, funguje jako otevřená platforma pro další aplikace i jiných firem. Novější verze fungují pouze na MS Windows a nově i na Macintosh. Má i svou českou verzi.
AutoCAD má neveřejný souborový formát DWG, popřípadě DXF nebo DWF. V nabídce je více licencí, komerční a výuková, navíc studentská i školní jsou poskytovány zdarma.


Co je to AutoCAD? Význam slova, termín, Definice výrazu AutoCAD. Co znamená odborný pojem AutoCAD z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem AutoCAD se nachází v sekci Software

Klíčová slova: popis, co je to AutoCAD?, význam slova, informace, vysvětlení, pojem, heslo, přesný význam, slovo, přesný výraz, odborný výraz, formulace, definice pojmu, slovník, definice, co to je, Software, terminologie


Pojem AutoCAD je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín AutoCAD? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

AutoCAD je software pro 2D a 3D projektování a konstruování (CAD), vyvinutý firmou Autodesk. Na jádru Autodesk byla Autodeskem vyvinuta sada profesních aplikací určených pro CAD v oblasti strojírenské konstrukce, stavební projekce a architektury, mapování a terénních úprav. AutoCAD poskytuje řadu API rozhraní (AutoLISP/VisualLISP, VBA, ObjectARX, .NET) a je tak i otevřenou platformou pro nadstavbové aplikace třetích firem.

Další zdroje informací o slovu AutoCAD

Zkusit najít heslo AutoCAD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem AutoCAD ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AutoCAD ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem AutoCAD ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo AutoCAD na Google.cz

Najít pojem AutoCAD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo AutoCAD například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to AutoCAD? resp. jaká je definice slova AutoCAD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AutoCAD, odpověď na dotaz co je to AutoCAD?. Víte např. kdo to je Meryl Streep? Znáte a víte kdo je Lenka Filipová mladší? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.