Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Co to je Amundi? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Amundi?

Amundi, celým názvem Amundi Asset Management, je akciová společnost se sídlem v Paříži. Zabývá se činnostmi investiční správy.
U nás působí dceřiná společnost Amundi Czech Republic, která spravuje portfolia a disponuje povolením k výkonu činnosti pro distribuci nástrojů kolektivního investování. Věnuje se správě aktiv individuálních klientů, institucí i nadací.


Co je to Amundi? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Amundi se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Amundi se nachází v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: význam pojmu, co to je, vysvětlení, definice pojmu, heslo, odborný výraz, přesný význam, Ekonomie, popis, informace, slovník, co je to Amundi?, termín, názvosloví, formulace, slovo, význam slova, odborné názvosloví


Pojem Amundi je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Amundi doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Amundi na Google.cz

Najít termín Amundi ve Wikipedii

Hledat slovo Amundi ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Amundi ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Amundi ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Amundi ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amundi například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Amundi? resp. co se skrývá pod slovem Amundi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amundi, odpověď na dotaz co je to Amundi?. Víte např. kdo to je Jan Tříska? Znáte a víte kdo je Čubka? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?