Co je to?
Definice výrazu Softshell. Co znamená odborný pojem Softshell z kategorie Materiály?

Co to je Softshell? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Softshell?

Softshell je syntetický materiál využívaný pro výrobu funkčních oděvů, zejména určených pro outdoorové aktivity. Je částečně nepromokavý a větruodolný,ale prodyšný.


Co je to Softshell? Význam slova, termín, Definice výrazu Softshell. Co znamená odborný pojem Softshell z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Softshell? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Softshell patří do sekce materiály

Klíčová slova: odborný výraz, definice, přesný význam, popis, formulace, Softshell, význam slova, co znamená, wiki, slovo, definice pojmu, názvosloví, termín, význam pojmu, odborné názvosloví, co to je, pojem, co je to Softshell?


Pojem Softshell je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Softshell?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Softshell je textilní funkční materiál, látka, která sám o sobě zajišťuje do určité míry voděodolnost a ochrání proti větru. Zároveň oproti starším, tradičnějším látkám s podobnou ochrannou funkcí je měkký, jemný a paropropustný. Z tohoto důvodu je softshellové oblečení vhodné pro outdoorové aktivity v proměnlivých klimatických podmínkách, zejména ve vyšším větru, vlhku nebo dešti. Dříve se podobné ochrany dosahovalo např. kombinací svetru a větrovky, která ovšem bývá pro páru nepropustná, neodvádí tělesnou vlhkost.

Jiné zdroje informací o pojmu Softshell

Vyhledat pojem Softshell ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Softshell ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Softshell na Youtube

Najít slovo Softshell ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Softshell ve Wikizdrojích

Hledat výraz Softshell ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Softshell například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už víte co znamená slovo Softshell? resp. co se přesně ukrývá za slovem Softshell? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Softshell, odpověď na dotaz co je to Softshell?. Víte např. kdo to je Gustav Oplustil? Znáte a víte kdo je Maur? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než materiály). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.