Co je to?
Odborný výraz, definice slova Amundi. Co znamená slovo Amundi z kategorie Ekonomie?

Co je Amundi?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Amundi

Amundi, celým názvem Amundi Asset Management, je akciová společnost se sídlem v Paříži. Zabývá se činnostmi investiční správy.
U nás působí dceřiná společnost Amundi Czech Republic, která spravuje portfolia a disponuje povolením k výkonu činnosti pro distribuci nástrojů kolektivního investování. Věnuje se správě aktiv individuálních klientů, institucí i nadací.


Co je to Amundi? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Amundi. Co znamená slovo Amundi z kategorie Ekonomie?

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Tento text (Amundi) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Amundi patří do kategorie ekonomie

Klíčová slova: wiki, ekonomie, definice, slovo, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, co je to Amundi?, formulace, co znamená, Amundi, co to je, synonymum, názvosloví, pojem, definice pojmu, přesný význam, slovník


Pojem Amundi je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Amundi ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amundi ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Amundi ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Amundi ve Wikislovníku

Najít slovo Amundi ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Amundi ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amundi například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní již víte jaký je význam slova Amundi? resp. jaká je definice termínu Amundi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amundi, odpověď na dotaz co je to Amundi?. Víte např. kdo to je Ondřej Bábor? Znáte a víte kdo je Kurt Meyer? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je ekonomie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie ekonomie, koláčový graf, amundi, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?