Co je to?
Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Co je to Call centrum? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Call centrum?

Call centrum je specializované pracoviště, na kterém se shromažďují a vyřizují telefonické požadavky. Větší firmy mají svá call centra, menší firmy mohou využívat služeb firem, které se na tuto službu specializují.
V širším významu se call centrum zabývá i požadavky dodanými emailem, faxem nebo prostřednictvím SMS. Někdy bývá call centrum označováno také jako kontaktní centrum. Operátoři call centra využívají pro svou práci pokročilé technologie, proto se jim říká pracovníci informačních služeb.

Co je to Call centrum? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Call centrum s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Call centrum se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný výraz, odborné názvosloví, co je to Call centrum?, terminus technicus, názvosloví, lexikon, Call centrum, termín, význam pojmu, definice, pojem, přesný význam, Různé, formulace, význam slova, odborný výraz, význam, informace


Pojem Call centrum je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Call centrum dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Call centrum je místo, kde jsou shromažďovány požadavky vyřizované za pomocí telefonu. Call centrum je obvykle oddělení v rámci společnosti, která určuje jeho zaměření a strategii. Tato agenda může být ale i outsourceována do specializované firmy. V rozšířeném pojetí se mimo telefonu používá i dalších přístupových kanálů, jako je například e-mail, fax nebo sms zprávy. V tom případě hovoříme o kontaktním centru.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Call centrum ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Call centrum ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Call centrum na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Call centrum ve Wikimedia Commons

Najít heslo Call centrum ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Call centrum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Call centrum například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Call centrum? resp. co se skrývá pod slovem Call centrum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Call centrum, odpověď na dotaz co je to Call centrum?. Víte např. kdo to je Michael Moore? Znáte a víte kdo je Sauron? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.