Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Co to je Amundi? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Amundi?

Amundi, celým názvem Amundi Asset Management, je akciová společnost se sídlem v Paříži. Zabývá se činnostmi investiční správy.
U nás působí dceřiná společnost Amundi Czech Republic, která spravuje portfolia a disponuje povolením k výkonu činnosti pro distribuci nástrojů kolektivního investování. Věnuje se správě aktiv individuálních klientů, institucí i nadací.


Co je to Amundi? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Amundi? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Amundi je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, terminologie, heslo, termín, co znamená, synonymum, co to je, slovo, slovník, co je to Amundi?, definice, definice pojmu, Ekonomie, názvosloví, informace, přesný význam, pojem


Pojem Amundi je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Amundi

Hledat videa s názvem Amundi na Youtube

Vyhledat heslo Amundi na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Amundi ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Amundi ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Amundi ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Amundi ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Amundi například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Amundi? resp. jaká je definice slova Amundi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amundi, odpověď na dotaz co je to Amundi?. Víte např. kdo to je Josef Mašín? Znáte a víte kdo je Čubka? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Ekonomie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?