Co je to?
Výraz, termín, definice slova Softshell. Co znamená odborný pojem Softshell z kategorie Materiály?

Co je to Softshell? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Softshell?

Softshell je syntetický materiál využívaný pro výrobu funkčních oděvů, zejména určených pro outdoorové aktivity. Je částečně nepromokavý a větruodolný,ale prodyšný.


Co je to Softshell? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Softshell. Co znamená odborný pojem Softshell z kategorie Materiály?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Softshell) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Softshell patří do kategorie materiály

Klíčová slova: co znamená, heslo, přesný výraz, lexikon, termín, wiki, terminus technicus, vysvětlení, co je to Softshell?, přesný význam, co to je, význam slova, definice, terminologie, pojem, informace, definice pojmu, popis


Pojem Softshell je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Softshell dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Softshell je textilní funkční materiál, látka, která sám o sobě zajišťuje do určité míry voděodolnost a ochrání proti větru. Zároveň oproti starším, tradičnějším látkám s podobnou ochrannou funkcí je měkký, jemný a paropropustný. Z tohoto důvodu je softshellové oblečení vhodné pro outdoorové aktivity v proměnlivých klimatických podmínkách, zejména ve vyšším větru, vlhku nebo dešti. Dříve se podobné ochrany dosahovalo např. kombinací svetru a větrovky, která ovšem bývá pro páru nepropustná, neodvádí tělesnou vlhkost.

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Softshell ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Softshell ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Softshell ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Softshell na Youtube

Hledat výraz Softshell ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Softshell ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Softshell například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Nyní již víte jaká je definice termínu Softshell? resp. jaká je definice slova Softshell? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Softshell, odpověď na dotaz co je to Softshell?. Víte např. kdo to je Jiří Dienstbier? Znáte a víte kdo je Produkční? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci materiály Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.