Co je to?
Výraz, termín, definice slova Call centrum. Co znamená odborný pojem Call centrum z kategorie Různé?

Co je to Call centrum? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Call centrum?

Call centrum je specializované pracoviště, na kterém se shromažďují a vyřizují telefonické požadavky. Větší firmy mají svá call centra, menší firmy mohou využívat služeb firem, které se na tuto službu specializují.
V širším významu se call centrum zabývá i požadavky dodanými emailem, faxem nebo prostřednictvím SMS. Někdy bývá call centrum označováno také jako kontaktní centrum. Operátoři call centra využívají pro svou práci pokročilé technologie, proto se jim říká pracovníci informačních služeb.

Co je to Call centrum? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Call centrum. Co znamená odborný pojem Call centrum z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Call centrum můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Call centrum je v sekci různé

Klíčová slova: heslo, co je to Call centrum?, význam, termín, různé, názvosloví, vysvětlení, přesný význam, různé, lexikon, Call centrum, terminologie, význam slova, odborný výraz, co to je, popis, pojem, wiki


Pojem Call centrum je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Call centrum? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Call centrum je místo, kde jsou shromažďovány požadavky vyřizované za pomocí telefonu. Call centrum je obvykle oddělení v rámci společnosti, která určuje jeho zaměření a strategii. Tato agenda může být ale i outsourceována do specializované firmy. V rozšířeném pojetí se mimo telefonu používá i dalších přístupových kanálů, jako je například e-mail, fax nebo sms zprávy. V tom případě hovoříme o kontaktním centru.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Call centrum na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Call centrum ve Wikimedia Commons

Najít výraz Call centrum ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Call centrum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Call centrum na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Call centrum ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Call centrum například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Call centrum? resp. co je to Call centrum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Call centrum, odpověď na dotaz co je to Call centrum?. Víte např. kdo to je Henri Becquerel? Znáte a víte kdo je Sauron? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je různé. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.