Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Co to je Amundi? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Amundi?

Amundi, celým názvem Amundi Asset Management, je akciová společnost se sídlem v Paříži. Zabývá se činnostmi investiční správy.
U nás působí dceřiná společnost Amundi Czech Republic, která spravuje portfolia a disponuje povolením k výkonu činnosti pro distribuci nástrojů kolektivního investování. Věnuje se správě aktiv individuálních klientů, institucí i nadací.


Co je to Amundi? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Amundi s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Amundi patří do kategorie Ekonomie

Klíčová slova: definice, wiki, synonymum, přesný výraz, význam, pojem, heslo, význam pojmu, slovník, co to je, lexikon, odborný výraz, názvosloví, slovo, Ekonomie, Ekonomie, formulace, terminologie


Pojem Amundi je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Amundi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amundi ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Amundi ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Amundi ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Amundi ve Wikislovníku

Najít heslo Amundi na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amundi například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Amundi? resp. jaký je význam pojmu Amundi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amundi, odpověď na dotaz co je to Amundi?. Víte např. kdo to je Daňový poradce? Znáte a víte kdo je Josef Abrhám? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Ekonomie Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?