Co je to?
Definice odborného termínu, slova Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Co je to Amundi? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Amundi?

Amundi, celým názvem Amundi Asset Management, je akciová společnost se sídlem v Paříži. Zabývá se činnostmi investiční správy.
U nás působí dceřiná společnost Amundi Czech Republic, která spravuje portfolia a disponuje povolením k výkonu činnosti pro distribuci nástrojů kolektivního investování. Věnuje se správě aktiv individuálních klientů, institucí i nadací.


Co je to Amundi? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Amundi sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Amundi patří do sekce ekonomie

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, definice, význam pojmu, popis, co znamená, lexikon, přesný výraz, informace, wiki, co to je, slovník, význam slova, termín, názvosloví, přesný význam, pojem, odborné názvosloví


Pojem Amundi je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Amundi ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Amundi ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Amundi ve Wikipedii

Najít termín Amundi na Google.cz

Hledat slovo Amundi ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Amundi ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Amundi například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Amundi? resp. jaký je význam pojmu Amundi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amundi, odpověď na dotaz co je to Amundi?. Víte např. kdo to je Alžběta I? Znáte a víte kdo je Michal Pešek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v ekonomie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?