Co je to?
Odborný výraz, definice slova Softshell. Co znamená pojem Softshell z kategorie Materiály?

Co je to Softshell? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Softshell?

Softshell je syntetický materiál využívaný pro výrobu funkčních oděvů, zejména určených pro outdoorové aktivity. Je částečně nepromokavý a větruodolný,ale prodyšný.


Co je to Softshell? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Softshell. Co znamená pojem Softshell z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Softshell? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Softshell se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: odborné názvosloví, synonymum, význam slova, názvosloví, terminus technicus, co to je, terminologie, heslo, pojem, informace, význam, Softshell, co je to Softshell?, přesný význam, Materiály, popis, lexikon, wiki


Pojem Softshell je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Softshell?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Softshell je textilní funkční materiál, látka, která sám o sobě zajišťuje do určité míry voděodolnost a ochrání proti větru. Zároveň oproti starším, tradičnějším látkám s podobnou ochrannou funkcí je měkký, jemný a paropropustný. Z tohoto důvodu je softshellové oblečení vhodné pro outdoorové aktivity v proměnlivých klimatických podmínkách, zejména ve vyšším větru, vlhku nebo dešti. Dříve se podobné ochrany dosahovalo např. kombinací svetru a větrovky, která ovšem bývá pro páru nepropustná, neodvádí tělesnou vlhkost.

Další informační zdroje o slovu Softshell

Najít pojem Softshell ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Softshell ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Softshell ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Softshell ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Softshell na Youtube

Najít slovo Softshell na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Softshell například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Softshell? resp. co označuje slovo Softshell? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Softshell, odpověď na dotaz co je to Softshell?. Víte např. kdo to je Nymfomanka? Znáte a víte kdo je Textař? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.