Co je to?
Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Co je to Call centrum? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Call centrum?

Call centrum je specializované pracoviště, na kterém se shromažďují a vyřizují telefonické požadavky. Větší firmy mají svá call centra, menší firmy mohou využívat služeb firem, které se na tuto službu specializují.
V širším významu se call centrum zabývá i požadavky dodanými emailem, faxem nebo prostřednictvím SMS. Někdy bývá call centrum označováno také jako kontaktní centrum. Operátoři call centra využívají pro svou práci pokročilé technologie, proto se jim říká pracovníci informačních služeb.

Co je to Call centrum? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Call centrum se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: terminus technicus, co to je, definice, co znamená, formulace, Různé, co je to Call centrum?, přesný výraz, Call centrum, informace, odborné názvosloví, přesný význam, pojem, slovník, heslo, názvosloví, význam, význam pojmu


Pojem Call centrum je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Call centrum můžete dozvědět následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Call centrum je místo, kde jsou shromažďovány požadavky vyřizované za pomocí telefonu. Call centrum je obvykle oddělení v rámci společnosti, která určuje jeho zaměření a strategii. Tato agenda může být ale i outsourceována do specializované firmy. V rozšířeném pojetí se mimo telefonu používá i dalších přístupových kanálů, jako je například e-mail, fax nebo sms zprávy. V tom případě hovoříme o kontaktním centru.

Další informační zdroje o slovu Call centrum

Hledat pojem Call centrum ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Call centrum ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Call centrum ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Call centrum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Call centrum ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Call centrum ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Call centrum například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Call centrum? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Call centrum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Call centrum, odpověď na dotaz co je to Call centrum?. Víte např. kdo to je Pythagoras? Znáte a víte kdo je Sauron? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.