Co je to?
Definice výrazu, termínu Amundi. Co znamená odborný pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Co je Amundi? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Amundi?

Amundi, celým názvem Amundi Asset Management, je akciová společnost se sídlem v Paříži. Zabývá se činnostmi investiční správy.
U nás působí dceřiná společnost Amundi Czech Republic, která spravuje portfolia a disponuje povolením k výkonu činnosti pro distribuci nástrojů kolektivního investování. Věnuje se správě aktiv individuálních klientů, institucí i nadací.


Co je to Amundi? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Amundi. Co znamená odborný pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Amundi s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Amundi je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, odborný výraz, terminologie, definice pojmu, informace, slovník, slovo, význam pojmu, wiki, ekonomie, názvosloví, ekonomie, Amundi, co je to Amundi?, popis, co znamená, pojem


Pojem Amundi je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Amundi zkuste tyto odkazy

Zkusit najít slovo Amundi ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amundi ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Amundi ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Amundi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Amundi na Youtube

Hledat slovo Amundi ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amundi například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Amundi? resp. co znamená slovo Amundi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amundi, odpověď na dotaz co je to Amundi?. Víte např. kdo to je Tereza Chlebovská? Znáte a víte kdo je Fritz Sauckel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Amundi i v jiné části webu než je kategorie ekonomie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?