Co je to?
Definice výrazu, termínu Slavomanka. Co znamená odborný pojem Slavomanka z kategorie Různé?

Co je Slavomanka?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Slavomanka?

Slavomanka je neologismus utvořený z českého slova "sláva" a výrazu "mánie" (analogicky se slovo mánie objevuje třeba ve výrazu "grafoman/ka"). Jedná se o ženu chtivou slávy, toužící po tom, aby byla slavná. Většinou jde o nějakou pseudocelebritu, např. účastnici nějaké televizní reality show. Výraz slavomanka se objevuje nejčastěji v bulváru.

Co je to Slavomanka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Slavomanka. Co znamená odborný pojem Slavomanka z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Slavomanka je v kategorii různé

Klíčová slova: definice pojmu, Slavomanka, lexikon, definice, přesný význam, co to je, terminus technicus, synonymum, názvosloví, význam, různé, termín, pojem, vysvětlení, slovník, odborný výraz, wiki, popis


Pojem Slavomanka je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Slavomanka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Slavomanka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Slavomanka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Slavomanka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Slavomanka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Slavomanka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Slavomanka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je význam slova Slavomanka? resp. co se skrývá pod slovem Slavomanka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slavomanka, odpověď na dotaz co je to Slavomanka?. Víte např. kdo to je Apologeta? Znáte a víte kdo je Hasič? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Slavomanka i v jiné kategorii než v různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Hnědý vrásčitý otazník, slavomanka, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.