Co je to?
Odborný výraz, definice slova Softshell. Co znamená pojem Softshell z kategorie Materiály?

Co je to Softshell? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Softshell

Softshell je syntetický materiál využívaný pro výrobu funkčních oděvů, zejména určených pro outdoorové aktivity. Je částečně nepromokavý a větruodolný,ale prodyšný.


Co je to Softshell? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Softshell. Co znamená pojem Softshell z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Softshell s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Softshell se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, odborné názvosloví, přesný význam, synonymum, pojem, informace, Softshell, Materiály, terminus technicus, termín, Materiály, názvosloví, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, odborný výraz, definice


Pojem Softshell je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Softshell?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Softshell je textilní funkční materiál, látka, která sám o sobě zajišťuje do určité míry voděodolnost a ochrání proti větru. Zároveň oproti starším, tradičnějším látkám s podobnou ochrannou funkcí je měkký, jemný a paropropustný. Z tohoto důvodu je softshellové oblečení vhodné pro outdoorové aktivity v proměnlivých klimatických podmínkách, zejména ve vyšším větru, vlhku nebo dešti. Dříve se podobné ochrany dosahovalo např. kombinací svetru a větrovky, která ovšem bývá pro páru nepropustná, neodvádí tělesnou vlhkost.

Další informační zdroje o slovu Softshell

Zkusit najít slovo Softshell ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Softshell ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Softshell ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Softshell ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Softshell na Youtube

Vyhledat pojem Softshell ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Softshell například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Softshell? resp. jaká je definice slova Softshell? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Softshell, odpověď na dotaz co je to Softshell?. Víte např. kdo to je Prokurista? Znáte a víte kdo je Speleolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.