Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Co to je Amundi? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Amundi

Amundi, celým názvem Amundi Asset Management, je akciová společnost se sídlem v Paříži. Zabývá se činnostmi investiční správy.
U nás působí dceřiná společnost Amundi Czech Republic, která spravuje portfolia a disponuje povolením k výkonu činnosti pro distribuci nástrojů kolektivního investování. Věnuje se správě aktiv individuálních klientů, institucí i nadací.


Co je to Amundi? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Amundi. Co znamená pojem Amundi z kategorie Ekonomie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Amundi je v sekci Ekonomie

Klíčová slova: Ekonomie, přesný výraz, Amundi, pojem, význam slova, terminus technicus, odborný výraz, odborné názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, wiki, význam, co znamená, heslo, termín, formulace, co to je, názvosloví


Pojem Amundi je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Amundi

Vyhledat slovo Amundi ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Amundi ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Amundi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Amundi na Youtube

Hledat termín Amundi ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Amundi na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amundi například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Amundi? resp. co přesně znamená slovo Amundi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amundi, odpověď na dotaz co je to Amundi?. Víte např. kdo to je Moliere? Znáte a víte kdo je Josef Abrhám? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Amundi hledat i v jiných kategoriích (než Ekonomie) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?