Co je to?
Definice odborného termínu, slova AutoCAD. Co znamená pojem AutoCAD z kategorie Software?

Co je AutoCAD?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu AutoCAD?

AutoCAD je druh software určeného pro konstruování a 2D a 3D projektování. Tento software vyvinula firma Autodesk a nabízí ho od roku 1982. Protože AutoCAD nabízí více Api rozhraní, funguje jako otevřená platforma pro další aplikace i jiných firem. Novější verze fungují pouze na MS Windows a nově i na Macintosh. Má i svou českou verzi.
AutoCAD má neveřejný souborový formát DWG, popřípadě DXF nebo DWF. V nabídce je více licencí, komerční a výuková, navíc studentská i školní jsou poskytovány zdarma.


Co je to AutoCAD? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova AutoCAD. Co znamená pojem AutoCAD z kategorie Software?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Napsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu AutoCAD? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín AutoCAD patří do sekce software

Klíčová slova: termín, přesný význam, vysvětlení, synonymum, co je to AutoCAD?, význam, formulace, odborné názvosloví, definice pojmu, popis, lexikon, význam pojmu, slovo, software, co to je, wiki, terminus technicus, význam slova


Pojem AutoCAD je v kategorii software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu AutoCAD dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

AutoCAD je software pro 2D a 3D projektování a konstruování (CAD), vyvinutý firmou Autodesk. Na jádru Autodesk byla Autodeskem vyvinuta sada profesních aplikací určených pro CAD v oblasti strojírenské konstrukce, stavební projekce a architektury, mapování a terénních úprav. AutoCAD poskytuje řadu API rozhraní (AutoLISP/VisualLISP, VBA, ObjectARX, .NET) a je tak i otevřenou platformou pro nadstavbové aplikace třetích firem.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít AutoCAD na Google obrázcích

Vyhledat termín AutoCAD ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AutoCAD ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem AutoCAD na Youtube

Hledat heslo AutoCAD ve Wikislovníku

Hledat pojem AutoCAD ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo AutoCAD například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova AutoCAD? resp. co znamená slovo AutoCAD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AutoCAD, odpověď na dotaz co je to AutoCAD?. Víte např. kdo to je Dana Emingerová? Znáte a víte kdo je Respicient? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než software. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, software v zařízeních, autoCAD, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.