Co je to?
Výraz, termín, definice slova Amundi. Co znamená odborný pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Co je to Amundi? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Amundi

Amundi, celým názvem Amundi Asset Management, je akciová společnost se sídlem v Paříži. Zabývá se činnostmi investiční správy.
U nás působí dceřiná společnost Amundi Czech Republic, která spravuje portfolia a disponuje povolením k výkonu činnosti pro distribuci nástrojů kolektivního investování. Věnuje se správě aktiv individuálních klientů, institucí i nadací.


Co je to Amundi? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Amundi. Co znamená odborný pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Amundi sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Amundi patří do sekce ekonomie

Klíčová slova: ekonomie, význam pojmu, co to je, definice pojmu, význam slova, slovo, význam, odborný výraz, wiki, formulace, pojem, názvosloví, lexikon, terminus technicus, termín, informace, heslo, synonymum


Pojem Amundi je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Amundi v následujících zdrojích

Najít heslo Amundi ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Amundi na Youtube

Vyhledat výraz Amundi ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Amundi ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amundi ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Amundi ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Amundi například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste zjistili co znamená Amundi? resp. jaký je význam pojmu Amundi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amundi, odpověď na dotaz co je to Amundi?. Víte např. kdo to je Tomáš Martínek? Znáte a víte kdo je Svatá Dobroslava? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než ekonomie). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?