Co je to?
Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Co je to Call centrum? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Call centrum

Call centrum je specializované pracoviště, na kterém se shromažďují a vyřizují telefonické požadavky. Větší firmy mají svá call centra, menší firmy mohou využívat služeb firem, které se na tuto službu specializují.
V širším významu se call centrum zabývá i požadavky dodanými emailem, faxem nebo prostřednictvím SMS. Někdy bývá call centrum označováno také jako kontaktní centrum. Operátoři call centra využívají pro svou práci pokročilé technologie, proto se jim říká pracovníci informačních služeb.

Co je to Call centrum? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Call centrum je v sekci Různé

Klíčová slova: informace, význam slova, definice pojmu, heslo, lexikon, přesný význam, názvosloví, význam, pojem, synonymum, definice, wiki, terminologie, termín, co je to Call centrum?, slovník, Call centrum, odborné názvosloví


Pojem Call centrum je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Call centrum?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Call centrum je místo, kde jsou shromažďovány požadavky vyřizované za pomocí telefonu. Call centrum je obvykle oddělení v rámci společnosti, která určuje jeho zaměření a strategii. Tato agenda může být ale i outsourceována do specializované firmy. V rozšířeném pojetí se mimo telefonu používá i dalších přístupových kanálů, jako je například e-mail, fax nebo sms zprávy. V tom případě hovoříme o kontaktním centru.

Více informací o slovu Call centrum doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Call centrum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Call centrum ve Wikislovníku

Hledat heslo Call centrum ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Call centrum ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Call centrum ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Call centrum ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Call centrum například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Call centrum? resp. co se přesně ukrývá za slovem Call centrum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Call centrum, odpověď na dotaz co je to Call centrum?. Víte např. kdo to je Džihádista? Znáte a víte kdo je Saruman? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Call centrum hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.